Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: milomir22 poslato 21 Februar, 2020, 22:08
posto su bile?
936 kuna, i jos kad vratim PDV..,pa duplo jeftinije,i to sa svim dodatnim trosovima,nego sto bi me izasle u B.Luci,preciznije oko 125 eura.. E sad kazu Englezi da nisu za kise nesto,ali kod njih pada stalno,pa ih i shvatam.. Malo starija Pirelijeva tehnologija. Mislim da je Pilot Road najbolji,ali je dobro skuplji,javljam kakvi su utisci kad ih montiram i napravim malo kilometraze.
jin-jang

El Jefe

Пази!!!! да те опет не увате!!!!!!!!
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: mali_zmaj poslato 22 Februar, 2020, 18:23
Citat: milomir22 poslato 21 Februar, 2020, 22:08
posto su bile?
936 kuna, i jos kad vratim PDV..,pa duplo jeftinije,i to sa svim dodatnim trosovima,nego sto bi me izasle u B.Luci,preciznije oko 125 eura.. E sad kazu Englezi da nisu za kise nesto,ali kod njih pada stalno,pa ih i shvatam.. Malo starija Pirelijeva tehnologija. Mislim da je Pilot Road najbolji,ali je dobro skuplji,javljam kakvi su utisci kad ih montiram i napravim malo kilometraze.


Dzabe!
Za prosecnog korisnika, 99% novih moto pneumatika iole renomiranih proizvodjaca ce zavrsiti posao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Jefe klepit ce me garant!! 

Za te pare,stvarno se isplate.  Ima boljih,ali su skuplje. Razliku u lovi cu potrositi na neki komad opreme,servis..,bilo sta!! Danas sam ih dovezao,sutra dogovaram montazu,a usput odradim i mali servis.
jin-jang

UFF


slave74

Citat: mali_zmaj poslato 23 Februar, 2020, 18:37
Jefe klepit ce me garant!! 

Za te pare,stvarno se isplate.  Ima boljih,ali su skuplje. Razliku u lovi cu potrositi na neki komad opreme,servis..,bilo sta!! Danas sam ih dovezao,sutra dogovaram montazu,a usput odradim i mali servis.


Razliku u lovi na kurve i pice hehehe.

mali_zmaj

jin-jang

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

#20209
лепе паре су се узимале да се превезу мигранти до границе па се истоваре у сред србије да се боље заради али импресије припадају грађанским патролама које јебуцкају мигранте по граду несвесни да ти људи немају шта да изгубе и ако их неко малтретира сачекаће повољан тренутак и начиниће зло некоме и тако капирам да је пет милиона без један свеопшта глупадија хорда која не зна шта ради уместо да их ловите и пакујете у оне комбије у којима сте их довлачили и враћате на границу и истоварите о свом трошку ако вам је стало до безбедног града

: - )

немцима су амери дали слободу после другог рата амери ће и да им је узму а нама је прворођени дао шах мат са мигрантима тј није он амери су и као што сам реко пре десет година трећи је верски па ко претекне и велико је питање да ли ће русија да брани европу као што се курчи по истоку а неће браниће себе

нама шта западне запало је сад је касно и за пети октобар и за деведесету црвено је прошло плаво се мува по селу и боцка бело је на дну - наша тробојка

иронија другови

мађари су младим образованим србима нудили пасоше двојног типа зарад статистике коју ће да спроведу када дође време млади срби узимају што да не један су од пет милиона него како ће него тако

наше говорно подручје је најозбиљније угрожено и питање је какве кечеве у рукаву имају бије и остале службе и да ли упоште могу да сачувају ћирилицу без туче до које ће да дође и немци ће да се бране на нашим вратима а не на својим

укратко није добро имамо пет милиона људи који не знају шта хоће а хоће све а продају се за шницлу

Lazic

Kosticu, nalupeta se ti za medalju...  [facepalm]

Kostić

каквих глупоссти филозофе од пет милиона? немачка има 80 милиона становника ми имамо једва осам од тога су пола срби ми смо транзит кад реше да их растерају све ћ екод нас па сабери друго твојих пет милиона шета улицама и хоће да ради посао пандура што ће да доведе до проблема ал добро ја нисам од тих пет милиона па лупетам тачније ја сам глуп ко тоцило и смешни сте ми ко биоскоп

El Jefe

Шверцују Циганин и Циганка твора преко границе.
Каже Цига, узимају бре шта да радимо.
Каже Циганка, ма турићу га у гаће
Немо, смрди
Ма нека цркне маму му његову
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 25 Februar, 2020, 21:40
смешни сте ми ко биоскоп
Omiljena izjava mog brata koji viri iz vuèiæevog dupeta...

Kostić

ја не вирим ни из чијег дупета

Ostoja

Citat: mareskin poslato 25 Februar, 2020, 10:17

A bud¾ elektrièara nema? :D
Pa da svaki dan raskaèujemo kontejner...
Prodat, odlazi
Sledeæi...
Sledeæi...
[thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

leto samo sto nije doslo, rezervisite na vreme svoj kabrio kontejner  [rofl]

http://i.postimg.cc/XNtnLrkB/20200226-155929.jpg

mareskin

Citat: Ostoja poslato 26 Februar, 2020, 23:07
Citat: mareskin poslato 25 Februar, 2020, 10:17

A bud¾ elektrièara nema? :D
Pa da svaki dan raskaèujemo kontejner...
Prodat, odlazi
Sledeæi...
Sledeæi...
[thumb_up] [thumb_up]

A komfor, a u¾ivanje u radu? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

komfor i uzivanje je u istoj prostoriji na fotki desno kad je u to stanje dovedemo iz stanja na fotki levo

http://i.postimg.cc/J0WgGHkS/pre-i-posle.jpg

Ostoja

Citat: mareskin poslato 27 Februar, 2020, 10:47
Citat: Ostoja poslato 26 Februar, 2020, 23:07
Citat: mareskin poslato 25 Februar, 2020, 10:17

A bud¾ elektrièara nema? :D
Pa da svaki dan raskaèujemo kontejner...
Prodat, odlazi
Sledeæi...
Sledeæi...
[thumb_up] [thumb_up]

A komfor, a u¾ivanje u radu? :D
Samo kad nema Uff-a...
Onda sedim, pijem kafu, èitam novine, blejim u net..
[rofl] [rofl]


Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...