Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

a pre neki dan sam nahranio izgladnelu maèku kod maskija. da je bila neka debela dobila bi ni¹ta. dao sam joj moju salamu.

Kostić

valjda æu da dobijem plus i srce od laziæa (jebiga volim supu od kornjaèe, ¹ta æu :( )

Kostić

naravno, nisam reko ¹ta sam teo, sedim sa morgejom i staje pe¾o kabrio ispred nas na ulicu, izlazi ¾enaipo i name¹ta sedi¹te, sede u pe¾o i polako ode. nisam izdr¾ao dva minuta i skoèim na motor i pun gas i stignem je kod ¹ucine kuæe i umesto da stanem i ka¾em joj, æao ja sam se zaljubio budi mi ¾ena, ja ko poslednji seljak, po gasu i nestanem. e pièka mi materina prokleta nadobudna.... nikad neæu da naðem ¾enu :( ;D

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 09 Avgust, 2017, 21:11
Citat: Milos96 poslato 08 Avgust, 2017, 11:08
Devojcica ti bre vozi R6-icu, san svakog bajkera... sta ce tebi lanac, mazi njen i tisina tamo :P
[povracanje]



Normalno da bih vise voleo da bude lepa, zgodna, pametna i da voli i vozi motore umesto da mi popuje oko njih :) Ako vec jednog dana treba da zivim i delim sve sa nekim valjda mi je zanimljivije da sa njom razgovaram o motorima i gde bismo mogli da se zaputimo zajedno nego da se svadjam i pricam o njenim stiklicama i krpicama... tako da je normalno da ih gotivim... nije trebalo u stvari da kazem svakog, tu sam pogresio... moj san, vi kako hocete :) I ne odusevljavam se njegovom konkretno(a tako je ispalo) vec hvalim njihov odnos(on voli i vozi, ona takodje a zajedno su), po meni je to lepo, deliti istu strast(kad vec moram da crtam :) )... sto hostapler rece jednom prilikom "to je za ceo zivot" :)

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 09 Avgust, 2017, 21:26
naravno, nisam reko ¹ta sam teo, sedim sa morgejom i staje pe¾o kabrio ispred nas na ulicu, izlazi ¾enaipo i name¹ta sedi¹te, sede u pe¾o i polako ode. nisam izdr¾ao dva minuta i skoèim na motor i pun gas i stignem je kod ¹ucine kuæe i umesto da stanem i ka¾em joj, æao ja sam se zaljubio budi mi ¾ena, ja ko poslednji seljak, po gasu i nestanem. e pièka mi materina prokleta nadobudna.... nikad neæu da naðem ¾enu :( ;D
[rofl]

Kostić

la¾e¹ pile, trza¹ na matore koke ;D

Glava Dole


Kostić

a ¾ena ljudi, u prostoj haljini na cvetiæe, listovi jaki, butine jake, nije debela, plava blago kovrd¾ava kosa, da je po¾eli svaki mu¹karac. pored tolke ¹ume stala ba¹ ispred motora da name¹ta sedi¹te i jo¹ se natrtila prema meni. jebosliku ako nije namerno.... kako volim ¾ene u aljinu, obiène, normalne. uf

stilgar

#16768
Citat: kosta66 poslato 09 Avgust, 2017, 21:43
a ¾ena ljudi, u prostoj haljini na cvetiæe, listovi jaki, butine jake, nije debela, plava blago kovrd¾ava kosa, da je po¾eli svaki mu¹karac. pored tolke ¹ume stala ba¹ ispred motora da name¹ta sedi¹te i jo¹ se natrtila prema meni. jebosliku ako nije namerno.... kako volim ¾ene u aljinu, obiène, normalne. uf
sad nam jos reci kakav ti je osmeh izmamljen dok si ga slajfovo u sumi bez odgovarajuce gume :)

UFF

Citat: kosta66 poslato 09 Avgust, 2017, 21:43
a ¾ena ljudi, u prostoj haljini na cvetiæe, listovi jaki, butine jake,


pa jesi li normalan takvu da zenis?


jer unapred dobro znas ko ce biti bich u tom braku
















slabiji [rofl]

mrle

kada sam video kako tvoja dama di¾e trosed, èini mi se da si i ti uffe slabija strana :)

UFF

svako ko dodje kod mene mora nesto da radi, oni koji borave rade vise :D trening bato, nema zajebancije

pittatore

Sve je ok dok ne pocne da ga lomi u korenu ;D

Kostić

ma ne, o¾eniæu slamèicu, da se slomi kad sivonja zapne ;D bolje da se borim i pobedim ;D

stilgare perverzijo matora. u ¹umi se ne drka. u ¹umi se jebe. osim ako nisi voajer :)

stilgar

Citat: kosta66 poslato 10 Avgust, 2017, 14:55
ma ne, o¾eniæu slamèicu, da se slomi kad sivonja zapne ;D bolje da se borim i pobedim ;D

stilgare perverzijo matora. u ¹umi se ne drka. u ¹umi se jebe. osim ako nisi voajer :)
kakvo drkanje :) u tvojim godinama :) doceko bi zimu u sumi :) na motor sam mislio da ti slajfovo :) perverznjaku matori:)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mrle

vi matorci izgleda da ¹lajfujete svuda

mrle

Citat: mrle poslato 07 Avgust, 2017, 10:10
Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2017, 23:31
Citat: mkt poslato 06 Avgust, 2017, 13:30
ja sam srecnik
ova moja mrzi motore

i moja....na zalost

moja re¹ila da pola¾e A.

malo pre me zvala, prijavila se za polaganje u VIRu.

megaidiot

u Pravo vise ne ide niko jel da?

mkt


megaidiot

ne znam, mislim da im je pao promet od kad je onaj nesrecnik utepao zenu kamenom pa sebe.