Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko


DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 22 Oktobar, 2013, 12:31
to je valjda njemu izmamilo osmeh

ne znam, mo¾da, mislim me nisu shvatili ozbiljno kad rekoh da hoæu veæe pare :)
meni je sad tako sve sme¹no oko mene na poslu ... tako me libu za sve vi¹e :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

I ja danas dao otkaz! A dan nikako da se zavrsi

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: Kanarinac poslato 22 Oktobar, 2013, 14:16
I ja danas dao otkaz! A dan nikako da se zavrsi

pa sto ostajes do kraja radnog vremena ako si dao okaz ?!?!? das otkaz i palis kuci

pittatore

Potajno se nada da ce da mu povecaju platu :D

Lazic


DebeliZmaj

pa verovatno ima covek otkazni rok ...
a i ako nema da odradi dan, da mu plate itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jebote Petre, pa ti si prvi put u plusu od 2010-te...:o [rofl]

DebeliZmaj

pa nisam ja onaj ... da ga ne pominjem... da kukam .. obrishite mi minuse...
oni to meni organizovano :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Sve ne¹to razmi¹ljam, mo¾da su i mene odbanovali na bljb...:o [facepalm] [rofl]

Kanarinac

Citat: Darko poslato 22 Oktobar, 2013, 14:49
Citat: Kanarinac poslato 22 Oktobar, 2013, 14:16
I ja danas dao otkaz! A dan nikako da se zavrsi

pa sto ostajes do kraja radnog vremena ako si dao okaz ?!?!? das otkaz i palis kuci

Upravo kao sto zmaj rece. Juce sam najavio da jos sutra radim. Posto sam na odredjeno jos uvek nemam otkazni rok. Jbg jos 2000 preko nije za bacanje.
Nije stvar samo u plati, nego mi ukinuse gorivo,a platu smanjili svima. A i atmosfera je bzvz tako da jos sat vremena :)

Hurricane

...ma idi bre, naæi æe¹ veæ ne¹to lak¹e..

bar æe¹ da odmori¹ od jebenih gu¾vi na Panèevcu...

i bar si se izvukao da se ne o¾eni¹ tamo, ja nisam...

[cheers]

Major

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 15:58
Jebote Petre, pa ti si prvi put u plusu od 2010-te...:o [rofl]

Evo da mu dodelimo jos neke pljusove ;)

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

mmmmmmmmmmm karfiol iz tursije aaaaaaaaaaaaaa  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 22 Oktobar, 2013, 17:32
mmmmmmmmmmm karfiol iz tursije aaaaaaaaaaaaaa  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
Tako jedino i mogu da jedem:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


DebeliZmaj

Citat: Kanarinac poslato 22 Oktobar, 2013, 16:05
Upravo kao sto zmaj rece. Juce sam najavio da jos sutra radim. Posto sam na odredjeno jos uvek nemam otkazni rok. Jbg jos 2000 preko nije za bacanje.
Nije stvar samo u plati, nego mi ukinuse gorivo,a platu smanjili svima. A i atmosfera je bzvz tako da jos sat vremena :)

kod mene su cicije za sve pare ... ok ... sve sam izgurao sve...e zapelo je kad sam za rad na sredjivanju kablova u novom prostoru
( a ni sam ne znam kako je to zapalo meni ... ) trazio da mi kupe trejser kablova, ``pile``, 6xxx din + pdv ... ko da sam im let lampom
po oku proshao ... aaaaa ... sta ce ti to ... to sad radimo i nikad vishe ... ne stizem da kazem pa da ali imamo i u prizemlju prostor
i kablovi po zgradi ... jako dobra stvar... krece predavanje izvrshnog direktora kako su on i tehnichki direktor to radili onoliko puta i
da ce oni to za 2 sata ruchno...
pritom ... 76 kablova ima, 36 se terminishe na zidu, ostatak ... je NEGDE ispod duplog poda...
elem.. 76 na 76 .. pokushavam ja pojasnim da je to broj kombinacija N klase sa umanjenjem dupilih ali opet .. CIFRA bre...
ne ne ne ... ja nemam pojima oni ce to ... e to je bio momenat kad da sam mladji jedno 10, 15 godina oteram sve u pichku
materinu, spakujem se i ne udjem vishe u tu firmu ...
godine, iskustvo, me nauchilo .. ok ugrizo sam se za jezik ... pustio ih sutra ...
naravno ni posle 8 sati, i dignutog duplog poda nisu ni pola odradili .. ni trecinu ... ma nashli su koda idu dva snopa, a meni bilo
glupo da im na pochetku kazem da sam ja to vec sve prethodni dan uradio, znachi 8 sati su radili ono sto ja vec imam mapu
... nisu me pitali :) ...
elem, dao sam shansu, pitao oko podizanja plate, jerbo mi je vec preko godinu dana ista, jeste visha nego ``kolegama`` u tom
rangu ali ja znam dalko vishe i znam ono sto oni rade a oni ni ne koncipiraju sta sam ja napravio u sistemu monitorisanja ... :)
( kad bude ono busplus ochima gradjana,  e ono sto vole se slikaju pored onih displeja sto pokazuju parametre svih servisa
po sistemu, ono sto izgleda onako skroz ozbiljno i svemirski ... e to od nule, od monitoringa snmp, do servisa, ochitavanja
sa servera ... sve, graficka reshanja ( iserem ti se na dizajnere ... ) ) a i spisak novih obaveza mi se lagano produzava na novoj
lokaciji ... elem.. ne daju pare, sjajno, procherpko oglase, nasho kad odbijem gorivo da budem tu negde ... al principijalno ...

josh napishem da krenu da jure drugog coveka, pazi nije lako naci sad linux admina, sistemasha, koji usput hoce da ti radi
za ne kompetativnu platu ... a odmah otpadaju oni sveze sa faksa, i oni puni entuzijazma ... :) ... hard core pricha :)

i oni pljas ... shalju coveka na linux kurs i posle na naprendi linux kurs, po 15 dana :) ... kad nisam pao sa stolice ... :")
tako da ono .. evo ... ja vristim od smeha ceo dan, smesno mi je... onako .. SVEJEDNO MI JE VISHE .. sve sto kazu
ja kazem dobro i opet po svome ;)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

malopre sam ugradio pinlock na kacigu ... kakva je to vrhunska stvar jbt  [yahoo] [yahoo]