Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: peratrap63 poslato 23 Decembar, 2017, 22:43
Citat: mali_zmaj poslato 20 Decembar, 2017, 16:49
Uuuuu...  koliki motor,kad bi ovo palo na mene,samo neko samo  da proðe, krs da popbode i oèita "oèe na¹"...
nismo planirali padanje,mi smo nase vec obavili

pu,pu kakvo padanje...  nek je sa srecom!!
jin-jang

Lazic

Samom sebi sam izmamio osmeh, a èak i ki¹a je prijala... Na 10 minuta dodu¹e... :D

Po prognozi najavljeno lepo i toplo, ne planiram da palim auto do kraja iduæe nedelje, izlazim iz zgrade u 7:15, kad ono ki¹urina... :o

Osmeh mi izmamilo ¹to mi nije na kraj pameti palo da idem kolima, samo sam obrisao sedi¹te i teraj, èak je prijao i adrenalin po belim linijama, poèeo sam da ih ciljam... :D

Kad sam bio mlaði, bio sam mnogo vi¹e lenj, po ovakvom vremenu na 5 stepeni ne bi pogledao motor...




slave74


Lazic


mali_zmaj

To nije on,to je njegova "Shauma".   ;)
jin-jang

Hohštapler

Ko se seæa Laziæa s dugom kosom neka lajkuje! :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Januar, 2018, 14:48
Ko se seæa Laziæa s dugom kosom neka lajkuje! :-D
jel sa repom :) bio je ko Sandokan :)

UFF

lazicu parkiraj nekad na drugo mesto cisto da bude drugacija fotografija kad okacis na forum :D

mareskin

Citat: UFF poslato 05 Januar, 2018, 16:29
lazicu parkiraj nekad na drugo mesto cisto da bude drugacija fotografija kad okacis na forum :D

Nema potrebe. On i kaèi samo tu jednu fotku koju ima, samo drugi zum :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko

#17389
Prva voznja ove godine :)



Boban_m


bucko


Lazic

Ako se ne javi¹ Mareskinu baciæe fatvu na tebe... ;D







Citat: UFF poslato 05 Januar, 2018, 16:29
lazicu parkiraj nekad na drugo mesto cisto da bude drugacija fotografija kad okacis na forum :D
Jebiga uvek se toga setim kad sam veæ gore na terasi... :o ;D

bucko

Kasno po¹ao pa sam samo picio da stignem za dana ,ima snega kojekude pa nisam hteo ba¹ po mraku da ga gazim

mareskin

Citat: bucko poslato 05 Januar, 2018, 19:00
Kasno po¹ao pa sam samo picio da stignem za dana ,ima snega kojekude pa nisam hteo ba¹ po mraku da ga gazim

Blago tebi kom¹ija kad ima¹ vremena za vo¾nju.
Dobro je, pro¹ao si bez lanaca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane




Lazic

CitatZamisli motomanijake kao takav klub? Ana se buni jer joj se ne svidjaju puske koje dilujemo, Lazic vezicama pakuje robu, Revolucija sastavlja automatske puske od starih motl delova, Uff ima utvrdjenje sa kontejnerima (logistika) i samo jos mali Milos koji bi bio odbrambena linija jer bi od svega napravio bombu...

Lazzina izjava posle gledanja serije Sons of anarchy u MM grupi na viberu... :) :) :) :) :)

Gavrolini