Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

#10580
Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.
Sme¹no i patetièno...
nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?
imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

...jel to treba da se uplasim,a? hajde,obrisi me,molim te,ionako si poceo da mi ides na k. ustvari neka,sam cu...ajd zdravo

Flavius Valerius Aurelius

#10581
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.

Sme¹no i patetièno...

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2015, 01:23
nema brisanja nije ti ovo bjb


Kostić

jutarnja kafa uz mirno, tiho i vedro, ladno sunèano jutro. nema vi¹e bombardovanja petardi sa i bez pdv-a, nema vi¹e ubacivanja istih u cev od klackalice u parku, nebili jaèe pukle. u selu je bio lep¹i vatromet no pro¹le godine na trgu u bg-u, vozo sam se pijan po selu (obaveza prema ovim sa èvarcima ¹to ne umeju da ka¾u, polako ljudi, ¾ivot je jedan, nego prete u televizoru kaznama i silom, koji æu opet da ¹utnem nogom i da se opet vratim u srednji vek, tamo je mir zagarantovan) doskoèio ovde da vidim jesteli svi na broju, vidim zima je uzela maha.... ko deca ste no dobro. saæu da ¹utnem jednu dunju za dobro jutro.

[cheers] [flashing]

Kostić

a ti zeleni ne la¾i. obriso si neke moje zajebancije onomad. mada se ja ne ljutim, svi smo mi MM dobri ili lo¹i.

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 01 Januar, 2016, 07:38
Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.
Sme¹no i patetièno...
nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?
imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

...jel to treba da se uplasim,a? hajde,obrisi me,molim te,ionako si poceo da mi ides na k. ustvari neka,sam cu...ajd zdravo

pa srecan ti put kad se primas

na dva posta me prozivas da forum ne radi jer sam ja nesto sjebao a nemas pojma i lupetas gluposti
jos ti lazic okaci obavestenje od provajdera da im je prsla baza pa su ga vratili sa bekapa a ti ga pitas da li veruje u deda mraza?  [ludak]

sta ja cu sad da resetujem forum nedelju dana unazad jer sam dobio minuse na post?   [rofl]
pa poste je iz tog razloga i napisam nisam debil da ne znam koja ce reakcija na njega biti, zao mi samo sto ga nisam sacuvao da ga ponovim

a mi kao da se ne znamo uzivo pa pises takve budalaste, zato i bolje da odes, idi peri motor i svrati do kolege paranoje iz obrenovca poceo si da pises ko on :D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigbad86



Andreja

Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.

Sme¹no i patetièno...

jel si platio clanarinu? :D nisi? pa nadji onda sam boljeg provajdera (koji ce da nas hostuje za dz)

nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?

imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

Jebeno, jebeno... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

p0peye

Од доброг човека?
Ја читам чланак и стичем утисак да се радило о користољубивој и превртљивој, свакако паметној и способној особи која је много пута мењала ставове и понашање у зависности од својих интереса...
Учествовао у обавештавању Вујице везано за Карађорђеву погибију... Само због овога заслужује да се стави на стуб срама. А касније окренуо леђа Милошу и радио на  повратку Карађорђевића?
Мрзи ме да бројим колико пута је "мењао табор"...
Прек човек, пребијао људе?
Најбогатији човек свог времена? Носио гајбице, претпостављам?
Кажеш - добар човек...?
Случајност исто презиме са нашим великим вођом и издајицом? Показаће време...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Kostić

preko dve glave na minus 6 nema zime po prstima. na 120 optado¹e. na 248 toplo. u glavi, samo nek ostane na toèkiæima... neprocenjivo zadovoljstvo.

bigbad86

Cista fizika, da ides dovoljno brzo, istopio bi se ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

sta li si pustio ovog pickoustog pedera....dosta mi ga je i kad ga pominju samo...

samo sto bi ovu voditeljku omandao za dorucak.....dok joj ne puknu cevanice....

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 01 Januar, 2016, 07:38
Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.
Sme¹no i patetièno...
nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?
imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

...jel to treba da se uplasim,a? hajde,obrisi me,molim te,ionako si poceo da mi ides na k. ustvari neka,sam cu...ajd zdravo
Vidi ovu hepo kockicu... :o [facepalm]

UFF

ma nije on to mislio ozbiljno lazicu zar ti i dalje verujes u deda mraza? tj hepo kockice

Lazic


Kostić

http://s29.postimg.org/n5g3prh7r/20160103_010919.jpg

o bajkeri, iznenadio me sneg, al stigo kuæi bez da sam ispo iz ruku : )