Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Icemilutin

Danas sam polozio A kategoriju  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

MIGE


Glava Dole


Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

OKi


UFF

Citat: Icemilutin poslato 04 Avgust, 2017, 23:33
Danas sam polozio A kategoriju  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

priznaje li se to u norveskoj ili mora da se nostrifikuje?

mkt

voznjica od 800km po najvecem paklu od vremena jbt

UFF

ma super bilo, das gas a ono ko fen da je neko ukljucio da duva u tebe toplo, ti dodas jos malo a ono neko prebaci na dvojku :D

Glava Dole

WTF? Ne mogu ni motorom da skoknem u sred dana ni po pivo jedan kilometar da se ohladim kolko mi vrucina i ne izlazi mi se, zabijem se pored klime i ne mrdam... vi tolke kilometre po tom paklu??? RESPECT :)

Lazic

Da bre, danas nije bilo ¹anse da preteram motor 300 metara do lo¹mija, samo sam skinuo kofer... Zato æu da ga sledeæe dve nedelje gledam preko video nadzora... :D

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 06 Avgust, 2017, 00:15
WTF? Ne mogu ni motorom da skoknem u sred dana ni po pivo jedan kilometar da se ohladim kolko mi vrucina i ne izlazi mi se, zabijem se pored klime i ne mrdam... vi tolke kilometre po tom paklu??? RESPECT :)

Sto bi rekli na Blowsima, a oprema ? Kozne pantalone, cizme, pojas, potkapa, kozna jakna sa protektorima, rukavice, kaciga ?
Sedim ispod klime, i samo zamislim tu scenu, i vec pocnem da se preznojavam.  [rofl]

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 06 Avgust, 2017, 04:54
Citat: Milos96 poslato 06 Avgust, 2017, 00:15
WTF? Ne mogu ni motorom da skoknem u sred dana ni po pivo jedan kilometar da se ohladim kolko mi vrucina i ne izlazi mi se, zabijem se pored klime i ne mrdam... vi tolke kilometre po tom paklu??? RESPECT :)

Sto bi rekli na Blowsima, a oprema ? Kozne pantalone, cizme, pojas, potkapa, kozna jakna sa protektorima, rukavice, kaciga ?
Sedim ispod klime, i samo zamislim tu scenu, i vec pocnem da se preznojavam.  [rofl]

hahahha pozz za njih sa MMa, znam da citaju [rofl]



A i to samo ako moram, inace il navijam budilnik rano il cekam da zadje sunce, preko dana samo ako moram ovih dana i onda ne mogu da se rashladim naredna 2 sata, plus neprijatan osecaj prilikom skidanja i vracanja kacige i u sorcu i majici a da navucem opremu koju nemam na sebe... pa to ne bih mogao da zamislim na 40 stepeni, lakse bi mi bilo da idem i pesice :)

Kostić

¹ta kukate ko neke pièkice, ma nije vruæe. samo treba da se nose ¹titnici ispod kolena. meni izgorele noge re¹ :) jebe majku ovaj pako. bolje u kolima sat vremena u gu¾vi sa klimom, nego kilometar pored njih na ulici motorem ;D

Kostić

Citat: mkt poslato 05 Avgust, 2017, 23:36
voznjica od 800km po najvecem paklu od vremena jbt

zamisli da si imo i ¾enu iza pa ne sme¹ preko 60.... i da ti je pukla guma na crnom vrhu. pa ne bi se ¾iv vratio :)

UFF

juce bio do ike-e i nazada u sorbu i majici, samo kaciga
posle se po nbg vozio ko siledjija samo sa cvikerima na vugla ni kacigu nosio nisam

mkt

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2017, 00:07
ma super bilo, das gas a ono ko fen da je neko ukljucio da duva u tebe toplo, ti dodas jos malo a ono neko prebaci na dvojku :D
hahah lepo si ovo rekao
ma ispalio sam se realno, zasvrbela me guzica za voznju pa sam krenuo bez obzira na sve
hteo sam jos da vozim al nije bilo realno
na kraju sam samo vozio, bez stajanja za fotkanje i sl. samo da stignem gajbi pod klimu i tus


Citat: kosta66 poslato 06 Avgust, 2017, 05:57
Citat: mkt poslato 05 Avgust, 2017, 23:36
voznjica od 800km po najvecem paklu od vremena jbt

zamisli da si imo i ¾enu iza pa ne sme¹ preko 60.... i da ti je pukla guma na crnom vrhu. pa ne bi se ¾iv vratio :)


ma kad se vozim vozim se samo solo, najlepse se putuje kad putujes sam


Kostić

e da si usput nosio i tri dinje lubenicu i tek ispeèeno pile sa pijace, vozio bi go. ja bi vozio u gaæama al mi noge izgorele. bukvalno.



sam je keva kad nema¹ ¾enu, kad je ima¹ nije :)

mkt

ja sam srecnik
ova moja mrzi motore

bucko

Imao sam utisak da mi se tope papuce dok sam vozio,przi odozdo jebe kevu

Bori¹a

ja 360km... cacak-raska-kopaonik-golija-ivanjica-ovcar banja-cacak [yahoo]

na kopu i goliji 30ak stepeni taman