Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

imam , imam ... samo to su crevca za benzin

Lazic

Citat: Darko poslato 09 Oktobar, 2013, 00:05
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2013, 11:23
Citat: hurricane poslato 06 Oktobar, 2013, 19:37
spustam prozor, a on ce: "opet ti?"

Hvalisavèe...:P :-*

aaaa , jel te boli sad,a ? hahahahha


Kako da ne boli, 5 godina sam zami¹ljao kako spu¹tam prozor...:o [facepalm] [rofl]


@uragan:
pazi samo da ne odleti¹ u vazduh...:P [rofl]

Jecko

Sutra u ovo doba ova manijakusa ce da seta Njujorkom!!!   [yahoo] [yahoo]

[cheers]

Hohštapler

treba joj zabraniti da pishe u ovoj temi.... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Da je banujem? :) Do Marta, ne treba vise...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Silvana

Od ponedeljka prelazim u jednu ¹kolu (300 m od kuæe  8) ), radim u jednoj smeni i to u vi¹im razredima, da ne moram vi¹e nikog da uèim azbuku i abecedu. Mada ni to vi¹e nije sigurno - mislim, to da u vi¹im razredima osnovne znaju da èitaju i pi¹u  :D

Mada bi mi veæi osmeh izmamila Aurora borealis  [clapp]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Citat: Jecko poslato 09 Oktobar, 2013, 21:35
Sutra u ovo doba ova manijakusa ce da seta Njujorkom!!!   [yahoo] [yahoo]

[cheers]

Dobro je ovog puta sam na vreme poslao nind¾e da te saèekaju...:P :-*

Bori¹a

Citat: Silvana poslato 10 Oktobar, 2013, 09:16
Od ponedeljka prelazim u jednu ¹kolu (300 m od kuæe  8) ), radim u jednoj smeni i to u vi¹im razredima, da ne moram vi¹e nikog da uèim azbuku i abecedu. Mada ni to vi¹e nije sigurno - mislim, to da u vi¹im razredima osnovne znaju da èitaju i pi¹u  :D

moja komsinka ovde predaje srpski kod mene u skoli ali elektro odeljenjima (ovde su to oni najgori, autoelektricari i monteri mreza - banderasi), i kaze da daje peticu na pismenom zadatku ko uspe da napise nekoliko recenica bez pravopisne greske, bez obzira kakve recenice bile ;D

mareskin


Nije danas, veæ od juèe ;D

Zadr¾ah se na poslu i kad sam krenuo kuæi padala je ki¹a. U dvori¹tu nema Maksa, sakrio se u kuæicu.
Uðem u kuæu, lepo se presvuèem u prljavu odeæu jer me on svog izblatnjavi, naspem hranu u posudu, malo prelijem jogurtom i ubacim tablete kalcijuma. Odnesem mu hranu, a on jo¹ uvek u kuæici (jer i dalje pada ki¹a) i tako ja èuènem ispred kuæice, dr¾im posudu sa hranom. A on jede tako ¹to je proturio glavu napolje taman koliko treba :D

I tako ja èuèim i kisnem, a pas iz kuæice jede ruèak iz moje ruke i onda mi ne¹to pade na pamet... ja sam budala :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


con3

Citat: mareskin poslato 10 Oktobar, 2013, 14:31

Nije danas, veæ od juèe ;D

Zadr¾ah se na poslu i kad sam krenuo kuæi padala je ki¹a. U dvori¹tu nema Maksa, sakrio se u kuæicu.
Uðem u kuæu, lepo se presvuèem u prljavu odeæu jer me on svog izblatnjavi, naspem hranu u posudu, malo prelijem jogurtom i ubacim tablete kalcijuma. Odnesem mu hranu, a on jo¹ uvek u kuæici (jer i dalje pada ki¹a) i tako ja èuènem ispred kuæice, dr¾im posudu sa hranom. A on jede tako ¹to je proturio glavu napolje taman koliko treba :D

I tako ja èuèim i kisnem, a pas iz kuæice jede ruèak iz moje ruke i onda mi ne¹to pade na pamet... ja sam budala :D

A moze da bude i da je pas pametan :)

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 10 Oktobar, 2013, 14:31

Nije danas, veæ od juèe ;D

Zadr¾ah se na poslu i kad sam krenuo kuæi padala je ki¹a. U dvori¹tu nema Maksa, sakrio se u kuæicu.
Uðem u kuæu, lepo se presvuèem u prljavu odeæu jer me on svog izblatnjavi, naspem hranu u posudu, malo prelijem jogurtom i ubacim tablete kalcijuma. Odnesem mu hranu, a on jo¹ uvek u kuæici (jer i dalje pada ki¹a) i tako ja èuènem ispred kuæice, dr¾im posudu sa hranom. A on jede tako ¹to je proturio glavu napolje taman koliko treba :D

I tako ja èuèim i kisnem, a pas iz kuæice jede ruèak iz moje ruke i onda mi ne¹to pade na pamet... ja sam budala :D


....ali velikog srca :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Danas zovem oglase da mu kupim boks. Nisam ni znao kakve lepe boksove prave. Sa sve nekim krivim cevima i metalima i lepim krovovima i sva¹ta neèim.

Ja sam mog Maksa skuæio, a sad æu i da ga ¾enim :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: mareskin poslato 10 Oktobar, 2013, 15:40

Danas zovem oglase da mu kupim boks. Nisam ni znao kakve lepe boksove prave. Sa sve nekim krivim cevima i metalima i lepim krovovima i sva¹ta neèim.

Ja sam mog Maksa skuæio, a sad æu i da ga ¾enim :D

Kao baba iz reklame ja sam svog unuka i ozenila :P :P :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

#2298
Izmeðu ostalog, provozao sam BMW HP2 Enduro sa supermoto toèkovima :D
O tom motoru sam samo èitao, nisam ni zami¹ljao da æu ga i videti u¾ivo, a kamo li provozati. Nije da sam ljubitelj ali u principu volim sve ¹to je egzotièno.

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt