Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: goranvojska poslato 13 Oktobar, 2013, 14:04
sinoc zavrsio berbu grozdja.3500l kljuk cisto zrno.bice rakije i vina.za prolecno okupljanje nema brige.

[balavi] :-*



Citat: njanja poslato 13 Oktobar, 2013, 04:59
Sto volim kada pijem celu noc i naduvam 0.29  [srednjiprst] [srednjiprst] smorili se ¾andari

@Njanja:
to je zato ¹to si ba¹ sitan i neuhranjen...:P

UFF


UFF


Major


Panco.KV


eclipse4

ja ustao rano jutros,energy,cigara,krenuo da radim i slusam radio S,kazu u centru grada neka zombijada,nocas gledao bas datum 19.-i (rodjendan motomanijaka),ali proslo 00h (nisam obracao paznju),ja mislio sinoc bio rodjendan manijaka,i zamisljam UFF-ovca (on voli zombije),onako pijanog ko majka,kako ustaje SA stola,sa onim straftama od stola i stolnjaka po obrazu,kosa na juris (mada nesto nema kosu za juris),otvoren slic,namazan od blata po patikama,jer teo da se olaksa pored vode ne u wc,seda na bajk i pravo tamo medj njima (zombijima),sav tako urnisan,driftuje,izjavljuje ljubav zombijima i vice "pravda za zombije"  [rofl] [rofl] [rofl]

alah  se nasmejah  [rofl]

MIGE

Citat: eclipse4 poslato 19 Oktobar, 2013, 10:36
ja ustao rano jutros,energy,cigara,krenuo da radim i slusam radio S,kazu u centru grada neka zombijada,nocas gledao bas datum 19.-i (rodjendan motomanijaka),ali proslo 00h (nisam obracao paznju),ja mislio sinoc bio rodjendan manijaka,i zamisljam UFF-ovca (on voli zombije),onako pijanog ko majka,kako ustaje SA stola,sa onim straftama od stola i stolnjaka po obrazu,kosa na juris (mada nesto nema kosu za juris),otvoren slic,namazan od blata po patikama,jer teo da se olaksa pored vode ne u wc,seda na bajk i pravo tamo medj njima (zombijima),sav tako urnisan,driftuje,izjavljuje ljubav zombijima i vice "pravda za zombije"  [rofl] [rofl] [rofl]

alah  se nasmejah  [rofl]
jesil ti siguran da nisi mozda koju rakiju popio usput?? :D

mkt


UFF

Citat: eclipse4 poslato 19 Oktobar, 2013, 10:36
ja ustao rano jutros,energy,cigara,krenuo da radim i slusam radio S,kazu u centru grada neka zombijada,nocas gledao bas datum 19.-i (rodjendan motomanijaka),ali proslo 00h (nisam obracao paznju),ja mislio sinoc bio rodjendan manijaka,i zamisljam UFF-ovca (on voli zombije),onako pijanog ko majka,kako ustaje SA stola,sa onim straftama od stola i stolnjaka po obrazu,kosa na juris (mada nesto nema kosu za juris),otvoren slic,namazan od blata po patikama,jer teo da se olaksa pored vode ne u wc,seda na bajk i pravo tamo medj njima (zombijima),sav tako urnisan,driftuje,izjavljuje ljubav zombijima i vice "pravda za zombije"  [rofl] [rofl] [rofl]

alah  se nasmejah  [rofl]

[rofl]

dodji na rodjendan bre nemoj si piiiii

UFF


eclipse4

Citat: UFF poslato 19 Oktobar, 2013, 12:55
Citat: eclipse4 poslato 19 Oktobar, 2013, 10:36
ja ustao rano jutros,energy,cigara,krenuo da radim i slusam radio S,kazu u centru grada neka zombijada,nocas gledao bas datum 19.-i (rodjendan motomanijaka),ali proslo 00h (nisam obracao paznju),ja mislio sinoc bio rodjendan manijaka,i zamisljam UFF-ovca (on voli zombije),onako pijanog ko majka,kako ustaje SA stola,sa onim straftama od stola i stolnjaka po obrazu,kosa na juris (mada nesto nema kosu za juris),otvoren slic,namazan od blata po patikama,jer teo da se olaksa pored vode ne u wc,seda na bajk i pravo tamo medj njima (zombijima),sav tako urnisan,driftuje,izjavljuje ljubav zombijima i vice "pravda za zombije"  [rofl] [rofl] [rofl]

alah  se nasmejah  [rofl]

[rofl]

dodji na rodjendan bre nemoj si piiiii

lepo si besedio u onom postu o forumu i virtuelnom poznanstvu....za sve si u pravu,takodje znam da ko hoce nesto taj i uradi,ko nece nadje izgovor,ali sada nije tako.

nije mi problem ni put ni lokacija,ni parkin,ni placanje parkinga,ni BG petlja,ni ona druga petlja kod bora gde pit i pancho zalutaju uvek,ni voznja jer alkohol evo prodje godina i mesec dana od kad sam batalio,ni spavanje na drvo ako treba ali jednostavno ne mogu nikako + zena mi radi nocnu smenu,nema ko sa decom.......a tako bih voleo da dodjem i da vas upoznam,pogotovu mog brata po ne rodjenoj babi od strica mog ujke od tetke aka mr.Lazic-a.........cak je i moj nadimak Laza.....

ali eto,sta je tu je :( :( :(

ako je za utehu,sledeci ne propustam,a mozda se organizuje jos nesto cim skinem ovo s kujca pa da se vidimo...

Lazic


Darko

od svih dzidza badza , seo je na pravu igracku  8)
moj klinac :)



DebeliZmaj

jeeeste... bilo je ono.. ajd kupice ti tata novu igrachku samo sedni na motor
da ima novu sliku za fooooruuuum... :)"
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

daj bre , vidi kakav stav ima , pravi mali bajker

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Oktobar, 2013, 23:52
jeeeste... bilo je ono.. ajd kupice ti tata novu igrachku samo sedni na motor
da ima novu sliku za fooooruuuum... :)"


Provalio si ga [rofl]

bucko


DebeliZmaj

kada sam poslodavcu danas reko da planiram idem iz firme ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Oktobar, 2013, 12:26
kada sam poslodavcu danas reko da planiram idem iz firme ...

to je valjda njemu izmamilo osmeh