Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko


friziderdzija

Осмех на лицу....нисам имао овакав кез на глави ни кад сам купио први стан у бг...стигла ми је батерија за мопед...' начи.... турам је моментално и да обрнем круг по граду, можда и околини...а за 05.00-20.00 ми стиже пропусница...

Kostić

#20242
на основу чега мурија војска здравство или трећа смена у оправци фриго уређаја познајем једног који јаше багер у рупи на дну све три смене нема аусвајс кад крене кући па кад га улове курац ће да имају угаљ за струју

е људи лазић је врхунски тумач закона и каже да су прости ко пасуљ али вам никада није рекао ништа о члану неурачунљивост у прекршају и каже да сви који гласају за уплаканог имају ику 20 ал му је брат образован а и ови људи нечији родитељи исто

мој ику је најачи пао је са 142 (пет година) на минус 20 (педесетитри) ја сам феномен неурачунљив феномен

Lazic

Moj brat i nije ne¹to formalno obrazovan, zavr¹io je srednju ¹kolu, a pre nego ¹to se zaposlio na Pinku je bio mnogo pametniji... Mada kad vratim film i nije, 2008-me je glasao za Ðilasa, danas njegov krvni neprijatelj... Mene boleo q za dotiènog tada a i danas... Svi koji iskreno glasaju za av imaju IQ ispod 100 sa sve pripadajuæim roditeljima, ne raèunam profitere... I ja sam danas dobio dozvolu, vrlo specifièan posao, tra¾i puno pameti znanja i iskustva...






friziderdzija

Citat: Kostiæ poslato 18 Mart, 2020, 14:06
на основу чега мурија војска здравство или трећа смена у оправци фриго уређаја познајем једног који јаше багер у рупи на дну све три смене нема аусвајс кад крене кући па кад га улове курац ће да имају угаљ за струју

na osnovu znanja, obrazovanja i sposobnosti....moja firma i ja nismo samo jo¹ jedne cukad¾ije koji okolo mlataraju hiltijima i ugraduju klime i spasavaju babama zamrzivace od topljenja zimnice od predpro¹le godine...mada smo i to radili...

da objasnim...po¹to se bavimo industrijskom investicionom opremom za prehrambenu industriju (rashladna oprema, linije za industrijsku proizvodnju hrane...) i imamo ugovore sa skoro svim vecim pekarama, klanicama, mlekarama i hladnjacama u krugu od 50-100 km...a to MORA da fukcioni¹e ''radi mira u kuci'' ...prave nam sutra ausvajs kao firma od ¹ireg dru¹tvnog znacaja

El Jefe

Заборавили сте фрижидере по гробљима, колега
Друштво за заштиту од животиња

UFF

lazic moze da se seta i nocu, ali samo po nisu  [rofl]

elem ja sad izasao da prosetam dobermana i nigde zive duse na ulici kakva policija kakve picke materine  [rofl]

friziderdzija

Citat: El Jefe poslato 19 Mart, 2020, 00:07
Заборавили сте фрижидере по гробљима, колега
Ситно ми је то...радили смо хладњаче по мртвачницама...

Ivicat


mkt

ja sljakao sinoc, bilo prazno i tek po neko kolima prodje
htedoh da se navozam al dzaba kad patrole po celom gradu, nema opustanja jer odma zaustavljaju pa sam popalio gajbi


dzimika

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2020, 21:23
Moj brat i nije ne¹to formalno obrazovan, zavr¹io je srednju ¹kolu, a pre nego ¹to se zaposlio na Pinku je bio mnogo pametniji... Mada kad vratim film i nije, 2008-me je glasao za Ðilasa, danas njegov krvni neprijatelj... Mene boleo q za dotiènog tada a i danas... Svi koji iskreno glasaju za av imaju IQ ispod 100 sa sve pripadajuæim roditeljima, ne raèunam profitere... I ja sam danas dobio dozvolu, vrlo specifièan posao, tra¾i puno pameti znanja i iskustva...







Moram i ja sebi da napravim ovo :D da imam za svaki slucaj ako budem hteo negde uvece :D

Kostić

опа миле југострој ипак није умро

лазићу совим би те немци одма стрељали то није аусвајс

friziderdzija

Citat: Ivicat poslato 19 Mart, 2020, 09:39
Pune ili prazne :D
и пуне и празне...пре једно 12-15 година поправљао сам систем за хлађење мртвачнице....напољу упеклаааа звезда а унутра бања, уморио се ја а чекам да код мене дођу колеге комбијем да натоваре нешто...сео ја на столицу подигао ноге на другу столицу и заспем...хрчем ја а нико не сме да уђе у мртвачницу...мисле неко васкрсао...шоу био

UFF

Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 14:01
Moram i ja sebi da napravim ovo :D da imam za svaki slucaj ako budem hteo negde uvece :D

znaci bilo ko ko ima firmu ili je ovlasceno lice za istu moze da izda jebenu potvrdu i da time prevazidje naredjenja drzave?  [rofl]
ta potvrda vredi isto koliko i kad bi je tvoja zena napisala da imas ovlascenje da ides napolje za vreme policijskog casa da bi njoj i detetu doneo hranu  [rofl]

PECA BMW

Moram i ja da nabavim ausvajs , nek se nadje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika


mareskin

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2020, 01:32
Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 14:01
Moram i ja sebi da napravim ovo :D da imam za svaki slucaj ako budem hteo negde uvece :D

znaci bilo ko ko ima firmu ili je ovlasceno lice za istu moze da izda jebenu potvrdu i da time prevazidje naredjenja drzave?  [rofl]
ta potvrda vredi isto koliko i kad bi je tvoja zena napisala da imas ovlascenje da ides napolje za vreme policijskog casa da bi njoj i detetu doneo hranu  [rofl]

U stvari nije tako, ali je tako prikazano kroz PKS i druge grupacije. Naèin da dobije¹ potvrdu je prijava preko ministarstva i izdavanje radnog naloga za svaki dan kada se radi u vreme policijskog èasa itd. Drugi naèin je da imate potvrdu koju opet izdaje policija ili vatrogasci da ste volonter koji poma¾e starima nosi lekove, nabavlja potrep¹tine itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Do juce vazila potvrda samo od firme. Od danas mora za svaki dan posebna overena od mup-a. Tako da ovakvim od danas obrisete dupe. Pravila menjaju bukvalno iz sata u sat.

friziderdzija

Citat: Gavrolini poslato 20 Mart, 2020, 16:54
Do juce vazila potvrda samo od firme. Od danas mora za svaki dan posebna overena od mup-a. Tako da ovakvim od danas obrisete dupe. Pravila menjaju bukvalno iz sata u sat.
znam...stiglo obave¹tenje...a sa njim i nove potvrde...jbmti

Gavro brate, zna¹ li kolko se lak¹e spava kad nema¹ to papirèe u d¾epu...

Lazic

I meni danas javili da sad mora i iz policije, re¹iæemo i to... :)