Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika


milomir22

Koji je skrndelj ova Karleusa... Meni je u rangu s onim cigankama-jeftinim prostitutkama koje ordiniraju oko hale jezero u Kragujevcu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4


Biker-Boy

Ma gadna je ko lopov, izgleda ko neka lose odradjena trandza, samo cekas kad ce kita da joj iskoci :D
I feel the need..... the need for speed !!!


Lone Wolf

Citat: milomir22 poslato 15 Januar, 2019, 16:19
Koji je skrndelj ova Karleusa... Meni je u rangu s onim cigankama-jeftinim prostitutkama koje ordiniraju oko hale jezero u Kragujevcu.

Има ли која добра око те хале или су баш све лоше?
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 15 Januar, 2019, 22:29
Ma gadna je ko lopov, izgleda ko neka lose odradjena trandza, samo cekas kad ce kita da joj iskoci :D
Svaki put kad sam gledao njenog æaleta na konferencijama za ¹tampu, isto sam se pitao da li æe kita da mu iskoèi... Nikad nije...

milomir22

Citat: Lone Wolf poslato 16 Januar, 2019, 08:08
Citat: milomir22 poslato 15 Januar, 2019, 16:19
Koji je skrndelj ova Karleusa... Meni je u rangu s onim cigankama-jeftinim prostitutkama koje ordiniraju oko hale jezero u Kragujevcu.

Има ли која добра око те хале или су баш све лоше?


Ja sam se uvek pitao ko njima placa za usluge, ja bih platio da ih ne gledam, izuzetno su gadne. A sto se tice dobrih prostitutki, ima i takvih, ali one sigurno nisu kod hale, a i pretpostavljam da je tarifa znatno visa.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Citat: milomir22 poslato 15 Januar, 2019, 16:19
Koji je skrndelj ova Karleusa... Meni je u rangu s onim cigankama-jeftinim prostitutkama koje ordiniraju oko hale jezero u Kragujevcu.

Daj ovaj na google mapu gdje je to!!  ;)    [rofl]
jin-jang

milomir22

Nemos da omanes  ;D , samo pitaj bilo kog kamiondziju.



@ loun vulf

sad kao fol sala [rofl]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Кад излазиш на аутопут из Крагујевца, па са леве стране. Све обучене у црно ко да студирају Богословију. Боже ме опрости.
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

Citat: milomir22 poslato 16 Januar, 2019, 18:04
Nemos da omanes  ;D , samo pitaj bilo kog kamiondziju.



@ loun vulf

sad kao fol sala [rofl]
Znas mesto, znas cene... 😀😀😀

mali_zmaj

nema ¹ta manijaci su nepresu¹an izvor informacija, nemo¹ da mane¹,nea ¹amse!!   ;D   :-[
jin-jang

mareskin

Citat: El Jefe poslato 16 Januar, 2019, 19:42
Кад излазиш на аутопут из Крагујевца, па са леве стране. Све обучене у црно ко да студирају Богословију. Боже ме опрости.

Potpuno nevezano... zna li neko dobrog lekara za STD?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Bila neka mala od skandala ?  :)

Kostić

mig na nebu i mali gas elegantno. mora da je iz pratnje onog ruje, na¹i bi ga opajdarli po gasu dok ne popucaju stakla po gradu, a i lepo je radio, ko nov :)

®or¾

 [rofl] bata Kole jeste iz pratnje onog Ruje ali na¹i migovi i na¹i piloti ;D

Kostić

stojim na sahrani na topèiderskom groblju i gledam onaj helikopter ¹to s e¹eto ko luda nasta i odjednom èujem zvuku daljini i dreknem, jebote ovoe mig i tra¾io ga oèima i vidim ga i taman da gurnem prste u u¹i kontam sad kad ga zavrne 299 a on ono, ko gospodin. ovi sa sahrane me gledaju belo ¹ta trabunjam i gde zveram, pop peva... ni¹ta ljudi, ne viða se taj zvuk svaki dan jebiga izvinte... :)

mrle

Zvuk se èuje, ne vidi se.

A mo¾da ga ti i vidi¹...