Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Cudio se pub,kaze: 'Pa ti 11 godina polazes, ''09te si odvozao 'L'...  [doh] Sta si do sada cekao?  [neampojma] '''!
Znate gospodine, ja, ovaj, i tako to, kad vam kazem, mislim...ma sta ja znam, bolje da ne pametujem...
Prvo jutro sa dozvolom...  [yahoo]  [klanjam_se]  [dancing]  [rofl]

DebeliZmaj

i sad ce skoro nikad da te zaustave panduri ...
a i kad zaustave samo se smeskas :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

 [rofl] panta  [kralj]  polozio za motor dan pred penziju

Lazic

Bolje i tako nego nikako... ;D





Citat: despic poslato 11 Maj, 2020, 22:51
Sta kriminalac, pa nisam ukro, platio sam :)
Ja volim Srbiju
Sad mi je jasnije ono zakucavanje u trolu onomad... :D :D :D

despic

hahah nije trola...95ica,
jbg bio cirke, pozurio na bus
klasican divljak

Glava Dole

Lazicu, gde ti je zadnji nogodrzac? :P :-*

Kao da je to neko merilo... ja posteno 4 kategorija bez premca polozio. Za A1 me po starom dok nije bilo bodovanja oborio jer nisam stao ispred praznog pesackog kad sam se ukljucivao nego direktno na liniju preglednosti(zgrada zaklanjala). Kaze a nenee ti moras da stanes iako nema nikoga na 3s pa onda izadjes na liniju preglednosti... i za a2 pao testove jednom po novom(ove debilske s dvolicnim pitanjima gde sve mora da se buba napamet a ne moze na logiku kao sto mi je bilo za PSP i A1)... za B pak po novom sve iz prve i bas sa B "malo" komsiji oladio ogradu do temelja :-[

Lazic

Zadnji nogodr¾aè sam investirao u otvaranje jedne Korse k'o sardine, deèko me isekao bez gledanja, nije mi ¾ao ni malo... ;D ®ao mi je ¹to sam video da mi fali posle 10 dana inaèe bih se odmah vratio po danu da ga pokupim...

Glava Dole



Lazic


milomir22

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2020, 23:25
:o Svi æe d'izginemo...

Ne bih se ja s biberom tako zajebav'o.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko



Predobra voznjica danas i odlicna ruta , od koje bih izdvojio voznju skelom od Stare Palanke do Rama , i obillazak Ramske tvrdjave


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lazic


dr32


Juèe seo prvi put na GSa, motor nema gre¹ke, povozan, udoban, povlaèi dobro, ali ko i "sportski" SUV, ide to, al je drugaèiji oseæaj. Ka¾e drugar kako sam se brzo uvozao, itd., meni bilo glupo da mu ka¾em kako mi je èudno kako dobro pote¾e do 110-120 na sat, posle se muèi...
Na kraju saznam da su veæe brojke u miljama  [rofl]
A ja svo vreme vozio ne preko 120 zbog ogranièenja  [rofl] [rofl] [rofl]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


Glava Dole

Poklon paket piva i jedna glava dole :)






Lazic

©to bi rekao D¾ej Leno, ¹telovanje ventila na flathead-u je kao kad bi i¹ao kod proktologa da ti popravlja zube...

Glava Dole

#20457
Gore i komplikovanije nisu mogli da ga konstruisu :D Alat za ventile koji imam u ovom slucaju nije vredeo... mozgao, mozgao i iscupao na kraju ventile uz pomoc srafcigera na prekret :D Da se pocupa ostatak pa da vidimo sta dalje :) S obzirom da nije mogao da prebaci 3 bara sta god da mu uradim bice bolje nego sad :D






bogdan

#20458
na tom agregatu se ventili steluju  brusilicom  :D , stvarno , brusenjem podizaca ( ili samog ventila  ako nisi otvorio blok ) ga dovedes na meru , nego onaj zalomljeni brezon bi trebalo  :( , popustice dihtung ,  ako vec nije duvao tu

Glava Dole

Neneee, sraf je odlomljen prilikom odvijanja(samozavario se). Imam i ureznicu i helicoil M8 pa ce se valjda vec nesto resiti :D

Znaci ni dole nema nista za stelovanje... divno :D Usisni je trenutno na oko 0,25 sto je nesto vise od propisanog(0,1 po manualu) ali to nije problem, bolje je da ljulja nego da zulja u slucaju ventila...  izduvni pak na tesnih 0,1 a treba 0,2, njega cu da liznem brusilicom i to mu je sto mu je onda :D Hvala Bogdane [cheers]