Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2019, 22:14
Nema sekretarice, nema mu¹terija, mir i ti¹ina, veæina zaposlenih radi od kuæe, mo¾e¹ da bira¹ da li æe¹ da bleji¹ u gaming room-u ili gaming launge-u... :o ;D

I posle ti vucic ne valja, ccc!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Kakve veze ima prvoroðeni sa mojim iskustvom i ¹vedskom firmom? :D

milomir22

Zar ti stvarno mislis da se nesto u drzavi desava bez njegovog znanja!!!????

Znas li ti koliko on radi, eno ga na vma, covek poboleo od rada ;D ;D ;D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat


idanijel


mali_zmaj

Pokupio vozaèku...,samo ako ne bude padalo u nedelju....,jaooo kako æu da napravim ðiriæ,150-200km,gore dole...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Veæ pro¹lo mesec dana? Ala leti vreme... :D




Nego na temu...

Na nekom Pinku daju Balkanski ©pijun, dupe pomeram bratu, ni reè da zucne, jebem ga glupa...

mali_zmaj

Jesam,jeo sam govna,tim reèima...

;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

a onda ce djura da ti oprosti sto te tuk'o
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

" Stid je taj koji æe spasti svet "
Графит у вагону за Батајницу
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

To bi bilo lepo, ali zamisli brnabiæku, gojkoviæku, sline, vuline, martinoviæa i ostale olo¹e da se stide...

ЯЭВОЛУТИОН

mozda se zastide njihova deca....ili unuci...ili unuci njihovih unuka.....a mozda budu i ponosni ....a mozda i traze rehabilitaciju za sedamdeset godina.....svasta mi rehabilitujemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sachmo


grber

Ako moze jos neki post sa ovim videom bilo bi super  :-[ [gej]

sachmo

Citat: sachmo poslato 22 Decembar, 2019, 03:27
https://youtu.be/2jxJ0tua1A4


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odma molim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hohštapler

Kako je lep taj cvajtakt...
Inaèe ove godine u NSu nije bilo Deda Mrazova...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Gledao sam Saèmov video o zameni guma na toj Yamaihici. Opet sam se zaljubio. Ova njegova je kao iz radnje. A kad sam ja poèinjao da vozim, bio sam ludo zaljubljen u nju, taènije u njenu veæu sestru 350. A kad se pojavila YPVS 350LC... odlepio sam od muke ¹to nisam mogao da je kupim. Jedan od pet najlep¹ih motora male kubika¾e svih vremena (po mojoj rang listi :D :D :D ).
Država je najveći neprijatelj naroda

sachmo

Citat: misa-pei poslato 22 Decembar, 2019, 13:19
Gledao sam Saèmov video o zameni guma na toj Yamaihici. Opet sam se zaljubio. Ova njegova je kao iz radnje. A kad sam ja poèinjao da vozim, bio sam ludo zaljubljen u nju, taènije u njenu veæu sestru 350. A kad se pojavila YPVS 350LC... odlepio sam od muke ¹to nisam mogao da je kupim. Jedan od pet najlep¹ih motora male kubika¾e svih vremena (po mojoj rang listi :D :D :D ).
Slazem se. 350ica je pravi istocni Zmaj. Retke su te cvaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam se palio dok nisam prvu provozao.....a pre nje gsxr750 1986....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang