Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


Lazic

Nama, al' njima nepotreban stres... :D :D :D

Lazic


mrle

jutros kava zaledila, doðoh na posao, retrovizore zam obrisao na pola puta.

mareskin

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2017, 20:31
kakvih pacijenata ima jbt
jedva cekam dokumentarac

Od devedesetih poslovno saraðujemo sa zatvorom u Foèi. To treba do¾iveti. Austrougarske metarske zidine i prièe koje èuje¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


MIGE

nov kumulator..idem u kavanu sa mopedom  [yahoo] ..mada krsim pravila jer sam cuo da je bilo zatvaranje sezone.. [neampojma]
sta sad da radim?jel krsim bajkerska pravila? [neampojma]

Glava Dole

Krsis, krsis, kao i ja :) Kako motori ne vole kratke relacije, trokirao i dva puta se ugasio kad sam stisnuo kvacilo, jedva ga naterah da se ugreje i proradi kako treba, sto mi bas "mnogo tesko palo" :) Napojio ga i za jednu crvenu, pustio malo da peva na otvorenom u visokim obrtajima pa samim tim i obnovio i akumulator i svoje srce :) U trecoj pun gas prilikom preticanja, malo na zvaku pipnem kvacilo a gume i asfalt hladan pa na preko 100 zadnji deo kontrolisano plese... osecaj neprocenjiv, a ona resko rezi :) E to je meni izmamilo osmeh  [yahoo]

goranvojska

Citat: MIGE poslato 29 Novembar, 2017, 22:23
nov kumulator..idem u kavanu sa mopedom  [yahoo] ..mada krsim pravila jer sam cuo da je bilo zatvaranje sezone.. [neampojma]
sta sad da radim?jel krsim bajkerska pravila? [neampojma]
kazni se sa jedno pivo.......odma.

MIGE

Citat: goranvojska poslato 29 Novembar, 2017, 23:14
Citat: MIGE poslato 29 Novembar, 2017, 22:23
nov kumulator..idem u kavanu sa mopedom  [yahoo] ..mada krsim pravila jer sam cuo da je bilo zatvaranje sezone.. [neampojma]
sta sad da radim?jel krsim bajkerska pravila? [neampojma]
kazni se sa jedno pivo.......odma.
ne mogu..sutra cu sa vise komada  [rofl] [rofl]

Major

Onda sutra bar 5x moras da ubijes  :D

Lazic

Ja ni jedno od pro¹le srede...

MIGE


Biker-Boy

Pre 15 godina izgubim novcanik sa svim dokumentima, (saobracajna od kola, saobracajna od motora, vozacka dozvola i licna karta), i evo danas ga pronadjem  ;D
Kad se samo setim, oko 100 maraka me kostalo da izvadim nove dokumente  [samoubistvo] [rofl] [rofl] [rofl]

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Istorija...  ;D





Citat: MIGE poslato 30 Novembar, 2017, 20:35
Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 18:35
Ja ni jedno od pro¹le srede...
:D
Popih danas jedno kod Pittatorea, Zajeèarac... Kao da nikad nisam pio pivo... :o  :wtf: [panic]

stalker92

Ja sam pre 2 godine terao jedno 6 meseci bez vozaèke :D mislim imao sam je, sve uredno, ali da ga jebes gde je papir ne znam  [rofl] a smaralo me da cekam u redovima za novu, reko ako me zaustave smislicu neku tuznu pricu... i kad je nastupilo vec hladno vreme ja izvukao neki deblji koznjak koji jelte nisam nosio leti, sedim na kafi sa drustvom tap za dzep kad ono vozacka, bio sam srecan cele te nedelje kao malo dete  [rofl]

pittatore

Terao sa isteklom vozackom skoro godinu dana i sluzbena kola, kad je doslo godinu dana morao sam da produzavam da ne bih ponovo polagao ;D
Panduri redovno gledali, nista primecivali, a u SUP- naravno prijavio da sam izgubio bilo bi glupo da sam napisao istekla a dole radno mesto Vozac :D

mkt

provozao se malo danas cisto da pokrenem felne, rekose sneg sutra


Lazic

Najavljuju sneg cele nedelje, a vidim za iduæu opet do 9 stepeni... Taman...

mkt