Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Imas na pocetku jezera kamp od cuvara, na putu prema ivanjici od pestera sto ide
Imas na gmaps sve generalno oznaceno

Biker-Boy

Vracam se danas sa posla motorom, i svratim do prodavnice da uzmem ne¹to za klopu, i silazim sa motora (u full opremi: kaciga, jakna, pantalone, rukavice, èizme) i prilazi mi neka stara baka i pita me "Jeli mladiæu, jesi ti policajac?"
A ja pucam od smeha ispod kacige,  reko: "Nisam bako, ja sam samo motora¹"  [rofl]  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


stilgar

Citat: dzimika poslato 18 Avgust, 2017, 23:09
Imas na pocetku jezera kamp od cuvara, na putu prema ivanjici od pestera sto ide
Imas na gmaps sve generalno oznaceno
hvala snaso sam se :)






stilgar

dobili odgovor od banke, kaparisali auto, kupili sam francuski auto nemackog porekla, zadnju seriju :)



Lazic


stilgar


UFF

sta ce ti auto mladji od unuceta?

ko ce koga tu da nadzivi?

i dzaba sto si isao na uvac ako nisi spavao kod nesketa u brvnari  :D

stilgar

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2017, 00:03
sta ce ti auto mladji od unuceta?

ko ce koga tu da nadzivi?

i dzaba sto si isao na uvac ako nisi spavao kod nesketa u brvnari  :D
pa jednom u zivotu i ja da sednem u novo :) unuk ima 13 godina jos 5 do punoletstva, jos koja dok polozi i taman da koristi za svaleraciju, do tad ja 65 i samo motor ima da vozim :)
Spavo sam u hotelu u Novoj varosi 10 evra nocenje
pito ja zenu da zovemo nesketa rekla nemoj da smetamo coveku :)

UFF

profa je car, drugar, ne radi se o tome da ustedis vec sto je sam svojim rukama napravio kucu od drveta


mada ume da bude opasno hladno, nocu duva kroz daske jebe kevu :D

Lazic

Nisi jeo dovoljno ljutih paprièica... :D

Hohštapler

Aaa... a u avgustu se pokrije¹ jorganom i vire ti samo oèi... sa zaleðenim trepavicama... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

E da, danas sam probao skuter na struju, ljudi kakvo je ono ludilo, nema k'o trola da zuji, ni¹ta, muk... Kad ide¹ 20 na sat mo¾e¹ nind¾i da se pri¹unja¹... :o ;D A svi gledaju u èudu... Pri tom izgleda kao bilo koji drugi skuter, osim ¹to ima u¾e gume...

@Milo¹bezdozvole:
Idealno za tebe, ¹unjalica samo takva... ;D

Nego, nema registracije, kad ortaka startuju marsovci samo se nasmeju, koliko sam shvatio, ne treba ni A... :D Mada ne ide br¾e od 50...

Raèunao ortak, jedno punjenje od 60km ga ko¹ta valjda 13 dinara...

Glava Dole

pa to je savrseno... 60km sa jednim punjenjem, brzina do 50? Auuu al je to napredovalo... za koliko moze da se nadje jedno takvo cudo?

Lazic

Al' ne mo¾e¹ da zamisli¹ ti¹inu, kad ide¹ sporo toliko je tih da mo¾e¹ svakome da se pri¹unja¹... :D

Hoæe ortak da uveze 20ak komada... Sa Alibabe... :D

Glava Dole

Znam znam, to je bio moje prvo prevozno sredstvo na gas, drugi razred osnovne, plavi trotico, placen tad 16 hiljada i nesto dinara, sto je bilo u to vreme preko 200e :)

(bas ovakav, cak i boja i tabla isti, sve)

Samo se cuje zujanje, 2 baterije po 12V, spalio mu ubrzo instalaciju pa razvodio kompletno novu... to je bila i moja prva instalacija... jos imam negde njegov motor i tocak na tavanu :) Samo sto je isao 20 najvise, nije drzao ni delic tih kilometara, vecu uzbrdicu nije mogao da istera itd... secam se kad sam dobio sa 10 prvi na benzin, 4t 50cc koji je uvek isao kako treba a ne samo kad je pun do kraja, kad sam ga doterao kuci(a usput ga od salona do kuce ispustio 2 puta u mestu ;D ) i on istera uzbrdicu gde trotico nije mogao uopste sa 30 ja dolazim kuci sav presrecan, prepricavam kako sam izleteo 30, kako ide kao lud, smejem se, izlazim po 100 puta do garaze da ga palim... nijedan posle prvo trotica pa posle tog prvog benzinskog kineza nije nikad vise izmamio takav osmeh :) I tako je sve pocelo, benzin i 2 tocka usli u krv i vise nije bilo povratka... :)

Lazic

Nema nikakvog zujanja... :D Bar do 20-30 koliko sam probao bez kacige, preko toga ¹u¹ti vazduh...

mrle

Citat: Laziæ poslato 25 Avgust, 2017, 10:50
Nema nikakvog zujanja... :D Bar do 20-30 koliko sam probao bez kacige, preko toga ¹u¹ti vazduh...

zvi¾di ¹uplja glava

mrle

Citat: mrle poslato 10 Avgust, 2017, 15:52
Citat: mrle poslato 07 Avgust, 2017, 10:10
Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2017, 23:31
Citat: mkt poslato 06 Avgust, 2017, 13:30
ja sam srecnik
ova moja mrzi motore

i moja....na zalost

moja re¹ila da pola¾e A.

malo pre me zvala, prijavila se za polaganje u VIRu.

malo pre polo¾ila testove.
Od iduæe nedelje kreæu èasovi vo¾nje.

Lazic

Citat: mrle poslato 25 Avgust, 2017, 11:38
Citat: Laziæ poslato 25 Avgust, 2017, 10:50
Nema nikakvog zujanja... :D Bar do 20-30 koliko sam probao bez kacige, preko toga ¹u¹ti vazduh...

zvi¾di ¹uplja glava
Pa da... ;D