Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

predsednik je prvi ispao glup a javni servisi samo pomno slusaju sta on prica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 12 April, 2020, 17:52
https://www.facebook.com/dragasknjigom/videos/1565295523618912/

"Glupost ljudska ipak leka nema"..
ja bi ovo presavio ko prase u plehu pa natako na razanj...a posle ako bude dobra sisao u podrum da vidim jel kiseo kupus.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a mogla je samo ovo da okaci i da doda tipa jesam iz uzica ali pusim za sve pare

http://www.youtube.com/watch?v=WMBLNCeuLXk#

Glava Dole

A sta fali njenoj zajebantskoj pesmi za razbibrigu? Ko misli da moze bolje i bude inovativniji samo nek izvoli... taman ce nam dobro doci u ovom zatvoru.

El Jefe

Привенчајте је колега да вам пева сваки дан
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: Glava Dole poslato 13 April, 2020, 03:10
A sta fali njenoj zajebantskoj pesmi za razbibrigu? Ko misli da moze bolje i bude inovativniji samo nek izvoli... taman ce nam dobro doci u ovom zatvoru.

pa muz jebote
a i pas ocigledno

Lazic


Glava Dole

Citat: El Jefe poslato 13 April, 2020, 08:31
Привенчајте је колега да вам пева сваки дан

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj]


mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

E sad su dobre!! Fotke mislim!!
jin-jang

El Jefe

Свака мајка би пожелела зета са оваквим колима
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Naravno,domaæinsko auto!! Meni bitno da je ispravno,i da je benzin!! Ne tandrèe vi¹e,no prede..,ma ni ne prede..,ti¹ina ¾iva!!  ;)
jin-jang

Lazic

Menjao si Fiat za Opel... ©ifra, govno za govno... Mada su im dobri ti mali turbo benzinci...

dzimika

Najbolji su ali dok su pod garancijom

mali_zmaj

Ako i¹ta Opel zna,zna benzince napraviti.. Niti je Fiat bio govno,a za ovo se nadam,da æe biti ok,vidjet æemo!! Koliko sam ja materiju prouèio,ovo æe biti zadovoljavajuæe za moje potrebe.
Iskreno mi¹ljenja sam da su sva moderna auta govna,ne prave ih vi¹e da traju,nije im u interesu. Smanjivanje kubika¾e i zadovoljavanje eko normi,ubacivanje gomile elektronike rezultiralo da ih kupuju ljudi i prodaju èim garancija istekne. Onda to doðe nama.
Ova Meriva kupljena kod nas,i zamjenjena staro za novo,i ja je uzeo. Servisna knjiga,kilometra¾a prava. Iza¹la iz garancije prije iks godina. Ne znam koliko Opel daje garanciju. Auto 2011 gp. Sem op¹tih tragova kori¹tenja,od strane gospoðe,koju je bolilo uvo,za ¹ta zapinje,i kako vrata otvara,auto je ok. Motor tih,ne èuje se.. Ni¹ta ne nosi,koènice dobre kao i ovjes.  Ako æe riknjavat,¹ta ja da mu radim!? Gepek duplo dno,ima ga,i jo¹ nekih pretinaca po gepeku. Malo siroma¹niji paket,ali ima sve ¹to mi treba,èak i tempomat!!  ©ta reæi,ni¹ta. Vozit æu auto,ako ¹ta rikne prijavljujem,pa æemo pljuvati onda!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 13 April, 2020, 23:36
Ako i¹ta Opel zna,zna benzince napraviti.. Niti je Fiat bio govno,a za ovo se nadam,da æe biti ok,vidjet æemo!! Koliko sam ja materiju prouèio,ovo æe biti zadovoljavajuæe za moje potrebe.
Iskreno mi¹ljenja sam da su sva moderna auta govna,ne prave ih vi¹e da traju,nije im u interesu. Smanjivanje kubika¾e i zadovoljavanje eko normi,ubacivanje gomile elektronike rezultiralo da ih kupuju ljudi i prodaju èim garancija istekne. Onda to doðe nama.
Ova Meriva kupljena kod nas,i zamjenjena staro za novo,i ja je uzeo. Servisna knjiga,kilometra¾a prava. Iza¹la iz garancije prije iks godina. Ne znam koliko Opel daje garanciju. Auto 2011 gp. Sem op¹tih tragova kori¹tenja,od strane gospoðe,koju je bolilo uvo,za ¹ta zapinje,i kako vrata otvara,auto je ok. Motor tih,ne èuje se.. Ni¹ta ne nosi,koènice dobre kao i ovjes.  Ako æe riknjavat,¹ta ja da mu radim!? Gepek duplo dno,ima ga,i jo¹ nekih pretinaca po gepeku. Malo siroma¹niji paket,ali ima sve ¹to mi treba,èak i tempomat!!  ©ta reæi,ni¹ta. Vozit æu auto,ako ¹ta rikne prijavljujem,pa æemo pljuvati onda!

poslato sa nove rupovke kurblom

Koliko znam, jo¹ jedino Toyota pravi automobile koji mogu da traju, a i da se poprave/servisiraju. Ako se i oni veæ nisu "opametili". Skupi su, dr¾e cenu, ali dobri.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 13 April, 2020, 23:36
Ako i¹ta Opel zna,zna benzince napraviti.. Niti je Fiat bio govno,a za ovo se nadam,da æe biti ok,vidjet æemo!! Koliko sam ja materiju prouèio,ovo æe biti zadovoljavajuæe za moje potrebe.
Iskreno mi¹ljenja sam da su sva moderna auta govna,ne prave ih vi¹e da traju,nije im u interesu. Smanjivanje kubika¾e i zadovoljavanje eko normi,ubacivanje gomile elektronike rezultiralo da ih kupuju ljudi i prodaju èim garancija istekne. Onda to doðe nama.
Ova Meriva kupljena kod nas,i zamjenjena staro za novo,i ja je uzeo. Servisna knjiga,kilometra¾a prava. Iza¹la iz garancije prije iks godina. Ne znam koliko Opel daje garanciju. Auto 2011 gp. Sem op¹tih tragova kori¹tenja,od strane gospoðe,koju je bolilo uvo,za ¹ta zapinje,i kako vrata otvara,auto je ok. Motor tih,ne èuje se.. Ni¹ta ne nosi,koènice dobre kao i ovjes.  Ako æe riknjavat,¹ta ja da mu radim!? Gepek duplo dno,ima ga,i jo¹ nekih pretinaca po gepeku. Malo siroma¹niji paket,ali ima sve ¹to mi treba,èak i tempomat!!  ©ta reæi,ni¹ta. Vozit æu auto,ako ¹ta rikne prijavljujem,pa æemo pljuvati onda!

poslato sa nove rupovke kurblom
dobro dosao u klub.





mali_zmaj

Aaa lijepa,koji je motor,kakva su ti iskustva? 

@Slaninaru i tata bi Toyotu,al su kod nas paprene sa cijenom,bez obzira na kilometra¾u!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 14 April, 2020, 14:39
Aaa lijepa,koji je motor,kakva su ti iskustva? 

@Slaninaru i tata bi Toyotu,al su kod nas paprene sa cijenom,bez obzira na kilometra¾u!

Ja bih Subaru opet :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu