Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Napunio danas za 500 kinte i slatko se provozao nekih 100km ... za ovu godinu sam miran ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

#10561
Citat: pittatore poslato 25 Decembar, 2015, 23:55
Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2015, 12:50
Citat: juga poslato 24 Decembar, 2015, 10:16
Tebi fali 15-20% mozga, dosta ti je i ovoliko konjova ili mo¾da ima¹ vi¹ka para!  :-*
Zato i pitam kom¹iju, jer nemam vi¹ka para... ;D
U principu ne radimo benzince a pogotovo ne atmosferce jer je mali dobitak za isto para kao za turbo.
Ako imam neku gotovu mapu za tebe, imas je za DZ samo bih morao da iscitam komp da vidim broj softvera. :)
æe da doðem da popijemo pivo dok i¹èita¹... ;D negde sam proèitao da mo¾e 15-20ks da se izvuèe, jo¹ da izbacim katalizator par konja i eto veselja... ;D [cheers]

E da, ontopic:
Pa to mi je juèe izmamilo osmeh, upoznao kom¹iju tjunera, video milion dragih ljudi, i bio jedini auto meðu 300 deda mrazova na motorima... ;D Kapiram da me hejtuju organizatori... ;D Jebiga, ja pitao pandura ¹ta da radim, on reèe umuvaj se u kolonu... ;D





http://s8.postimg.org/ofi9qgc05/autodedamraz.jpg

pittatore

Cek bre koji auto vozis ti na kraju? :)

eclipse4


Lazic

Citat: pittatore poslato 28 Decembar, 2015, 14:15
Cek bre koji auto vozis ti na kraju? :)
Pikasa, ali ovog prilikom me fruitcake zamolio da povezem njegovog klinca, pa sam vozio njegovu A klasu... ;D

Glava Dole

#10565
Zima zima e pa sta je, ako je zima nije lav... zima zima pa neka je, ne boji se ko poje rakiju ko ja ;D




Diiivno vreme za voznju :D

TEEfqd


Glava Dole

Slab je ovo sneg da bih se kandidovao za taj status :D

Hohštapler

Ajmo! Zamolio bih zlog admina da malom promeni ispod nick-a natpis u "Kostin mali" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

samo pamet u glavu i zdrav razum, sneg nije problem, ladnoæa jo¹ manje. pamet jeste problem. to kad nauèi, mo¾e skostu da se meri ;)

u¹iko sam se ko bulja, iznervirala me ¾ena, odo da grlim motor.

Andreja

Citat: Milos96 poslato 31 Decembar, 2015, 04:56
zima zima pa neka je, ne boji se ko poje rakiju ko ja ;D

©ta je ovo, pun kurac moto alkosa na forumu koji se dièe time...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Administracija , jer je ukinula MR2 toyotu iz oglasa....izgleda da je sszgo nasao uffu posao u dubaiu pa se ovaj uvlaci....ili je arapin hakerisao i izbrisao ...nesto jeste..

p.s.
unapred se izvinjavam velikom vodji ako je arapin intervenisao...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Vidi, stvarno obrisana tema.

Sme¹no i patetièno...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

kad je forum proradio nema jedno zadnjih dan ili dva ni tema ni poruka resetovao se na neki decembar :D :D :D upravo gledam fale i poruke koje smo pisali i sve :D ladno se resetovao na par dana pre :D na 24 ili 25 decembar da budem preciznija :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Do mojega, poslednjih dana se ba¹ lepo zakuvalo. A reset mo¾e i ruèno da se uradi :) Mo¾e da izgleda da je sluèajno :D Just sayin'...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

pa tesko da je ruèno :D s obzirom da smo sinoc i ja i uff zakljuèili da je izuzetno dosadno kad forum ne radi :D :D :D :D pogotovo kad krenemo da se svadjaaaamooo to je najinteresantnijeee  ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Ja nikoga konkretno nisam osudio, hoæu reæi, reset mo¾e da uradi bilo ko ko se razume u materiju :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Po¹tovani,

Najnovije informacije koje imamo ukazuju na to da je usled prekida na napajanju u data centru, do¹lo pre svega do mre¾nih problema, koji su se kasnije odrazili i na neke delove file sistema.

Na¹ tim radi punim kapacitetom na otklanjanju problema, te se iskreno nadamo da æe u narednim èasovima, najkasnije do jutra usluga biti operativna.

Najiskrenije nam je ¾ao zbog sivh nastalih problema. Hvala Vam na razumevanju.

S po¹tovanjem,

Korisnièka podr¹ka

BOKYBOY

@Lazic...ma jeste milion Laki...ti jos uvek verujes u Deda Mrazeve? [ludak]

UFF

Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.

Sme¹no i patetièno...

jel si platio clanarinu? :D nisi? pa nadji onda sam boljeg provajdera (koji ce da nas hostuje za dz)

nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?

imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]