Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

da placaju za raskrinkavanje laznih uticajnih ljudi, smekera, bogatasa, faca, opasnih momaka i riba na drustvenim mrezama... i u raznim granama umetnosti...bio bih milioner.
klasican divljak

Kostić

бабин стан ујаков стан ујакова кућа су тамо и све је то отето наследници не живе на марсу него у београду и у немачкој и лако се нађу

и ујка ивин дкв је тамо мајку им јебем лоповску уместо да је код мене

DebeliZmaj

ako se dobro secam, a nek me ispravi pravnik neki, ne radi potragu sud ili opstina, nego ti kao naslednik moras
da istaknes svoje nasledno pravo ... svakako ako si bili stanovi u vlasnistvu moze do toga da dodje .. ako su bili
drzavni, drustveni a neotkupljeni ... pisi propalo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

све је у власништву ми морамо да потегнемо ал невенку боле курац ја не идем тамо од ономад и јебига вероватно имамо права на све то да поделимо

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Avgust, 2020, 19:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Avgust, 2020, 17:31
ne seri debeli. znas da nekima i dalje na daju da otkupe stanove ako nisu regulisali drzavljastvo nosioca stanarskog prava....

vidi, pravo otkupa nije apsolkutno i koliko znam nije nasledno :)

Citat: Kostiæ poslato 01 Avgust, 2020, 17:54
на теткино ал тетка побегла у србију због југословенске заставе пријавио комшија јебига а тетка хрватица хе хе после умрла а стан конфисковала општина

to znaci da nisu pronadjeni naslednici ... stanrdna procedura isto je i u beogradu


ti se po obicaju pravis veci kreten nego sto jesi....sto se zakona tice u pravu si ali u hrvatskoj, zanimljivo, pravo otkupa su izgubila proterani srbi....a u njihove stanove su se uselili dobrocudni hrvati.....u hrvatskoj ta procedura je uglavnom razlacena do smrti nosioca stanarskog prava....jel znas da neki hrvat nije otkupio stan u srbiji iz bilo kog razloga ako je imao svu dokumentaciju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 02 Avgust, 2020, 11:56
све је у власништву ми морамо да потегнемо ал невенку боле курац ја не идем тамо од ономад и јебига вероватно имамо права на све то да поделимо

angazuj advokata za procenat...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Avgust, 2020, 14:29
ti se po obicaju pravis veci kreten nego sto jesi....sto se zakona tice u pravu si ali u hrvatskoj, zanimljivo, pravo otkupa su izgubila proterani srbi....a u njihove stanove su se uselili dobrocudni hrvati.....u hrvatskoj ta procedura je uglavnom razlacena do smrti nosioca stanarskog prava....jel znas da neki hrvat nije otkupio stan u srbiji iz bilo kog razloga ako je imao svu dokumentaciju....

da bi razmishljao o otkupu moras imati pravo koriscenja
izasao si iz stana, zakon ne zanima kako, ali si izasao i izgubio si pravo
a pravo otkupa nije apsolutno i nije ustavna kategorija
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Kostić


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Једном сам од Лазаревца до Новог Сада путовао од 8. ујутро до 7. увече. Да сам знао ишао би фијакером и пре стигао
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam jedared od zrenjanina do panceva 8 sati....a u sinobusu nesto madjara koji su me isterivali iz takta glasnom pricom...ko rasprava dva trabanta na leru.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

nova makina!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

govno prohromsko a tanko....ne drzi topotu nista i mora uvek vatra jaka da bude da bi pekao meso
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

da,da, skontao sam za vatru...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

eclipse4

skonto si onda da to ne moze biti ni priblizno rostilju sa resetkom?
da su prorezi izmedju "roletni"   [rofl] za jos 2-4mm manji bilo bi ukus mesa ko da peces na elektricnu plotnu :)

uzmi bre domacinski rostilj ako si domacin
[cheers]

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 23 Avgust, 2020, 19:21
skonto si onda da to ne moze biti ni priblizno rostilju sa resetkom?
da su prorezi izmedju "roletni"   [rofl] za jos 2-4mm manji bilo bi ukus mesa ko da peces na elektricnu plotnu :)

uzmi bre domacinski rostilj ako si domacin
[cheers]

Isto kao ovi sto se kunu u " talandaru " oni izgleda kuci nemaju ni tiganj ni plinski sporet , nikad mi nece biti jasno .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

talamandera... dok mi Shumar nije otvorio oci ... rostilj ... il talamandera ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: PECA BMW poslato 23 Avgust, 2020, 23:58
Citat: eclipse4 poslato 23 Avgust, 2020, 19:21
skonto si onda da to ne moze biti ni priblizno rostilju sa resetkom?
da su prorezi izmedju "roletni"   [rofl] za jos 2-4mm manji bilo bi ukus mesa ko da peces na elektricnu plotnu :)

uzmi bre domacinski rostilj ako si domacin
[cheers]

Isto kao ovi sto se kunu u " talandaru " oni izgleda kuci nemaju ni tiganj ni plinski sporet , nikad mi nece biti jasno .

[rofl]