Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

#19840



NSU Quickly 1939 125cc



Weiss Manfréd  100 фабрика 1946. мења име у Чепел


[/url
[url=https://postimg.cc/fV81P8Tx]

Wanderer Sachs 100



Peugeot 350 1932?
Друштво за заштиту од животиња

dr32

Sto me od motor hoce da radi i motor nece da radi delio jedan osigurac koga ne bi zamenio bez Revolucije, Gavrolinija i Milosa Glava Dole. Hvala manijacima na ulepsanom mi danu.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Gavrolini


stilgar

#19843
Unuk mi je najbolji strelac kvalitene kosarkaske lige beograda :)
https://www.kkzemun.ksb.rs/
"Pionire su sitnice delile od titule, koliko god je Partizan zasluzio podjednako smo zasluzili i mi. Sitnice su nas delile od neverovatnog uspeha. I ovaj uspeh je istorijski.
Odigrali smo obostrano fantasticnu utakmicu dostojnu dve najbolje ekipe Srbije. Pri tome smo bili osetno hendikepirani zbog povrede najboljeg igraca ekipe Filipovica za koga je neverovatno da se uopste skinuo a kamoli odigrao sjajno. Utakmica sa puno preokreta u kojoj su nasi momci pokazali izuzetan karakter kada su uspevali vise puta da se vrate iz minusa i odu u plus.
Moramo i ponisni smo na momke i trenere i nije demagogija da srebro sija kao zlato. A najvise nam prijaju komplimenti da je nasa ekipa igrala najlepsu kosarku na turniru i da su nasi igraci najvise napredovali, za to se radi."
Na kraju Veliko hvala nasim clanovima i zemuncima koji su ispunili halu Vizure, gromoglasno bodrili i na kraju zacinili velikim aplauzom na dodeli medalja i pehara."

P.S. da Filipovic mi je unuk ljubi ga deda blesavog, u polufinalu je dao 33 kosa i iskrenuo zglob pred kraj utakmice. Iako smo mu svi rekli da sedi na klupi bice srebro svakako hteo je da bude najbolji suter i tako bangav dade 25 komata.


evo i tekma :)
https://www.youtube.com/watch?v=PBtWpcvkxWg&list=WL&index=6&t=0s#

Boban_m

Sad kad postane slavan i zgrne lovu valjda ce ti kupiti BMW da progledas ;D

stilgar

Citat: Boban_m poslato 13 Maj, 2019, 17:31
Sad kad postane slavan i zgrne lovu valjda ce ti kupiti BMW da progledas ;D
o Bobane ameru nas :)  zar nisi do sad shvatio da mene greju samo old school masine :) yamaha RD350, kawasaki H1 i ostale lepe cvaje do 500 kubika a od cetri takta Z900, CBSX honda, forka, boldorka i tako te :) a da i suzuki DR650 :) al vise volim cvaje :)

Lazic


milomir22

Sto bi ono rekli:

"Od BMW-a ni privezak za kljuceve ne bih imao!"  ;D :D ;D.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF

greje ga rd350
da mu to kupi unuk pa dizgine u prvoj krivini

stilgar

Citat: UFF poslato 13 Maj, 2019, 23:50
greje ga rd350
da mu to kupi unuk pa dizgine u prvoj krivini
reko sam sta me greje. nemam nameru da trazim od unuka da mi ista kupuje bre :) ko je deda a ko unuk :) ko kupuje cokoladu a ko jede :)

Jecko


®or¾


dzimika

Mislim da drugar jos uvek ima jednu  RD350 :)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2019, 15:44
Mmmmmm, lezbejke... ;D
ti bi od svake napravio lezbejku....smanji malo dozivljaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾ GTI


®or¾ GTI


®or¾ GTI

#19858

Lagoa de citade


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Maj, 2019, 13:00
Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2019, 15:44
Mmmmmm, lezbejke... ;D
ti bi od svake napravio lezbejku....smanji malo dozivljaj
Do sada samo od jedne... :-[ I to nisam sam, prvo je bila sa burazerom, pa samnom, pa sa æaletom, pa je onda zastranila... :o :D Znaèi ja sam samo treæinu kriv...  :o [rofl] [rofl] [rofl]