Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


Lazic

Neplastièna guma, konaènoooo... Osmeh oko glave...;D

makinjo

Kako ces se sada snaci kada samo plasticnu znas da vozis? :P

SACO

Osmeh mi izmamio drugar. Poklonio mi novu zadnju gumu za CR-a da ne idem na Taru sa gumom na kojoj je pola kranpona pokidano.  [kralj]

balcan girl

danas su me prvi put zvali posle tri godine da sutra (pardon danas) idem na razgovor za posao  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D sto volim te prodavnice gde je sediste u stvari u bg a ne u jagodiniiiii :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

To sto sam i sinoc  a i jutros vozio po kisi sa posla i na posao . Nekih 100 km bez kisnog odela samo u farmericama i jakni :)
I dalje se odupirem da ne vozim auto ceo mesec  ;D

Hohštapler

Pa jebem te u glavu, doði po odelo! Kad uzme¹ sebi vratiæe¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Hvala brate opusteno u procesu sam nabavke . Za ove kratke relacije se ne brinem mora biti do pred kraj juna :D

Jecko

Popizdela i obradovala se oko iste stvari...

Naime, mi ne bi bili Srbi kad nam ne bi i u ove tri lepe falio jedan papir za za overu...

Posto Srpska ambasada u Abu Dabiju nece da mi atestira diplimu bez pecata Ministarstva spoljnih poslova iz Srbije, a DHL bi me kostao boga oca....moracu da bacim jendo 500 e da to zavrsim tako da....eto mene kuci za par dana, da zavrsavam te papire sama....

I onda skapiram da cu da vidim tetkinu ljubav i brata, roditelje, prijatelje.... pa me nekako boli uvo za pare....

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Verovatno sreda, cetvrtak ili petak.... Ranije nikako ne mogu...

By the way...niko jos ne zna....sad skapirah da sam prvo ovde napisala da cu da dodjem....  [rofl]


balcan girl

jedino mi se ne svidja interpretacija nirvane, riba ima dobar glas bolje da je pevala nesto drugo, ne svidja mi se kako je ovo otpevala...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2015, 14:57



ova lutka :)


f2.....djede vreme je da batalis te nove skalakurcije i predjes na nesto iz tvoga vremena....kad ga vidis ispuni te ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Ne zajebavaj nas djedove.... A F2 je lep k'o lutka, samo da znash.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Maj, 2015, 17:46
Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2015, 14:57



ova lutka :)


f2.....djede vreme je da batalis te nove skalakurcije i predjes na nesto iz tvoga vremena....kad ga vidis ispuni te ...
presla 80000, na njoj sve fabrika, prva boja, gde li ih nalazi samo u takvom stanju :) 

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Tambura¹i & pijanstvo u sred dana. :)

Prethodni dan krivine na putu do Ralje.... "a od Ralje nema dalje..."    [rofl]
Da idem èe¹æe tuda, mo¾da bih nauèio voziti motor.   :)   Ljudi su izmislili motor zbog onakvih puteva.   [yahoo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

ontopic

..neki fantom sa nekim zutim trkaèkim autom divljao po Brdu i okolini malopre u trajanju od pola sata...

bez izduva, a mozda i bez grane... 4 u etar