Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

danas... plata gore ... yeye
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

friziderdzija

Уфф купио камион...





friziderdzija

Још само да стави пешкирић око врата и лакат на прозор

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

poslao mi mUFF video kamiondzije ... hahahah
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

мене опет ко прошле године ауто згуза у точак на лежећем ја 5 на сат ауто 10 са све кочењем и наравно испали ме два метра унапред и наравно не паднем није јак чук али овог пута жена за воланом изашла почела да јауче јаојаојаојао хистерија плаче извините извините ја је гледам и ај видим да се сва испрепадала и уместо да је питам па зашто мобили госпђо докле више јадна моја гума бре ја јој реко у реду је госпођо хајде смирите се није смак света јел треба да вас возим у болницу не треба госпођо јел требам да вам платим нешто не треба госпођо срећа па сте били нежни и хиљаду хвала и блаблабла једва сам се спасо кукања

ЯЭВОЛУТИОН

da si bio registrovan gledali bi te u epizodi "vrat mi slomila i motor razvalila"...ovako low profile.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

bacis i peglu ... da simuliras potres mozga
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

ne valja pegla...zadrze te par dana na ispitivanju...samo lezis sa kacigom na glavi i izigravas nes vest do dolaska hitne.....i kukas na vrat.....kragna je 100000
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#20571
бесмислено је делити догађаје са вама ви ако не бисте некоме живот исисали зато што је крив ви не бисте били ви и нико није споменуо регистрацију жена се избезумила никад јој се тако нешто није десило хтела је да плати нема појма како иде правило при удесу кој је вама курац зашто сте похлепни зашто мислите да су сви исти као ви

али колико сам постао сатирично саркастичан остала јој флека од гуме браник цео ништа му није само ме пикнула нежно као жена јел и ја јој кажем ето госпођо сад имате успомену на мене а она ем плаче па се насмеје ја јој кажем шалим се госпођо дајте да вам скинем ту флеку а она ће јао пе морате иовако сам вас намучила ма нисте госпођо само нек сте ви добро није страшно и узмем крпу и мало бензина и обришем и оде она мало плаче мало се смеје

а уствари њој је то из аута изгледало као да ме убила на месту јер сам умало пао на леђа срећа па сам се уватио за црево а мотор леводесно ноге млате мени смешно ал њој ето јебига ужас

despic

I...
Cika Kosta, el ste na kraju jebavali to il ne? :)
klasican divljak

Kostić

нисам младићу у пензији сам  ;D

UFF

nekako mi svaka tema ima vise smisla od kad je citam tako sto samo kostine postove preskacem :D

mali_zmaj

Juce doduse,em sam premazao svu stolariju u stanu sandolinom,osvjezio sto bi se reklo,em spalio trista kilometara na motoru,druzenje naravno klopica..,vrijeme bilo taman,nije pretoplo,cak se ni oznojio nisam. Malo guzvancije pred Banja Lukom u povratku,al to je vec normalna stvar!  Nemam slika,jbg. kad vozim uglavnom ne slikam..,zaboravim. Banja Luka,preko Manjace,Kljuc,Petrovac,Drvar,nazad preko Petrovca ,Kljuca ,M.Grada i Jajca,kroz kanjon Vrbasa..  Naravno radara kao u prici,al prc ovaj put,doakali smo derikozama!! Odjavio se navece,kao beba poslije sise!!
jin-jang

Lazic

Izazvala mi osmeh cena pumpe za gorivo za gejmobil...

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2020, 00:33
Izazvala mi osmeh cena pumpe za gorivo za gejmobil...
Koliko i gde?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

www.silux.rs

Magneti Marelli, 7000 sa plovkom i meraèem... Sve mi se raspalo, juèe mi izgoreo osiguraè od pumpe, neam pojma kako je do juèe palio... :o Meraè mi nije radio od 2016-te, toliko je sve zarðalo kao da sam sipao vodu a ne benzin... :o I pri tom za 7 godina sve vreme uvek oko 20 litara u rezervoaru... La¾em, pre 3 godine sam bio oko mesec dana na rezervi jer sam zaboravio da sipam, ali samo tad...
Sama pumpa je 2200...

Ostoja

Dolazi i dihtung poklopca sa njim, ono govno ispod velikog plastiènog ¹rafa?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...