Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Zaboravih da napi¹em. Zaustavila nas je patrola par krivina od Vi¹egrada.

Ogranièenje 50, ja i¹ao 83. Krene policajac sa prièom koliko si i¹ao (ja ka¾em nemam pojma), pa kao ne mo¾e sporije sa motorom (a sve navodi vodenicu da se da neka marka), ja kuliram i prihvatam razgovor, ali insinuacije ignori¹em ;)

E sad on ka¾e skini kacigu, daj dokumenta da se pi¹e kazna (i opet oèekuje da mu dam neku paru), ali ja poslu¹am jer mi je interes da vidi moje naivno, nedu¾no lice ;)

Krene on da èita liènu, saobraæajnu i gleda zeleni karton i onako usput ka¾e: Isto si ovako pre sedam dana proleteo sa onom plavu¹om :D Kad je to rekao, ja se malo namr¹tim i pogledam ga onako ispod oka u fazonu nemoj da prièa¹, tu mi je ova moja :D

Kad moja suvozaèica skoèi sa pitanjem koja plavu¹a, kakva plavu¹a, koga si ti to vozio, odma da mi ka¾e¹ i potpuno ignori¹e ovog policajca. Njemu je sad odjednom neprijatno i poèinje da govori kako se samo ¹alio, da me nisu zaustavljali pre 7 dana itd. A ona navalila priznaj koju si plavu¹u vozio :D

Pandur mi vraæa dokumenta i ka¾e, ajde idi da te ne vraæam sad u Vi¹egrad da uplaæuje¹ kaznu, a ja njemu vidi¹ li ¹ta si mi sad napravio :P

Kreæemo, a on sve vreme vièe samo sam se ¹alio za plavu¹u, tako sam se jednom na¹alio pa je ¾ena udarila ¹amar èoveku u kolima itd.

E ba¹ smo se ismejali [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 05 Oktobar, 2013, 22:00

Do¹la mi omiljena suvozaèica i napravili 300 km danas [yahoo]
Na¾alost, kasno smo krenuli a morali da se vratimo do mraka jer je prilièno hladno.

I¹li malo do Vi¹egrada, a onda u povratku ruèak na Zlatiboru.

Neverovatno je koliko znaèi podkapa na glavi i marama oko vrata kad je ovako hladno... i jakna sa ki¹nom postavom, dve dukserice, ispod majica kratki rukav preko potko¹ulje, dugaèke gaæe ispod farmerki, ¹titnici za kolena, duple èarape i èizme ;)

Jbte Mare ja mislim sad æe¹ da napi¹e¹ znaèi Suvozaèca kad te stisne u krivini pa ovo pa ono kad ono znaè mi baaa podkacga.Yeb ga baaa nebih da zvuèim kao debeli zmaj. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin


Vidim da je njanja uveo novogovor [rofl]

Moraæe svi da napi¹u ispod poruke ¹ta su popili (rakija, vodka, pivo) pre nego ¹to su poèeli da pi¹u, da bi znali kako da de¹ifrujemo ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


clutch&brake

Tako je mene baba namestila samo sto je nju diretno pitala : "mila pa kada si se farbala"? :D samo me je pogledala
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 06 Oktobar, 2013, 10:19
Tako je mene baba namestila samo sto je nju diretno pitala : "mila pa kada si se farbala"? :D samo me je pogledala

Babe su èudo ;) Sve misli¹ ne èuju i ne vide, a ovamo èuda prave ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

otisao malopre do drugara da isprobam novu masinu sto je kupio , i ajd ovo ajd ono i tek izbaci upozorenje !!!
hahahahah , glupi korg , ne znaju oni sta je srpska svirka....
neverovatno...



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Darko poslato 06 Oktobar, 2013, 16:24
otisao malopre do drugara da isprobam novu masinu sto je kupio , i ajd ovo ajd ono i tek izbaci upozorenje !!!
hahahahah , glupi korg , ne znaju oni sta je srpska svirka....
neverovatno...




[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

ali pazi - "relax"  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   [doh] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [ludak]

kao , u fazonu , opusteno , bre ,sta ti je.... hahahahah


Hurricane

...sinoc u periodu od 20 - 04h cetiri puta me zaustavljala saobracajna policija.. (godisnji rekord)
popio sam samo jednu kaznu za pojas...
dokumenta nisam ni vracao u novcanik, povadio na instrument tablu na gotovs..

ali najjace od svega je sto me je pandur koji me je zaustavio u tri ujutro ponovo zaustavio u cetiri sto metara nize...

spustam prozor, a on ce: "opet ti?"

Sta opet ja - opet ti?

kaze: teraj...

eclipse4

Citat: Darko poslato 06 Oktobar, 2013, 16:24
otisao malopre do drugara da isprobam novu masinu sto je kupio , i ajd ovo ajd ono i tek izbaci upozorenje !!!
hahahahah , glupi korg , ne znaju oni sta je srpska svirka....
neverovatno...




podseti me kad sam bio u austriji i ukljucim gps da ga isprobam i namerno biram opciju pesak umesto auto,nakon dvadesetak sekundi cujem pisiti ja pogledam na ekran kad ono stoji pitanje:


[rofl] [rofl]
krecete se isuvise brzo za pesaka,da li ste sigurni da idete peske?"


Darko

trenutno mi OVO mami osmeh  -  i jos svuda po zelena , u evricima ;)  ... krs ona pesma , a i one ribe jbg ;)

10.10 - Kapetanov bunar
11.10 - club Baracco - Novi Sad
12.10 - club BOOM - Banatski Karlovac
13.10 - mobilni pretplatnik nije dostupan
14.10 - Kapetanov bunar
15.10 - Visoko - B i H
16.10 - Discotheque Araa - Kakanj - B i H
17.10 - Kapetanov bunar
18.10 - club Barocco - Novi Sad
19.10 - svadba u Sremcici
20.10 - umro sam , dodjite na zito
21.10 - ima jos ali me mnogo mrzi da kucam viseeeeee


dzimika


Ivan1979


clutch&brake

umro sam dodjite na zito je vrh!!!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Darko

Citat: dzimika poslato 08 Oktobar, 2013, 09:50
gde u sremcici?

nisam siguran , verovatno u Parku

Citat: Ivan1979 poslato 08 Oktobar, 2013, 10:20
Previse si u Bunaru  [rofl] [rofl] [rofl]

nema veze,tamo je najbolji provod , i najvise domacih buteva i guzeva

Citat: njanja poslato 08 Oktobar, 2013, 11:21
umro sam dodjite na zito je vrh!!!

pa to je ono ,posle 10 noci sljake ;)

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2013, 11:23
Citat: hurricane poslato 06 Oktobar, 2013, 19:37
spustam prozor, a on ce: "opet ti?"

Hvalisavèe...:P :-*

aaaa , jel te boli sad,a ? hahahahha

Hurricane

...tek ce da ga boli kad mu sredim da radi na benzin pa jos turim i nitro i 2 kompresora da duvaje!


p.s. nego jel tebi Dariuse ostalo onih creva sto si onomad uzimao?

primetio sam da mi nesto curka iz zadnje kocnice na motoru  [zvizdi], eno video je i Boki...