Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Ja dao otkaz pro¹log ponedeljka, nisam dobio jednu i po platu... Sutra idem da probam da izvuèem bar jednu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

ja volim kad magli...
...to je znak da moram da dam gassss..

Kanarinac

Ma brale ni ovi moji nisu nista bolji. Jedna prica je kako se trud nagradjuje uvek samo da se radi. Kad sam radio od 7 do 19 niko se nije setio da da koji 1000 na platu, kad sam isao svojim kolima u Italiju u subotu po deo koji im treba da posao ne bi stao, a onda u nedelju u 7 nosio u Pancevo da se ugradi niko se nije setio da da par hiljada za dnevnicu. I preko svega sam toga presao, onda vidim neki momci i nedeljom rade, ali nista im nije placeno. E kad su smanjili platu poceo sam da razmisljam o otkazu, a kad su mi saopstili da sam finansiram putne troskove to je bilo to :D
Sad opet sve iz pocetka, jurim posao, a do tad cu malo da se usavrsavam :)

Elem mogao bh i ja pinlok da metnem :)

Darko

Citat: hurricane poslato 22 Oktobar, 2013, 19:43
ja volim kad magli...
...to je znak da moram da dam gassss..
nisam ni razmisljao o pinlock , nego citam ovo sa pancom i rekoh ,ajd da kupim , mozda nestane ,mozda ovo ,mozda ono...brale, nakasljem se i ni mrviva magle na viziru...opaka fora...

Uncle Bob

Nije imao ko da snimi al sam se razbio ko,piiiip sa kawud¾e i sme¹no vrlo i tu¾no boli me desna noga  proklizao u mestu i pao sam na desnu nogu.:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mali_zmaj

koliko si zivota ti  platio pinlock,u evrima ako ti nije problem..!?    :D
jin-jang

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Oktobar, 2013, 21:00
Nije imao ko da snimi al sam se razbio ko,piiiip sa kawud¾e i sme¹no vrlo i tu¾no boli me desna noga  proklizao u mestu i pao sam na desnu nogu.:)


Dobro je da niko ne zna za to ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Oktobar, 2013, 21:14
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Oktobar, 2013, 21:00
Nije imao ko da snimi al sam se razbio ko,piiiip sa kawud¾e i sme¹no vrlo i tu¾no boli me desna noga  proklizao u mestu i pao sam na desnu nogu.:)


Dobro je da niko ne zna za to ;D

Ma zna¹ kolko me dal neko zna il,nezna a mene boli noga.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

E da a ¹to se igulio ako ionako jedva èekam proleæe da menjam boju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko


UFF

osmeh... ?

zato sto sam i veceras ispao covek i odrekao se neceg..  da bi namestio pravu sa pravom osobom


ne da bi mi se neko za to zahvalio vec zato sto to tako treba da bude i sto je meni drago zbog toga jer njih oboje volem  [srce]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2013, 02:50
osmeh... ?

zato sto sam i vceras ispao covek i odrekao se neceg..  da bi namestio pravu sa pravom osobom


ne da bi mi seneko za to zahvalio vec zato sto to tako treba da bude i sto je meni drago zbog toga jer njih oboje volem  [srce]
A meni niko neveruje da si ti ipak od krvi i mesa u stvari da si samo èovek. :-* [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

darko: ugradio ?!

uncle: kad si se bre to skrndeljo ?:(

mareskin: pazi ... kad si klinac... cutish o tim stvarima ... kad omatorish i tebi bude smeshno takvi sjebovi :) ...

uff: ... mnogo je dobar filing :) ... eto dobio si plus od mene ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Uffe [clapp]
Uncle ebga proci ce noga, ali ostace ti osmeh kad god se setis nacina kako si pao ;D

A osmeh: Hmm hmm


Darko

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Oktobar, 2013, 06:01
darko: ugradio ?!


Da,da...juce,popodne...uvece odmah testirao...vr

Hurricane

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2013, 02:50
osmeh... ?

zato sto sam i veceras ispao covek i odrekao se neceg..  da bi namestio pravu sa pravom osobom


ne da bi mi se neko za to zahvalio vec zato sto to tako treba da bude i sto je meni drago zbog toga jer njih oboje volem  [srce]

[klanjam_se]



...msm, ¹ta reæi...



...iz ljubavi stvara¹ ljubav, neka ti se vrati s'ljubavlju...  [srce]









Major


UFF


DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 23 Oktobar, 2013, 10:41
Da,da...juce,popodne...uvece odmah testirao...vr

mislim zar to ne dodje vec samo po sebi sas kacigom ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Neki modeli dodju,neki imaju pripremu za ugradnju pa dokupis ako hoces a neki nemaju...mislim da svaki shoei dobijas sa pinlockom...verovatno ove kacige od 400,500e idu s njim....moja nije neka,kosta oko 26.000 din,ali ima opciju da ga metnes :-)