Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

i da ovo za stav , clan , koji je vec kurac , boli me paja , u mom slucaju je imao veze sa brojem osoba , i to mogu da ti kazem SA SIGURNOSCU , mrzi me sad da trazim po papirima ... uglavnom , u mom slucaju je bilo 4 osoba , i sudili su mi po clanu tom i tom ,stav taj i taj , pa imas tacku 1- ako je jedno lice gde je kazna jedna i tacku 2. ako je bilo vise lica gde je kazna veca od tacke 1 ... ovo je 100 % tacno

Lazic

mafia...(c) by Don Ameche, "Folks" 1992...:o :D

dzimika

Citat: Kanarinac poslato 16 Septembar, 2013, 20:05
Pa ti si se vratio sa moreta :D Ja sam jos uvek na poslu, evo 12ti sat otkucava :) Donosim ovih dana, pa Lazis vise ne moze da me proziva

vratio se u ponedeljak uvece, tj to je vec bio utorak posto je prosla ponoc
a onda utorak na sredu noc poceo da radim
navrati bilo koje vece, svako vece sam na istom mestu od 22-23 :D

CBRR1

nema sve ludo...dva uslova se preklapaju u kaznu zatvora...boli me patka takodje,ali samo savet ujaku da se ne zajebava,uostalom dobar advokat savet glava izlazak 3glave za prosecan preksaj krivicni,pa se pojavi samo advokat pa samo on pa tako u krug dok mu ne istekne uslov ako ga ima jer ponavljam uslov preklapa uslov jednako zatvor,pa ako dobije opet uslov ide zalba apelacionom sudu i tu ce dobiti na vremenu godinu ipo,jer se tek razmatraju zalbe iz 2o12 te godine,pa tako dare ako si se nekada tukao i bio na sudjenju to je nista da bi znao ove stvari,ponavljam ne znam to licno kao sto vi naglasavate iz postova nego sam samo cuo negde i nisam siguran,naucicemo ovde...

CBRR1

:)  :)  :) a ujaku cemo u tvorza da platimo za kiosk u cz-u...bice tema pare za ujaka...:)  :)  :) ako zaglavi Padinjak moze da radi mehaniku u odeljenja za laka dela :)  :)

clutch&brake

Aj manijaci svuda po svetu vec ce biti tema manijaci po zatvoru :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Darko

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 00:48
,pa tako dare ako si se nekada tukao i bio na sudjenju to je nista da bi znao ove stvari

bio na sudjenju,imao advokata , dobio kazu zatvora 7 meseci odnosno uslov na2 god , ali ne bas zbog bezazlene tuce...

Nije ni bitno,nego moramo ujki da organizujemo  sljaku u tvorza , da unovci vreme tamo...hahahaha...

Darko

E da, zato sam i poceo da pisem pa mi pobeze misao..kad mi se sve to desavalo,vec sam bio vojno lice i radio na vma , pa sam se dobro raspitivao sta smem a sta ne smem i te stvari oko uslovne,zbog posla...eto,na osnovu tih iskustava pisem...

Jbt,o cemu mi pisemo u temi "sta nam je izazvalo osmeh"...do kurca...hahaha

CBRR1


Lazic


mareskin


Ne¹to se mislim, kao oèigledno laik, za¹to ste dozvolili da vas uhvate?!?

Da vas nisu uhvatili ne bi ni imali posla sa sudovima i policijom.

;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Dragana friz

#2053


usluga za uslugu  :D

dzimika

u pravu je mareskin, ja sta god da pomenem nelegalno svi krenu pricu a sta ces kad te uhvate, i svakome kazem da ne planiram da me uhvate tj ako dobro sve isplaniras nece te uhvatiti

UFF

Pokisao upravo do gole koze
Ali drze mi gume na motoru za sve pare i po mokrom
pravio sam talase po pola metra sa obe strane motora :D

Bori¹a

gde bre to pada kisa, kod mene sija sunce, ja u majici napolju ;D

eclipse4

danas bio u gradu da pogledam za neku ugaonu garnituru,bio jedan drug samnom,i tako do sam ja gledao ugaone on oblice po salonu i gleda i on....

kad smo izasli napolje kaze on meni:

"stvarno ne kapiram kako ljudi mogu da daju tako glupa mena stvarima kad ih naprave"

prvo ga nisam razumeo a onda mi kaze kako je u salonu video sto na kome je pisalo ime "olovni sto na razmisljanje"

ja se tu upisao od smeha a kida se i on,kako olovni kad nije olovan kako "na" razmiljasne kad treba da bude "za" razmisljanje......ma ljudi idu mi placemo na auto...

na kraju resimo da se vratio nazad da poslikamo sto i da se stvarno uverim i ja u to da pise olovni sto na razmisljanje

ulazimo u salo odemo gde se sto nalazi i onda pocenji druga runda smeha i valjanje u salonu po foteljama,sto je najveca fora smeje se i radnica a nema pojma cemu,sad nama to jos smesnije i tako se svi iskidasmo jos pola sata tamo.



ah da....na stolu je pisalo,tj na kartno iznad cene "ovalni sto na razvlacenje"

Bori¹a

danas komsiji golf 2 nakucao 299 999 i treba da prebaci na trista hiljada, samo se vraca covek i pocinje da se smeje, golfaja sve to pobrisala i pocela od keca ;D sad na golfu stoji 000001 ;D ;D ;D

Lazic

nije ni èudo ¹to ih bosanci toliko vole...[rofl]