Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Malo se igrao sa lemilicom i napravio ovo predpojacalo sa mikrofonom, radi extra, stavim slusalice i pevam sam sebi, ko malo dete se igram ;D
! No longer available

eclipse4

mogo si ovako nesto da nam otpevas u mikrofon,slicno je  [cheers] [cheers]

http://www.youtube.com/watch?v=rsMSBvd4Boo

mali_zmaj

Napokon skinuo stare gusane radijatore,iznjeli ih iz stana..,pa pocupao nosace istih,mame im ga neki bili potkajlani,jedva sam ih izvadio... AL EBO SAM IM NANU...  Jest da sam krepao..,al gotovo...
jin-jang

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 25 Jul, 2016, 21:25
Malo se igrao sa lemilicom i napravio ovo predpojacalo sa mikrofonom, radi extra, stavim slusalice i pevam sam sebi, ko malo dete se igram ;D
! No longer available


A kao sluèajno OPET snima¹ sebi prepone....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Jok svuda oko mene je haos pa bolje da uperim kameru u krilo a ovo sam podigao da primaknem mikrofon ustima, pricam tiho a cuje se glasno na kompjuterskim zvucnicima :)

Glava Dole

Nego cudo da si pored nogu i debele trenerke ti primetio bas moje prepone ;D :-*

@eclipse a jes vala robotski zvuk al extra stvarcica, prikacis na bilo koje zvucnike i dobijes razglas :D Dva takva i moze da se napravi i moto-komunikator...

eclipse4

jos samo wireles opciju da osmislis na 100 metara ne treba vise ;)

Glava Dole

Sad si me bacio u razmisljanje da probam da napravim i nesto za prenos zvuka na daljinu, neku radio vezu il tako nesto :D

niki64

Citat: Milos96 poslato 25 Jul, 2016, 22:48
Sad si me bacio u razmisljanje da probam da napravim i nesto za prenos zvuka na daljinu, neku radio vezu il tako nesto :D
Stani, uspori, prvo zavrsi onaj neunistivi regler
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Darko

klinac kaze , tera samo Talijane , Japanci ga ne interesuju  ;D [rofl]




DebeliZmaj

milosh ... line in, fm modulator, kaskadno pojachanje signala .. ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

skupi mi jaki fetovi za eksperimentisanje a probije za cas cim se malo optereti... bice i to jednog dana nadam se, za sad sam odustao, mogu eventualno da se igram sa klasicnim furuncetom :D

@zmaj, ma nemam pojma ni ja, mislim da moze prilicno lako neki predajnik i prijemnik na odredjenoj frekvenciji i to je to, nisam zalazio u to....

balcan girl

upravo me muva riba deset godina mladja od mene :D :D :D oseæam se poèastvovanom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DraganPavlicevic

Ako si bila obuèena kao na svadbi, nije ni èudo. I to je samo poèetak. Vrati se tvom uobièajenom naèinu oblaèenja i biæe¹ mirna, bar kad su devojke u pitanju.

balcan girl

pa mislim da je videla sliku i sa svadbe i posle u maskirnim pantalonama :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...a da ti naðe¹ ne¹to sa pi¹om? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

pajseri doneli supe, imam za sedam dana, pradajz bez dr¹ke i dve sise. znaju koji su, prepoznaæe se  ;D [srce] [srce] [srce] [srce] [flashing]


eclipse4

kosta sta ti je ono obelezeno crvenim krugom???
lici na glavu nekog zenskog duha.....bog te....



i sta pijes od lekova :)

mkt


eclipse4

ma ne plasim ga ja...vec ovo....   [panic] [panic] [pop]