Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

hahah to ono kao u Bosni negde .. baja kupio kawasaki i prodje pored kafane i prodere se "ko ima ovaki kawasaki?" svo cute , niko ne progovara , gde smeju , baja ima motor...
kad je nekom krupnom liku prekurcilo , ustane i kaze "ja imam taki kawasaki , i ? sta sad ? "   kad ovaj prvi , "ma brate, kazi mi gde se gasi ovo govno..."  hahah

clutch&brake

Ne brate to je kao kada zadrt cale ka¾e cerki da jedino jaci zet od njega moze da je zeni. I dodje zet i ka¾e æale uradi 100 sklekova i zet uradi.  Kaze cale dobro do¹ao momèe :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Ja sam 10x puta gurao ljudima kola, jednom sam èak stao motorom u sred raskrsnice i pomogao èièi koji je na raskrsnici Partizanske i Temerinske poku¹avao da skloni yuga... podne, gu¾va, svi mu trube a niko da mu pomogne...
Ja ostavio motor na ostrvu i dotrèao do njega, pomerili auto deset metara, u stranu.. ZAhvaljivao se èovek ko da sam ne znam ¹ta uradio...
A svi su generalno postali nemarni jedni prema drugima u saobraæaju, svakog zabole qrac za tuðu muku.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ja sam gasio nekom momku auto u kneza milosa pp aparatom.  On se zaledio od straha i sedi u kolima. Nit sam mu lovu uzeo nit ista jos sam mu vodu kupio na trafici :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Uncle Bob

Generalno svi su postali imuni na tuðu muku,Moj primer je drugaèiji pre 7-8 god.kada sam radio èamèiæ zafalilo mi je ke¹a i gledao sam da se oslobodim svega ¹to mi nije neophodno,elem bio je neki lik koji me je jurio da mu prodam peglicu i ja povedem drugara u selo da odvezemo peglicu i dogovorimo se da ja idem ispred njega i u sluèaju da ne¹to rikne da mo¾emo da se pre¹lepamo i sve je bilo u redu do pred kraj auto puta ispred Èukarice drugar me obilazi pali sva 4 migavca i staje, stajem i ja i ¹okiram se  kad je poèeo plamen da izlazi iz motora ma ¹ta izlazi ¹iklja  ;D a tek kada sam otvorio haubu u¾as i planula bi pegla ni dugmiæi ne bi ostali da nije stao vozaè busa sa linije 511 i izneo p.p. e tek mi je onda bilo sme¹no ko,da sam izvadio peglu iz zamrzivaèa skroz je bila bela od praha a i ja isto.Èovek nije hteo ni dinara da uzme samo je tra¾io da upi¹e broj tablica i da mu se potpi¹em u neku listu da bi mogao da pravda aparat. Tako da jo¹ ima nade. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Septembar, 2013, 19:39
Ja sam 10x puta gurao ljudima kola, jednom sam èak stao motorom u sred raskrsnice i pomogao èièi koji je na raskrsnici Partizanske i Temerinske poku¹avao da skloni yuga... podne, gu¾va, svi mu trube a niko da mu pomogne...
Ja ostavio motor na ostrvu i dotrèao do njega, pomerili auto deset metara, u stranu.. ZAhvaljivao se èovek ko da sam ne znam ¹ta uradio...
A svi su generalno postali nemarni jedni prema drugima u saobraæaju, svakog zabole qrac za tuðu muku.

Mo¾da sam u stvari lo¹ èovek, ali takve stvari radim iz inata kad vidim da svi kuliraju, jo¹ ako mogu vi¹e da blokiram saobraæaj, milinèina...:D

eclipse4

Citat: njanja poslato 22 Septembar, 2013, 19:42
Ja sam gasio nekom momku auto u kneza milosa pp aparatom.  On se zaledio od straha i sedi u kolima. Nit sam mu lovu uzeo nit ista jos sam mu vodu kupio na trafici :)

i ja sam jednoj curi gasio auto i uredno izvuko kljuc iz brace ;)

Lazic

I monster je jednoj uredno izvukao kljuè iz brave, petardirao je u glavu i bacio kljuè u ¹aht...:o [rofl]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4640.0.html

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Septembar, 2013, 19:39
Ja sam 10x puta gurao ljudima kola, jednom sam èak stao motorom u sred raskrsnice i pomogao èièi koji je na raskrsnici Partizanske i Temerinske poku¹avao da skloni yuga... podne, gu¾va, svi mu trube a niko da mu pomogne...
Ja ostavio motor na ostrvu i dotrèao do njega, pomerili auto deset metara, u stranu.. ZAhvaljivao se èovek ko da sam ne znam ¹ta uradio...
A svi su generalno postali nemarni jedni prema drugima u saobraæaju, svakog zabole qrac za tuðu muku.

Redovno, poslednji put sam gurao liku kola na Naselju. Ostavio bajs i krenuo gurati. Kad smo odmakli 50ak metara, rek'o, èekaj samo da doguram i svoj bajs i zakljuèam ga - Naselje je na glasu.  :)


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

istekao mi ugovor od telekom ADSL-a i zvali me da produzim... odem tamo i za istu cenu mi daju 6 puta brzi net [yahoo] [yahoo]

Lazic

teraj ih lopove u kurac... mogli su da daju i 20 x br¾i net i dalje su lopovi...

Bori¹a

sta ces, selo ovo moje, nista osim telekomovog adsl-a ne moze... mogu oni telenor-vip netovi ali ovo je bolje, jbg kad su u mogucnosti da kradu

Lazic


mareskin

Citat: Bori¹a poslato 23 Septembar, 2013, 15:47
sta ces, selo ovo moje, nista osim telekomovog adsl-a ne moze... mogu oni telenor-vip netovi ali ovo je bolje, jbg kad su u mogucnosti da kradu

U stvari mo¾e bilo èija ADSL usluga, ali je ispod svega Telekom. ©to znaèi da si mogao i kod Euneta, Oriona itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

odkud znam.. sad sam prezadovoljan ;D
stvarno nemam zamerke na vezu ili nesto slicno da baguje, wifi radi dobro, jedino sto za iste pare daju manje od drugih al jbg...

mkt

700km za deset dana na moru
toliko se nisam ni trafikom navozao

dzimika

veliko ostrvo lefkada :D
jel si isao onim planinskim putem po sredini ostrva?

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 23 Septembar, 2013, 20:38
700km za deset dana na moru
toliko se nisam ni trafikom navozao
Blago tebi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

ode borisa u beli svet, ekskurzija, budimpesta, bec, necu biti tu do petka.. tako da ce to da vam izmami osmeh garantovano ;D