Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

ne moz zmaj da umre, moz samo da crkne
klasican divljak

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Mart, 2021, 11:38
Toliko vrsta otrova a niko da pokaze inicijativu ...

hmm zanimljiva tema

ako sam otrujes svoju hranu a neko je ukrade i pojede da li imaju osnova da ti budes odgovoran? 

mareskin

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2021, 22:34
Citat: DebeliZmaj poslato 07 Mart, 2021, 11:38
Toliko vrsta otrova a niko da pokaze inicijativu ...

hmm zanimljiva tema

ako sam otrujes svoju hranu a neko je ukrade i pojede da li imaju osnova da ti budes odgovoran? 

Vama ostane hrane posle obroka?!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Citat: El Jefe poslato 07 Mart, 2021, 11:07
Задушнице, гробље у Чачку, народ пали свеће и оставља понуде на гробовима. Цигани стижу организовано црвеним Фордовим комбијем и носе огромне торбе и џакове да односе плен


Nije mi jasno ostavljanje hrane da cigani i kucici razvlace po grobljima, spomenicima, mermernim plocama. Upokojeni da konzumira to sigurno nece, nije mi jasna svest ljudi koji roditelje za zivota pickaraju, psuju, bojkotuju zbog imovine, medje i ostalih sranja, a kad se taj isti upokoji, postovanje mu iskazuje obilnim kolicinama hrane na groblju, da se cigani i kucici slade.


@zmaje, jbg sad da ubijes nekog jer je uzeo ostavljenu babicu i kolac, nisu ukrali, sto si ostavio, ko te jebe....
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2021, 22:34
Citat: DebeliZmaj poslato 07 Mart, 2021, 11:38
Toliko vrsta otrova a niko da pokaze inicijativu ...

hmm zanimljiva tema

ako sam otrujes svoju hranu a neko je ukrade i pojede da li imaju osnova da ti budes odgovoran? 


Da, moze se okarakterisati kao ubistvo s predumisljajem, ako dodje do smrtnog ishoda i ako se utvrdi da je do istog doslo trovanjem. Zasto bi normalan covek trovao hranu?

I za pse nisu naivne kazne, nego se retko ustanovi da je smrt nastupila trovanjem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

hmm mozda zato sto to za mene nije hrana.
mozda je home made otrov za pacove koji sam kasnije i naravno odgovorno hteo da postavim na zasticene lokacije ali eto pojavio se lopov jebi ga i sam pao, sam se ubio

milomir22

Ima i tu caka, otrov za pacove koji je dostupan svima je jarko roze obojen i svesno ga nece covek pojesti nikada. Otrov koji bi mogao da ubije coveka (bez boje, ukusa, mirisa) nije dostupan legalno na trzistu, uvek ima nacina, ali je nezakonito, e sad kako ce neko da utvrdi cija je kesa s otrovanom hranom, to je u sustini problem policije, a ako nahvataju trovaca, lako ce sastaviti optuznicu s pravne strane.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

A da vi prestanete da se drogirate i zamezite rostilj/pecenje/kotlic ko sav normalan svet? :)

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2021, 22:34
ako sam otrujes svoju hranu a neko je ukrade i pojede da li imaju osnova da ti budes odgovoran? 

tehnicki potpada pod smrtnosna zamka..... pod uslovom da tuzilac moze da dokaze da si bas ti otrovao tu hranu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

taj otrov, roze ili jarko narandzast/zut je otrov protiv glodara, kontra otrov je karotin i to je to ...
e sad... ti mozes da izmrvish taj otrov, i da to umesa u hranu...malo morgen ce izvale, isto tako
imas opciju staklenu vunu ubacis ili da ubacis staklo prahu ...znaci izece mu zeludacv iznutra i
umiru lagano ...

... industruski zasladjivac tipa sorbal :) u extemnim dozama ili laksativ klasican ...

ko hoce se cima, kuhnjsku su meljes do veicine praha ... ubaci u hranu...nece osetiti koliko je slano
al posle krecu nocne more...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

апосематичне боје су отров у природи зато је отров за спољне намене у јарким бојама

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Mart, 2021, 04:50
taj otrov, roze ili jarko narandzast/zut je otrov protiv glodara, kontra otrov je karotin i to je to ...
e sad... ti mozes da izmrvish taj otrov, i da to umesa u hranu...malo morgen ce izvale, isto tako
imas opciju staklenu vunu ubacis ili da ubacis staklo prahu ...znaci izece mu zeludacv iznutra i
umiru lagano ...

... industruski zasladjivac tipa sorbal :) u extemnim dozama ili laksativ klasican ...

ko hoce se cima, kuhnjsku su meljes do veicine praha ... ubaci u hranu...nece osetiti koliko je slano
al posle krecu nocne more...

Podsetite me da ga vise ne pustamo blizu rostilja !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Citat: PECA BMW poslato 08 Mart, 2021, 19:33
Podsetite me da ga vise ne pustamo blizu rostilja !

ti frka ? super ti peces sledeci put :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

http://www.toyotagotacar.com/
Заступник Ројал Енфилда у Новом Саду
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

интерцептор кошта око седам иљада толико кошта и нц 750

El Jefe

А Елвисова породица се одселила из Титела у Тенеси?
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

петипо иљада у европи шесиосамсто код вас у новом саду богати сте па зато да је до три ја би га узо а елвис је педер седим ја у будимпешти осамдесетнеке и уђем у робну кућу а унутра етз 250 лукс 750 марака код нас три иљаде југа била богатија