Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

naotvarao sam se tih Brigs motora na kosilicama dok nisu dosli Kinezi , jeftinije nov agregat nego generalna , ako ti zafali nesto  vikaj   [hello]

ЯЭВОЛУТИОН

nije danas ali je kasno sinoc...skoro jutros..

drugar: halo
nepoznata devojka: zdravo, milica mi dala broj, ne znam da li ti je javila
drugar: eeeee, jesta, cao
sad vec nije toliko nepoznata devojka: ja sam marina i videla sam neke slike i svasta nesto lepo su mi pricali o tebi
drugar: sta cu, lep , zgodan neophodan
marina: duhovit si, jel imas ovih dana vremena da se vidimo, znam da si u kraju
drugar: napravicemo neko vreme da tebi odgovara, samo zvrcni i organizovacu se dan u napred
marina: jel koristis zastitu
drugar: (uh jebem ti sunce ova bas direktna, bice da se uzjebala od korone) naravno
marina: znas u moj omiljeni kafic ne pustaju bez zastite, maska je obavezna
drugar: (pffffff, izduvah ko balon) no frks.....(koja je ovaj pacijent a ja se ponadao)
marina: cujemo se
drugar: vazi (a da batalimo ovo)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

krnjaca, kafana ``druga prica`` .. tako nekako ime ...

kobaje sa sirom, cevapi, sopska, pomfrit i ljute papricice :) ...mmm
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#20463
ево ти креативност ја сам се бавио писањем поезије прозе сатире песама као мали миш :)










Lazic

Ovo treba uvelièati... :-*

edit:
Sad kad sam uvelièao malo sam se upla¹io... :o :o :o  [rofl]

Joker

Ja kada bih imao vremena da glodjem kokosku i pravim terminatora, ja bih bio najsrecniji covek na svetu ja mislim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 17 Jun, 2020, 14:04
Ja kada bih imao vremena da glodjem kokosku i pravim terminatora, ja bih bio najsrecniji covek na svetu ja mislim...

I meni se gloðe koko¹ka i pravi terminator...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


El Jefe

Јел оно цвеће десно Таштин језик?
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 17 Jun, 2020, 09:25
ево ти креативност ја сам се бавио писањем поезије прозе сатире песама као мали миш :)













Brat je lud kao èekiæ !!!

ЯЭВОЛУТИОН

meni ovo lici na oglodjane pilece kosti a ne na umetnost.,....ne kazem da neki likovi ne prodaju razne nebuloze kao art.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

оглодане јашта ја оглодао били неки људи гледали једна да пипне руком кад сам скочио НЕ дирај рукама уплаши се жена питали пошто тај комплет ја реко не продајем купите авион по авион сте дошли и они као ок ок и купили авион и рекли ми ако оћу да им продам коске да јавим реко њет има ли смисла да вам тражим новац за кости направите сами ето вам идеја бесплатна је фини људи навадили се да долазе код мене не знам зашто


луд је слаба реч  ;D

®or¾


Kostić

#20473
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jun, 2020, 20:15
meni ovo lici na oglodjane pilece kosti a ne na umetnost.,....ne kazem da neki likovi ne prodaju razne nebuloze kao art.....

лоше су слике видео једва да нешто прикаже али кад приђеш и забуљиш се онда је то друга тема да не ширимо филозофију

арт је кад од коцке направиш савршену лопту или човека све остало је креација и комад камена је само комад камена па неко састави то камење и оно заличи на нешто и на крају све је у глави посматрача нема свако дар да у нечему види нешто па је и посматрање објекта облик уметности можда и веће од ствараоца

Andjelo

Pa ovde ima i prasece i jagnjece ,nije  piletina

mareskin

Citat: Andjelo poslato 18 Jun, 2020, 21:23
Pa ovde ima i prasece i jagnjece ,nije  piletina

Zato ¹to je Kole svestran umetnik :D
Meni se ono ¹to on radi sviða, posebno stvari od ¾ice.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

 мда регистровани уметник ипа педигре ахахахах ;D он кад сложи коске то је уметност јер је признат  [samoubistvo] ;D

Lazic

Saznanje da imamo i ljubitelja Trampa na forumu... :o ;D ;D ;D

stilgar

Imam gramofon Akai AP-B 21 vi¹e od 25 godina, lepo je radio do pre neku godinu kad prestade da radi jedan kanal. Sklonim ga ja u orman i zaboravim na njega. Re¹im da kupim gramofon da mi ploèe ne skupljaju pra¹inu, uzmem Project Debut III crni donesem, montiram, slu¹am ploèe i setim se da imam Akai 😋. Izvadim ga iz ormana, skinem staru glavu i iglu, kupim novu  Rega carbon iglu i glavu, kabliæe nove i zamenim. Svira deda ko zmaj, al po¹to uzeh drugi okaèim Akai na KP. Ako ima medju vama ljubitelja analognog zvuka mo¾e da dodje do odliènog gramofona. Tehnièki potpuno ispravan, od mana jedna strana poklopca ima liniju, jedna ¹arka nedr¾i, ja sam nekad skidao poklopac skroz a nekad ga naslonim pozadi na zid. Cena na KP 130 e, za drugare 120.
Na zadnjoj slici je naslednik.

Lazic

Milanèe, smanji to malo... :D

Imam dosta ploèa, ali 120e je previ¹e za toliko ploèa... ;D :-*

Mada, mo¾e¹ i da zanemari¹ moje mi¹ljenje, ja nisam u igri za gramofonom, nemam ga gde... :D