Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

Lepo, gde li je?

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

mali_zmaj

Pag.. Godinama idem tamo,blizu mi je,imaju lijepe divlje pla¾e,posebno u dijelu gdje ja iznajmljujem apartman.. Ne volim gradske pla¾e i beton,buku i muziku.. Nikad problema,nikad neugodnosti.. Kad me neko pita odakle si,ka¾em ne krijem.. Pet,¹est puta sam veæ bio do sada.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Ivicat

Hrvatska ostrva su zaista lepa. Ali, kada se pomene Pag, prva asocijacija mi svakako nije lepota mora.

Lone Wolf

Кости Срба.
Али носталгија је чудо, Срби су гологузи бежали из Цро, сад нема љепшег мјеста за одмор.
Шајзе.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Znao sam ¹ta æe biti su¹tina reakcije ljudi na forumu u vezi ljetovanja u Cro... Zato sam i spomenuo da nemam problema. Znam ja dobro za Pag,znam za kosti Srba..Ali u Crnu Goru neæu,oti¹ao par puta,i ljudi su tako neuljudni,i pojma nemaju ¹ta je turizam,a o ljepoti obale da ne prièam,i od njih ne znam ¹ta oèekivati,a od Hrvata znam taèno,zato doðem u¾ivam u moru,gledam svoja posla.

Ja sam roðen u Puli,odrastao tamo,ali mi je Istra poskupa,a Pag mi je blizu.. Doðem do Bihaæa,preðem granicu,pa Korenica,pored Udbine,Graèac,Maslenica,Pag. Cesta odlièna. Putna brzina normalna,90km/h.

Bio u Grèkoj,tamo mi je pretoplo,izgorili smo. Nije nam bilo lijepo. A i daleko mi je putovati.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Zmaju ja hoæu da pobjegnem malo od Bosanaca,bilo Srba,Hrvata ili tzv. Bo¹njaka.. A ti bi me gurnuo u Neum..   

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

mazzi

@mali_zmaj imas Hr papire ili si morao da imas negativan test?

Ja sam trebao na Jelsu krajem juna ali su zatvorili granice sad koliko sam skapirao ili sa papirima ili sa testom samo mozes u Hr.

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jul, 2020, 10:22
Zmaju ja hoæu da pobjegnem malo od Bosanaca,bilo Srba,Hrvata ili tzv. Bo¹njaka.. A ti bi me gurnuo u Neum..   

poslato sa nove rupovke kurblom

Bugarska ima more
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

mazzi.

moja ¾ena ima Hrv. dr¾avljanstvo,njena majka roðena u Hrvatskoj,i djed,baba,itd..
Samim tim imaju i moja djeca,al ja nemam. Ali uz njen paso¹,rezervaciju smje¹taja,ona prijava da ulazi¹u Hrv. i najva¾nije dokaz o srodstvu,u na¹em sluèaju vjenèani list.
I pro¹li bez problema.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Kostić

кажу људи да је албанија лепа а има море





Kostić

ја немам хрвацко држављанство а кева ми је из дарувара имам тамо стан али отели нам

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 01 Avgust, 2020, 15:18
ја немам хрвацко држављанство а кева ми је из дарувара имам тамо стан али отели нам

imao si stan na svoje ime ili stan koji je koristila
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

ne seri debeli. znas da nekima i dalje na daju da otkupe stanove ako nisu regulisali drzavljastvo nosioca stanarskog prava....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

на теткино ал тетка побегла у србију због југословенске заставе пријавио комшија јебига а тетка хрватица хе хе после умрла а стан конфисковала општина

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Avgust, 2020, 17:31
ne seri debeli. znas da nekima i dalje na daju da otkupe stanove ako nisu regulisali drzavljastvo nosioca stanarskog prava....

vidi, pravo otkupa nije apsolkutno i koliko znam nije nasledno :)

Citat: Kostiæ poslato 01 Avgust, 2020, 17:54
на теткино ал тетка побегла у србију због југословенске заставе пријавио комшија јебига а тетка хрватица хе хе после умрла а стан конфисковала општина

to znaci da nisu pronadjeni naslednici ... stanrdna procedura isto je i u beogradu
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jul, 2020, 10:45
mazzi.

moja ¾ena ima Hrv. dr¾avljanstvo,njena majka roðena u Hrvatskoj,i djed,baba,itd..
Samim tim imaju i moja djeca,al ja nemam. Ali uz njen paso¹,rezervaciju smje¹taja,ona prijava da ulazi¹u Hrv. i najva¾nije dokaz o srodstvu,u na¹em sluèaju vjenèani list.
I pro¹li bez problema.

poslato sa nove rupovke kurblom
Свашта има у свету. Ако ти је жена, није ти род. Ваша деца су ти род
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 01 Avgust, 2020, 15:18
ја немам хрвацко држављанство а кева ми је из дарувара имам тамо стан али отели нам
Немам ни  ја хрватски пасош, мада сам уписан у књигу држављана у Пули. Нисам ја Бајага да се увлачим муштеријама у дупе
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...