Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 27 Mart, 2020, 10:51
Pa realno sta je pola litre :P
Realno, nikad nisam stao na jednom... ;D Ali lako raèunam kad su 0.5l... Kad mi neko uvali 0.33 moram bar 6 da popijem da bih mogao da sraèunam... ;D

Nego sviða mi se ovo sa buriæima, dignem na sto, sipam, ne mrdam guzicu... ;D

Do kraja epidemije ima da budem kao meèka Bo¾ana... ;D






Citat: mrle poslato 26 Mart, 2020, 04:25
Ne pijem pivo od novembra, smr¹ao 20 kg.
Pro¹li put kad sam smr¹ao 26 kila, ubijao sam se od piva i èvaraka sa belim lukom... Ali sam morao da jebem bar 2-3 puta na dan... Nije da sam hteo, morao sam... ;D

UFF

lazicu amateru a mini fridge ispod stola ?

El Jefe

Без вређања Божане, молим
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ima vremena, biæe i fri¾idera ako ovo sranje potraje... Za sad sam napravio mesta za burence u normalnom fri¾ideru... ;D Ali nije mnogo ostalo, danas æe d'ode ostatak u recikla¾u, kroz mene... :D

friziderdzija

ja dajem fri¾ider...èuj fri¾ider...hladnjaèu bre, a ti buriæe i meze...i bog da nas vidi, da potraje ovo sranje....manijake da okupimo...

kako su proricali: svi srbi pod jednu ¹ljivu...a mi æemo sve manijake pored hladnjaèe sa pivom...i prasetom

mali_zmaj

Uz moralnu podr¹ku i savjete, "sam svoj majstor"  i "vezica" gurua Laziæa, sa starim manijaèkim receptom trenutnog ljepila i soda bikarbone ,uspje¹no zalijepio polugicu na ma¹inii za ¹i¹anje,ma¹ina radi ko "doxa",da je mjenjam zbog komada plastike...,nema smisla.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

dr32

Nije mi poznato to. Sta si mesao super lepak i sodu bikarbonu? Jel zajebavas? Ako da onda napisi kolko treba tecne kompresije u celu smesu???
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Glava Dole

Nije zajebancija... probaj samo ne moze da se pravi smesa. Krece da se dimi i steze trenutno.

mali_zmaj

Nisam mje¹ao,no malo ljepka,pa sode,pa opet malo ljepka pa sode....,dok nisam dobio ¹ta sam htjeo...,za sada radi,tj. dr¾i!! Nije puklo,a poluga je za pomicanje no¾a u nulu,na ma¹ini za ¹i¹anje!! Ja istu ma¹inu koristim veæ godinama,i to je prvi put da je ne¹to riknulo... Regminton marka...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

El Jefe

Колега пропустили сте последњу шансу да вам порасте коса
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

nema vise rada u firmi , onoj zvanicnoj , slobodni dani pa penzija , od danas samo rad u radionici  full radno vreme  :D

eclipse4


®or¾ GTI


®or¾ GTI

Listam po kompu da malo sredim

®or¾ GTI


Lazic

Citat: dr32 poslato 29 Mart, 2020, 21:58
Nije mi poznato to. Sta si mesao super lepak i sodu bikarbonu? Jel zajebavas? Ako da onda napisi kolko treba tecne kompresije u celu smesu???
Pun youtube klipova ¹ta sve mo¾e da se lepi tako... ;D

Super glue + baking soda

mali_zmaj

Teèna kompresija samo kod zonovanja..

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

ljudi pate da budu primjeæeni,pa makar od sebe pravili budalu!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Lazic

Znam, al' ovo je savr¹eno... ;D Mogu da slu¹am po ceo dan... ;D