Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

zato se ludak i roknuo na kraju...

Lazic

Ne znam da li je bio bolestan od neèeg terminalnog, ali mislim da nije... Bila na mislim NGC pre 10-ak godina emisija o poslednjih mu 24 sata ¾ivota...

megaidiot

mislim isto da nije, cak je isplanirao ceo 'event' sa sve idijotskom poslednjom zeljom.

mali_zmaj

Ja i Grof se siti isprièali i sinoæ i veèeras u po Zgrèke!! Ostali bi mi jo¹,al sitna djeèica,a i ¾ene imaju te¹ku ruku!!!  ;) 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Grof

Ba¹ sam juèe hteo da napi¹em kako me je iznenadni susret obradova i izvukao iz svakodnevice. ... imali bi mi tema do ranih jutarnjih sati ali sitna deca i krupne ¾ene [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

😂

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


mrle


Lazic


mrle


mali_zmaj

Naravno kakav  bih ja bio turista,a da ne kupim suvenir iz Grèke!!


jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Verovali ili ne, izmamilo mi osmeh ¹to sam na Zemlji 0.45 vekova i ni¹ta mi bitno ne fali... :o ;D

megaidiot


Lazic


Gavrolini

I posle mu me valja pièkousti

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Avgust, 2019, 01:56
Verovali ili ne, izmamilo mi osmeh ¹to sam na Zemlji 0.45 vekova i ni¹ta mi bitno ne fali... :o ;D

Ne fali ti ono ¹to ne vidi¹, a ¹ta misli¹ kako je nama sa tobom?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 11 Avgust, 2019, 01:56
Verovali ili ne, izmamilo mi osmeh ¹to sam na Zemlji 0.45 vekova i ni¹ta mi bitno ne fali... :o ;D
Сем времена
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Nije danas ali juèe... Sedim sa gazdom kuæe u kojoj smo i testiramo neku kremansku rakiju, odjednom iza æo¹ka Jugina ¾ena, prepoznajem je, ali potpuni zbun, odkud na Tari kad je Juga ne¹to bolestan, u sledeæem delu sekunde konstatujem neke ruke koje dr¾e gajbu piva, di¾em pogled a ono Uragan i Juga... :o :o :o ;D ;D ;D

Ljudi, kakva mi je blentava faca bila, bio sam ubeðen da niko neæe doæi... :o

Znaèi manijaci mi ulep¹ali roðendan za medalju... :D Jo¹ sam pod utiskom... :D Dripci re¹ili da me iznenade... ;D

[srce] [srce] [srce] :-* :-* :-* [ljubav] [ljubav] [ljubav] [cheers] [cheers] [cheers]

mali_zmaj

Svaka im cast!! Manijeci ali ljudi i prijatelji iznad svega!!
jin-jang