Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..uh ja sam jutros u pola 6 na minus 3 krenuo iz ®eleznika, kao polako æu zaledilo sve, dok nisam poèeo da se ledim

bolje ipak po gasu 3 min , nego 10 lagano

megaidiot

vecita dilema, da li se kraci smrzavati vise ili se duze smrzavati manje. nisam pametan.

Glava Dole

Krace smrzavati vise definitivno... nema dileme :)

mrle

ne pratim fudbal, ali sada u izjavi trener zvezde nesto prica i kaze :" glava dole". ispljunuo sam pivo iz usta.

Lazic


Glava Dole


milomir22

Bilo je samo pitanje trenutka kada ce "glava dole" otici u etar.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

Citat: mrle poslato 08 Decembar, 2017, 00:04
ne pratim fudbal, ali sada u izjavi trener zvezde nesto prica i kaze :" glava dole". ispljunuo sam pivo iz usta.

ne pratim ni ja pa nekapiram na sta mislis :)

UFF

da pratis forum malo bolje kapirao bi :)

Lazic


ninja66

#17330
Kako glasi izreka ? Bolje motorom na posao nego mercedesom u jebacinu. Ili bese obratno ? :)
I ja odlazak motorom na posao ne dozivljavam stresno kao kolima.

Lazic

Pa da, doðem nasmejan i veseo... :)

Gavrolini


Ostoja

@Mrle
Trener na¹ èovek...
Posta mali bandera¹ popularan i u sportskim sredinama..

[rofl] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Najzad voznjica po snegu (bez prednje kocnice) posle posle jedne preskocene godine(iz tehnickih razloga) :) Klizavo ali zanimljivo :)


Lepo i zagrejan na -2, prijalo mu je kao i meni, povecao mu malo i ler za ove zimske dane :)




Andreja

Provozao se danas motorom do Borèe pa do posla, malopre preko Avale do kuæe... Zaboravio sam kako je kad si nadmoæan u saobraæaju po gradu, vi¹e neæu praviti ovolike moto-pauze, mesec dana je mnogo :)

Kupio ovo u Borèi, fantastièna stvar, ni¹ta vetar, ni¹ta ki¹a... Ljudi u automobilima primetno usporavaju kad me vide, tripuju se :D I ako geknem u mraku, neæu biti skroz nevidljiv jerbo akumulator nemam, samim tim, ni osvetljenje kad je motor uga¹en  ;D



Pre nego ¹to neko pita za lanac, motor je u prvoj, lanac je gore skroz nategnut tako da je dole skroz labav, to tako treba  [ninja]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Andreja

To je potpuno nebitno, mene muèi to ¹to mi je labav lanac...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Po¹to je jakna? I zategni taj lanac...

Andreja

1200 do L, od XL su 1800. Naravno da sam uzeo XL... XR nije bilo :D
Zategnuæu lanac, prvo lanac da re¹im pa onda lanac...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D