Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Obisli Divcibare, zaista lep put od 300 i kusur kilometara, put od Pozege do Divcibara prelep, sreli gomilu bajkera, svi masu, sviraju, pozdravljaju. Na slici su moj bandit, i ja na burazerovom stromu 650.




"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

malo se spustili do Makarske..

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Ostoja

Priznajem samo ako si se popeo na Biokovo...
[thumb_up] [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

friziderdzija

zmaju....ima li te u trebinju ove godine?
hoæe li ko sa foruma ii tamo? 8.-10. juna je.

mali_zmaj

Pa nadam se,gledat æu,makar mi i bude radna subota,pa doæi samo naveèe....,ako ne¹to neplanski ne iskrsne...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Ако нешто не цркне, ето мене.
Друштво за заштиту од животиња

slave74

Citat: milomir22 poslato 02 Maj, 2018, 22:46
Obisli Divcibare, zaista lep put od 300 i kusur kilometara, put od Pozege do Divcibara prelep, sreli gomilu bajkera, svi masu, sviraju, pozdravljaju. Na slici su moj bandit, i ja na burazerovom stromu 650.






Slika je iz Tometinog Polja.Prosli ste pored mene...

mali_zmaj

Pozdrav za brata Laziæa i ostale MM!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

pozz

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

milomir22

Citat: slave74 poslato 05 Maj, 2018, 16:39
Citat: milomir22 poslato 02 Maj, 2018, 22:46
Obisli Divcibare, zaista lep put od 300 i kusur kilometara, put od Pozege do Divcibara prelep, sreli gomilu bajkera, svi masu, sviraju, pozdravljaju. Na slici su moj bandit, i ja na burazerovom stromu 650.






Slika je iz Tometinog Polja.Prosli ste pored mene...


Da, pre Divcibara sam zapazio lep vidikovac i stadosmo da fotkamo motorice, sad se setih da je Tometino Polje mesto, Ibarskom smo isli do lazarevca, pa posle na Arandjelovac isto prelepim putem. Ibarska bila zacepljena, jedva se ukljucismo, onakvu guzvu davno nisam video.

P.S. nadam se da smo te pozdravili, burazer na stromu je pocetnik, frka mu da pusti korman u krivini, ja sam se svima javljao
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

slave74

Imam vikendicu u Tometinom Polju, kad sam rekao prosli ste pored mene, mislio sam na kucu..

milomir22

Aha, ja skontao da smo se mimoisli motorima, sreli smo brdo motora usput i medju njima 2 gsxf-a .
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Zmaju kako se na putu pona¹ao motor sa gospoðom...? :P ;D :-*

Lone Wolf

Види Змаја вода му до
колена.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2018, 22:27
Zmaju kako se na putu pona¹ao motor sa gospoðom...? :P ;D :-*
Sa gospod¾om ili bez,ide isto!! Nema frke,vuèe,ladno samo zavrne¹ i uðe¹ u preticanje...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

bigsheki

Citat: mali_zmaj poslato 05 Maj, 2018, 14:48
Pa nadam se,gledat æu,makar mi i bude radna subota,pa doæi samo naveèe....,ako ne¹to neplanski ne iskrsne...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble

nadam se da se vidimo na istom mestu kao i prosle godine :) a ostali ako se jave kao i prosle godine bice rado vidjeni :)

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 06 Maj, 2018, 10:45
Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2018, 22:27
Zmaju kako se na putu pona¹ao motor sa gospoðom...? :P ;D :-*
Sa gospod¾om ili bez,ide isto!! Nema frke,vuèe,ladno samo zavrne¹ i uðe¹ u preticanje...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
Mislio sam do Makarske... :D

mali_zmaj

Nisam i¹ao motorom,u petak je u B.Luci bilo nevrijeme,al ba¹!! Da sam sam,ne bi mi smetalo,ali nisam htjeo da ¾ena kisne,nije ona u tom fazonu!! I sjeli smo u auto...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic