Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

duhovi njegovih saranjenih motora dolaze u osvetu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Citat: PECA BMW poslato 27 Jul, 2016, 01:57
duhovi njegovih saranjenih motora dolaze u osvetu
Mene faca podseca na Jasona iz Halloween (Noc vestica)  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Sklopi neku pricu o paranomalnim aktivnostima, isprica za investigation discovery i zaradi za oklope ;D

balcan girl

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Jul, 2016, 22:56
...a da ti naðe¹ ne¹to sa pi¹om? :D


a odakle ti to da ja veæ nemam nesto sa pi¹om :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


DebeliZmaj

ma verovatno borisi skinula mrak :)
nego sto se tice koleta... njega bre cuvajuduhovi
njegovih motora, ima ih naredja ko teteme ispred kuce...
ionako je indiJanac :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 27 Jul, 2016, 01:43
ma ne plasim ga ja...vec ovo....   [panic] [panic] [pop]


to je kutija crnog palmala, koju mi je donela jedna, sa kojom sam se ne¹to dogovarao, pa se nismo razumeli, pa sam je ispalio, pa po¹ao sam da pijem u bife, pa pao. to je bio part 1. onda smo se popièkali posle nekoliko dana, pa sam se otreso na roðu, teo sam i nju da dovuèem, al nisam. e sad mi je donela te cigare, pa tvoje o¹tro oko mo¾e da opravda teoriju zavere moja dva pada u deset dana. pijem sinacilin, preventivo, pièka sam kad se izranjavim ;D

jeboteee, do jaja trip ;D


BOKYBOY

...druzenje kod matorog padavicara... :P





p.s.Izmamila mi osmeh ova moja debela tetka (Yamaha) sinoc...i tako svaki put kada nesto novo ugradim na nju...ovaj put je to KN... ;D

Hurricane


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 25 Jul, 2016, 21:51
Napokon skinuo stare gusane radijatore,iznjeli ih iz stana..,pa pocupao nosace istih,mame im ga neki bili potkajlani,jedva sam ih izvadio... AL EBO SAM IM NANU...  Jest da sam krepao..,al gotovo...
I sad æe¹ verovatno da stavi¹ fensi aluminijumske radijatore koji su golo govno...

Glava Dole

Mislis? Jeste da se mnogo brze hlade kad prestane napajanje ali se valjda zato brze greju i izdrzljiviji su tj aluminijum je otpirniji na koroziju... deda je 550.000 ulozio samo u instalaciju i kotao sa gorionikom i jos nije gotovo, fali jos par radijatora na spratu u sobama koje ne koristi... nadam se da nije promasena investicija :D

Balsa Wrx

ja ubio 2000km po srbiji uf sad mogu da odmorim par dana pa opet na neku turu 2k pa navise
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Glava Dole

Svaka cast momak, zavidim ti... sto nemam neku benzinsku punpu uhhhh

Balsa Wrx

ubio sam oko 10k od juna  hahaha
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

juga

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2016, 01:49
Citat: mali_zmaj poslato 25 Jul, 2016, 21:51
Napokon skinuo stare gusane radijatore,iznjeli ih iz stana..,pa pocupao nosace istih,mame im ga neki bili potkajlani,jedva sam ih izvadio... AL EBO SAM IM NANU...  Jest da sam krepao..,al gotovo...
I sad æe¹ verovatno da stavi¹ fensi aluminijumske radijatore koji su golo govno...
Laziæu ne lupaj! :-*

juga

Citat: Milos96 poslato 28 Jul, 2016, 03:06
Mislis? Jeste da se mnogo brze hlade kad prestane napajanje ali se valjda zato brze greju i izdrzljiviji su tj aluminijum je otpirniji na koroziju... deda je 550.000 ulozio samo u instalaciju i kotao sa gorionikom i jos nije gotovo, fali jos par radijatora na spratu u sobama koje ne koristi... nadam se da nije promasena investicija :D
Gusani se hlade zy 15 min, alu za10, ali su mnogo efikasniji , ako si uzeo Global ili Calidor, nema gre¹ke!

BOKYBOY


juga


Hohštapler

Citat: juga poslato 28 Jul, 2016, 09:37Gusani se hlade zy 15 min, alu za10, ali su mnogo efikasniji , ako si uzeo Global ili Calidor, nema gre¹ke!

Svi ovi ¹to imaju para su glupavi pa odavno pre¹li na aluminijumske, samo Srbi pametni pa furaju tuèane...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: juga poslato 28 Jul, 2016, 09:31
Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2016, 01:49
Citat: mali_zmaj poslato 25 Jul, 2016, 21:51
Napokon skinuo stare gusane radijatore,iznjeli ih iz stana..,pa pocupao nosace istih,mame im ga neki bili potkajlani,jedva sam ih izvadio... AL EBO SAM IM NANU...  Jest da sam krepao..,al gotovo...
I sad æe¹ verovatno da stavi¹ fensi aluminijumske radijatore koji su golo govno...
Laziæu ne lupaj! :-*
Kad bude¹ jednom do¹ao kod mene, biæe ti jasno... :D