Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

@kostic
moze definicija imena - nadimka "zunbul"...nikad cuo za rec....


hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

не би разумео али рецимо - ветар

Lazic


Kostić

е аљо твоја питања понекад умеју да буду веома тешка и мало ко зна да је постављање таквих питања дар богова иди у макси купи лубеницу однеси кући дај клинцима да се умусаве и посматрај их улепшај себи дан жену ако ти галами над главом можеш да избациш кроз прозор нешто пута у лавор са старим уљем ако ти не ископа очи имаш среће ако ти ископа очи ниси требао у лавор ниси требао никако и пусти књижевност и непознате речи да не потегнемо од Ја па на овамо умориће се форум радуј се мало док се још може јебеш музику коју нико не разуме :)

Kostić


El Jefe

Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2020, 11:06
https://www.newsbar.hr/zbog-povratka-alfa-romea-u-formulu-1-uvode-se-bolidi-s-dva-sjedala/amp/
Серу за све паре. Гледао сам давних дана када је у ДТМ у једној трци Мерцедес јурио две Алфе и једва успео да их обиђе. Готово да их обиђе јел се у одлучујућим моментима запалио и изгорео поред стазе.
Друштво за заштиту од животиња

mrle


Lazic

Citat: Kostiæ poslato 25 Jun, 2020, 11:35
е аљо твоја питања понекад умеју да буду веома тешка и мало ко зна да је постављање таквих питања дар богова иди у макси купи лубеницу однеси кући дај клинцима да се умусаве и посматрај их улепшај себи дан жену ако ти галами над главом можеш да избациш кроз прозор нешто пута у лавор са старим уљем ако ти не ископа очи имаш среће ако ти ископа очи ниси требао у лавор ниси требао никако и пусти књижевност и непознате речи да не потегнемо од Ја па на овамо умориће се форум радуј се мало док се још може јебеш музику коју нико не разуме :)
Zunbul je isto ¹to i bombina... [facepalm]

Kostić

мхм зунбул је нешто што твоја проза никад бити неће :)

Lazic


Kostić

брате да ли се зајебаваш ја не верујем

Lazic


Kostić

почео шта? написо сам зунбул јер не знам да се пише зумбул? лептејебо не верујем е јл знаш ти нешто о тој речи историји бла бла њ


Lazic


Kostić

то јер ветар је једини бог коме нико ништа не може у свим познатим и непознатим универзумима бајдвеј зунбул се сахранио оженили га сад сере политику ко нека баба

DebeliZmaj

lazicu danas je oprihodovao oko 33e ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


ЯЭВОЛУТИОН

kostica je djavo obuzeo...prica nemustim jezikom, kezi se, bljuje po ljudima....egzorcizam jedan molim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

nisu ga odavno gengbengovali pa krizira  [rofl]

DebeliZmaj

pa realno malo padinjak ,
skelica nesto zbog nekih neplacenih racuna ...
cisto da dodje sebi ....

mozda pozarevac....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell