Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Citat: bigbad86 poslato 29 April, 2016, 16:38
Ja sam sa svim bivsim u fenomenalnim odnosima. Cak se najvise ucipila ona sto je udata! :)

I ja....a masa ljudi kaze da to nije moguce....Sto nije? Ako nisi stoka, i nemas bas los izbor zena/muskaraca veoma je moguce..

on topic: Decko (Arapin, musliman) jutros zvao i naucio negde kako da kaze Hristos voskrese na srpskom naravno :) :) :)

El Jefe

Права љубав подразумева и јаке емоције. Зато је немогуће бити у добрим односима са бившима.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

idem sutra za svilajnac da vidim ovo, ako sve bude kako sam zamislio i ako valja, za penziju taman

http://www.polovniautomobili.com/motori/8154792/suzuki-gsxr

El Jefe

Питај Бокилића зна ли нешто о овом мотору. Он је младост изгубио у Свилањцу.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

provozaæu se sutra do tamo pa æu gledam. ima i jedan u aleksincu, 600f i njega æu da gledam.

http://www.polovniautomobili.com/motori/7622353/suzuki-gsx600f

El Jefe

У оном првом имаш спакована два из другог.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ako taj prvi valja - taman. bio jedan pre par godina u beèeju umalo sam ga uzeo... lep u pièku materinu... lep¹i od penelope kruz!

idanijel


Boban_m

Citat: El Jefe poslato 01 Maj, 2016, 11:31
Права љубав подразумева и јаке емоције. Зато је немогуће бити у добрим односима са бившима.
Apsolutno. Svodjenje jedinstvenog osjecaja i veze izmedju dvoje na "prijateljstvo" je ponistavanje uspomena i samog sebe na kraju. Ako niste mogli da budete samo prijatelji prije ljubavi, kako onda mozete biti posle. Samo cisto i iskreno ili nikako drugacije.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Citat: Boban_m poslato 01 Maj, 2016, 17:53
Citat: El Jefe poslato 01 Maj, 2016, 11:31
Права љубав подразумева и јаке емоције. Зато је немогуће бити у добрим односима са бившима.
Apsolutno. Svodjenje jedinstvenog osjecaja i veze izmedju dvoje na "prijateljstvo" je ponistavanje uspomena i samog sebe na kraju. Ako niste mogli da budete samo prijatelji prije ljubavi, kako onda mozete biti posle. Samo cisto i iskreno ili nikako drugacije.

Kako ne kapirate? Volite se dok ne naidjete na neku nepremostivu razliku medju vama koja se ispreci u tome da budete i dalje u ljubavi. To ne znaci da se mrzite kasnije. Hipoteticki primer; devojka zeli decu, ja ne zelim. Zbog ozbiljnih razlika u zivotnom pogledu ne mozemo da ostanemo zajedno u vezi, ali to nas ne sprecava da budemo drugari. Drugar mi ne treba da mi radja decu. Drugi primeri mogu da se primene takodje. Neke lose zivotne navike, politicki i verski pogledi, itd itd...

Boban_m

Nema tu sta da se kapira ili ne. Kao sto smo svi razliciti, tako su i dozivljaji i intenziteti ljubavi razliciti.



penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Jecko

Citat: bigbad86 poslato 01 Maj, 2016, 19:31
Citat: Boban_m poslato 01 Maj, 2016, 17:53
Citat: El Jefe poslato 01 Maj, 2016, 11:31
Права љубав подразумева и јаке емоције. Зато је немогуће бити у добрим односима са бившима.
Apsolutno. Svodjenje jedinstvenog osjecaja i veze izmedju dvoje na "prijateljstvo" je ponistavanje uspomena i samog sebe na kraju. Ako niste mogli da budete samo prijatelji prije ljubavi, kako onda mozete biti posle. Samo cisto i iskreno ili nikako drugacije.

Kako ne kapirate? Volite se dok ne naidjete na neku nepremostivu razliku medju vama koja se ispreci u tome da budete i dalje u ljubavi. To ne znaci da se mrzite kasnije. Hipoteticki primer; devojka zeli decu, ja ne zelim. Zbog ozbiljnih razlika u zivotnom pogledu ne mozemo da ostanemo zajedno u vezi, ali to nas ne sprecava da budemo drugari. Drugar mi ne treba da mi radja decu. Drugi primeri mogu da se primene takodje. Neke lose zivotne navike, politicki i verski pogledi, itd itd...

Aposlutno.

Sa dva decka sam raskinula samo zato sto sam ja odlazila iz te drzave u nekom momentu... Daleko od toga da nije bilo ljubavi, daleko od toga da je bilo lako..
Sa druge strane cak i da je bio gadan raskid...vremenom sve to prodje....i nekako ostanu one lepe i drage uspomene... Ako sam tog nekog mogla da volim toliko da budem sa njim nema trika da ga ne cenim i postujem, vrednujem kao osobu toliko da ne budemo prijatelji....

Krajnje mi je jasno da cemo Saeed i ja morati da raskinemo u jednom momentu (ili cu ja odem, ili ce on morati da se ozeni itd i sl), ali to nikako ne znaci da necemo da ostanemo prijatelji....


mali_zmaj

jin-jang

Flavius Valerius Aurelius

Још не могу да возим свој па провозао пријатељев, колика разлика између мог мотора и крузера, 'бем ти сунце ...





Hohštapler

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Maj, 2016, 15:16колика разлика између мог мотора и крузера, 'бем ти сунце ...


;D

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Mali Fk Lester sampion Engleske. Jos jedan dokaz da lova ne moze sve da kupi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Maj, 2016, 15:30
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Maj, 2016, 15:16колика разлика између мог мотора и крузера, 'бем ти сунце ...


;D


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Htedoh da ka¾em, ali slika je vr'... ;D :-*



Citat: Jecko poslato 01 Maj, 2016, 10:56

on topic: Decko (Arapin, musliman) jutros zvao i naucio negde kako da kaze Hristos voskrese na srpskom naravno :) :) :)
Mala promena na isto, pièka vrti tamo gdje burgija ne mo¾e... ;D :-*



Citat: balcan girl poslato 01 Maj, 2016, 19:17
;D ;D ;D ;D



Brate Irena, mrzim te najvi¹e na svetu...  :-* [srce] [ninja]



Citat: bigbad86 poslato 01 Maj, 2016, 19:31
Citat: Boban_m poslato 01 Maj, 2016, 17:53
Citat: El Jefe poslato 01 Maj, 2016, 11:31
Права љубав подразумева и јаке емоције. Зато је немогуће бити у добрим односима са бившима.
Apsolutno. Svodjenje jedinstvenog osjecaja i veze izmedju dvoje na "prijateljstvo" je ponistavanje uspomena i samog sebe na kraju. Ako niste mogli da budete samo prijatelji prije ljubavi, kako onda mozete biti posle. Samo cisto i iskreno ili nikako drugacije.
Kako ne kapirate? Volite se dok ne naidjete na neku nepremostivu razliku medju vama koja se ispreci u tome da budete i dalje u ljubavi. To ne znaci da se mrzite kasnije. Hipoteticki primer; devojka zeli decu, ja ne zelim. Zbog ozbiljnih razlika u zivotnom pogledu ne mozemo da ostanemo zajedno u vezi, ali to nas ne sprecava da budemo drugari. Drugar mi ne treba da mi radja decu. Drugi primeri mogu da se primene takodje. Neke lose zivotne navike, politicki i verski pogledi, itd itd...

@Pe¹iæ: Jesi ti èuo za malog Ðokicu i kako on zami¹lja mu¹ko ¾enske odnose...? ;D

@Bosanac:
aj ne sviraj kurcu, to ¹to mi numemo da pojebemo, otkaèimo i posle kao Uff budemo super ortaci je samo na¹ neuspah... :o ;D :-*


Citat: njanja poslato 03 Maj, 2016, 00:10
Mali Fk Lester sampion Engleske. Jos jedan dokaz da lova ne moze sve da kupi
Mo¾da u zatucanoj engleskoj, u naprednoj Srbiji sve mo¾e za pare... [facepalm]

balcan girl

ma pusti ti bigbad on vidis da fino raskida nije kao ja kad ga uhvatim sa spustenim pantalonama  :D ja ne znam zasto nece posle da se druzi sa mnom :D :D :D :D kako ja ispadnem kriva sto on ne zna da laze jbg :D :D :D a nije problem meni da se druzim posle al se realno ne druzim sa glupim ljudima :D :D :D a da èokoladaaa mmmmm :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!