Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: Bori¹a poslato 19 Septembar, 2013, 00:09
danas komsiji golf 2 nakucao 299 999 i treba da prebaci na trista hiljada, samo se vraca covek i pocinje da se smeje, golfaja sve to pobrisala i pocela od keca ;D sad na golfu stoji 000001 ;D ;D ;D

Sta kenjas Bole? Sta da pobrise na Golfu 2?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Poslednji modeli mislim da su imali digitalni brojaè kao trojka...

Joker

Imao sam dvojku sa digitalnom tablom, ja mislim cak da tu tablu i dalje imam negde medju delovima... I isla je preko 300k sigurno...

E sada jedino to da je imalo samo digitalni sat i kilometrazu ali opet nema logike...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

analogni sat je, ko zna sta mu se desilo ali je okrenuo skroz i poceo od nule ;D

Slaninar

Mala roðaka od dve godine, koja stalno ponavlja: "kaciga, rukavice, BRRRRM, BRRRRM!"

Keva ka¾e da je i u 4 ujutru budila da joj prièa tu uzbudljivu prièu!  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a


Joker

Borisa, jel to ono sto mislim da jeste?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

da to nisi dobio malo vise od poljupca?

Bori¹a

hahahahah ne moram nista da vam pricam, kez od uva do uva ;D

Hohštapler

 [watching]

edit:
E SAD NEK NEKO OTVORI TEMU "DO©AO JE I TAJ DAN"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

o neeeee, sad ce da smara jos vise :P

Bori¹a

nemojte, nema potrebe :D
ova moja prica zavrsena je srecno ;D

Hohštapler

Ka¾i ti nama, si se proslavio?
©ta je ona rekla?!
;D
[watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ma sad ce da krene da otvara teme sa milion pitanja u vezi sexa :D

CBRR1

ma sad ce da mu kaze kako joj je prvi i kako je najbolji jebac na svetu,a jedina misao mu je bila dok je jebo gde je rupa i da li ce da pogodi... :)  :)  :)  :)

mada ja verujem da je prevrtao u milio poza dok nije finised i da je borisa ipad skriveni donzuan..

borkos

Tooooooo Borisa majstore,nek si ga i ti umocio pa nek ide sve u tri p.m.   [clapp] [clapp] [clapp] [cheers] [cheers] [cheers] [thumb_up] [thumb_up]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Bori¹a

Citat: CBRR1 poslato 21 Septembar, 2013, 12:37
ma sad ce da mu kaze kako joj je prvi i kako je najbolji jebac na svetu,a jedina misao mu je bila dok je jebo gde je rupa i da li ce da pogodi... :)  :)  :)  :)
mada ja verujem da je prevrtao u milio poza dok nije finised i da je borisa ipad skriveni donzuan..

moram priznati da sam imao poteskoca, jedva sam pogodio.. a kad sam to radio bio sam preko 20h budan pa sam bio malo kilav ;D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 21 Septembar, 2013, 12:47

moram priznati da sam imao poteskoca, jedva sam pogodio.. a kad sam to radio bio sam preko 20h budan pa sam bio malo kilav ;D

Znaèi nisi se proslavio.
©to si jebo jebo si, ova te vi¹e neæe zvati..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Septembar, 2013, 12:27
Ka¾i ti nama, si se proslavio?
©ta je ona rekla?!
;D
[watching]

otkud znas da je ''ONA''.....
Smrt SVIMA!!!!

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Septembar, 2013, 13:11
Citat: Bori¹a poslato 21 Septembar, 2013, 12:47

moram priznati da sam imao poteskoca, jedva sam pogodio.. a kad sam to radio bio sam preko 20h budan pa sam bio malo kilav ;D

Znaèi nisi se proslavio.
©to si jebo jebo si, ova te vi¹e neæe zvati..
nemoj si takav bitno je sta je bilo kad je pogodio :) koliko ga je slajfovo ovih zadnjih godina, a i taj dan verovatno vise puta moze biti da je poootraajalo :)
cestitke borisa, sledeci put ne guraj odma u rupicu po svaku cenu, u ruku pa gore dole malo drazi je pa kad uleti uleti sam :)