Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

mala crvena pretu muff-u fizichkim nasiljem ...
pa to je razlog za ban ?:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

mala je zensko i maloletna a misli da je pametna i da zna nesto  [facepalm] greska u koracima koju svako od nas napravi u tim godinama zar ne?
90% okupljanja i voznji na ovom forumu ja i organizujem i na svako i naravno dodjem i povedem clanove
a i ono koje organizuju clanovi se potrudim maximalno da dodjem takodje tako da moze da se pojavi kad god zeli (a nije do sad) da pricamo, jer mene maloletnice ne interesuju na taj nacin
elem ja sam svoju sliku okacio a sad je na tebe red
ili okaci ili STFU

http://img.pr0gramm.com/2011/01/bitch-slap-bitch-slap-demotivational-poster-1202681530.jpg

crvena

U redu je.
Pobedio si.
Necu te prebiti kad se vidimo.

Uzivaj u tituli, gospodare Uffoje.
[srce]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:42
mala je zensko i maloletna a misli da je pametna i da zna nesto  [facepalm] greska u koracima koju svako od nas napravi u tim godinama zar ne?
90% okupljanja i voznji na ovom forumu ja i organizujem i na svako i naravno dodjem i povedem clanove
a i ono koje organizuju clanovi se potrudim maximalno da dodjem takodje tako da moze da se pojavi kad god zeli (a nije do sad) da pricamo, jer mene maloletnice ne interesuju na taj nacin
elem ja sam svoju sliku okacio a sad je na tebe red
ili okaci ili STFU

http://img.pr0gramm.com/2011/01/bitch-slap-bitch-slap-demotivational-poster-1202681530.jpg
Ajd bre pusti dete polako mlada je ima vremena nauèiæe ne mo¾e ba¹ sve preko noæi i la¾e¹ ja nisam video temu za ¾urku u Debrcu i da me Mare nije isprozivao ne bih imao pojma? il si to zbog tvoje kom¹inice uradio  jer koliko sam video sa slika negde u njenom kom¹iluku je bilo. ;D :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

nema sta da uzivam ja sam je osnovao pa je ni ne shvatam za poklon


ps. znao sam tvoju pricu i razlog dolaska na forum od samog pocetka i nisam to smtrao losim, cak sta vise bilo mi je te zao (gotivo sam te zbog toga i te hrabrosti) i nadao sam se iz sve snage da ces obnoviti odnose sa njim i da to sto ti mislis nije tacno vec da te je majka trovala sa takvim informacijama dok si bila jako mlada o podlozna utisku i da si sad htela da ih saznas, preispitas i proveris iz prve ruke (sto je normalno, razumno, ralno i ljudski) ali kad sam video (jer ja jedini citam svaki jebeni post na ovom forumu od njegovog nastanka pa do dan danas-nemoj da me teras da citiram i dokazuem) da LIKUJES NAD OZBILJNIM FIZICKIM POVREDAMA NASEG CLANA FORUMA od tad vise za mene NISI DETE niti se prema tebi tako ophodim, posle tog tvog posta vezano za karmu sto se mene tice spremna si i sposobna i za qrac i za batine i drago mi je samo sto nijedno od ta dva od mene neces dobiti (a ako kroz zivot i dalje budes isla sa takvim stavom dobijaces ih oba veruj mi i nece ti se svideti) tako da ovo treba da uzmes kao dobronamerni savet sto i iskreno jeste



aj sad podeli sa nama sliku koju nam dugujes

Lazic

Mislim da su ¾ene jedini oblik ¾ivota u kosmosu koji prièa jedno, radi drugo, a hoæe ne¹to sasvim treæe...[facepalm]


Uncle Bob

Citat: con3 poslato 25 Novembar, 2013, 00:06
Da daj tu sliku
Kolko J e to u TUBORZIMA da vam okaèim sliku ako mislimo na Crvenu???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pittatore


DebeliZmaj

mislim da je najbolje da napujdamo jagodinku da je omlati :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore


DebeliZmaj

kapiram bilo bi on bitch-slapin par puta kao vaspitnu meru ... :)
ona ce tu preti fizichkim nasiljem :) ccc...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

con3


crvena

U pravu si.
Otac koji je hapšen zbog silovanja.
Otac koji je celo moje detinjstvo pred mojim očima tukao majku.
Otac koji ju je lomio i nije mario za moje vrištanje u suzama da je pusti.
Otac koji me je "obožavao" i nije mario za moje jecaje i udarce u nadi da ću da je poštedim.
Otac koji je njenu glavu udarao u zid toliko puta da se i zid oštetio.
Koji je big zagorelog ručka tukao, lomio i vrištao.
Otac koji mi je naneo toliko stresa i zla da i dan danas pijem lekove za smirenje, lekove za astmu i lekove za štitnu žlezdu. Kao baba, a ne devojka od 26 godina. I sve od savršenog života.

Otac koji je napokon odjebao iz mog života i pustio me(nas) da se oporavimo od najvećeg i najgoreg zločina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ženu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mužjak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.

Otac koji misli da "vreme leči sve" i koji je uspeo da i tebe (kada se već hvališ da znaš sve...) ubedi kako me je "majka zatrovala".
Nije ona mučenica više u stanju da ništa normalno kaže o nikome.
Ali pretpostavljam da i to znaš, ipak si se sve dobro raspitao pre nego što si krenuo da sereš po svojoj tituli i deliš moju intimu više nego što ja želim.
U redu je Uffoje! Gazda si foruma i sam odredjuješ ko će koliko da piše.

Ne bih dalje da nastavljam.
Ali pošto ste ti i alapača Lazić željni detalja i drkanja kurca na moju slabost zašto sam došla na ovaj forum uopšte, čisto da razjasnimo onda sve od samog početka, kako bi mogli lepo da završimo sa sranjima ovde i nastavimo sa svakodnevnim forumskim aktivnostima.

Znaš šta, ipak sam se predomislila. (Oprostićeš mi u tim sam godinama...) ipak želim da ti lupim šamarčinu. I da ti u lice kažem: "Seljačino jedna nekulturna!"

A što se tiče fotografije...
I da želim ne bih mogla da ti je dam. U jednoj reprizi današnjeg dana sve sam uništila u nadi da će izbrisati svaku suzu.

Hvala ti za sliku svog kurca. Veoma je impresivan i želim ti da sa njim zadoviljiš što više žena.
Uživaj dok je u punoj snazi i drži se parole "Ćuti i jebi!"
Nije slučajno što mnoge pobegnu kad progovoriš...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


DebeliZmaj

kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell