Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Pa kolko ti onda ima¹ vekova jbte  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mi¹ko_kolo


Dragana friz

cenim oko 44 god  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
a bre Vlajko proèitaj post pre tvog..lepo èovek napisao  ;D  :-*

Lazic

E bre Vlajko, gde ga sad prekide, taman smo i¹èekivali temu, kako se NE muvaju bliznakinje...[rofl]

Dragana friz

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Jul, 2013, 16:33
Mo¾e¹ na PP da dobije¹ i imena i prezime. :) Jednu mo¾e¹ da naðe¹ i na netu. Ipak su to sada gospoðe od blizu 50. Starije od mene nekih 6 godina.

ma ne trebaju meni imena i prezimena neæu ja da jebem  :P
nego bre ovo su manijaci ovde, i¹èekuju neku prièu..koliko njih mo¾e da se pohvali ba je imao 3 sa bliznakinjama  ;D ;D ;D

Lazic


balcan girl

pa mislim stvarnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D ako ja licim na lazica (on je stariji pa mora tako :P) odoh da skocim u moravuuuuu :D dobro sve sve al ja bre nisam tolikoooo dlakavaaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Dragana friz poslato 29 Jul, 2013, 17:43
Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Jul, 2013, 16:33
Mo¾e¹ na PP da dobije¹ i imena i prezime. :) Jednu mo¾e¹ da naðe¹ i na netu. Ipak su to sada gospoðe od blizu 50. Starije od mene nekih 6 godina.

ma ne trebaju meni imena i prezimena neæu ja da jebem  :P
nego bre ovo su manijaci ovde, i¹èekuju neku prièu..koliko njih mo¾e da se pohvali ba je imao 3 sa bliznakinjama  ;D ;D ;D

Nisam talentovan za pisanje. :P Ukratko, s jednom sam op¹tio par meseci a sa drugom samo taj put. Leto pre dvaes' godina, u Beogradu restrikcije vode, a one iz Skojevskog naselja. Jedna do¹la po porciju a druga zamoli da doðe na tu¹iranje. Ja na vreme napomenem da to mora i da se "plati". Tako da, uz tu¹iranje, dobije porciju i druga sestra. Eto... ;D

Dragana friz

skroz realna prièa..svaka èast   [clapp]  ;D

mi¹ko_kolo

#1749
To leto nam je bilo ludnica. Inaèe, ona se zabavljala sa tipom koji je bio ulaz preko puta ulaza mog dana¹njeg kuma. Kum je startuje, upozna sa mnom i svojim roðenim bratom i bratom od strica. U krug je zveketali nas trojica a sestra joj se lo¾ila na burazera od strica, pa zbog bliznakinje njemu nije htela da da.  ;D A po¹to je on imao ribu sa kojom nije hteo da raskine  [kralj] , ostao suvog i kod sestre jer je ova htela da se zabavlja. Na kraju balade, jedini ja zveknuo obe. I da, naravno da je nastavila  zabavljanje sa kumovim kom¹ijom.  :P [rofl]
Zaboravih, bila je situacija kad smo kum i ja hteli da je zveknemo istovremeno. Meðutim, ovom treæem burazeru je bila riba u poseti (oboje iz Sarajeva, ona tad ¾ivela negde u unutra¹njosti) i bili su u drugoj sobi. Po¹to je bio dan, mogli su svakog trenutka da izaðu tako da je samo bilo pu¹enja i te¾eg petinga.

Jefta

Citat: Dragana friz poslato 29 Jul, 2013, 21:59
skroz realna prièa..svaka èast   [clapp]  ;D
Svi su sada poceli to da koriste....

ranko


Jefta


Bori¹a

danas presao oko 50km sa vStromom 1000 drugar me vozio, aaaaa kako kul osecaj, ne zelim da znam kako ide neki sportak od 150+ks kad ovo sa 100 ide ovako, i jos sa koferimaa
kez od uva do uva bas ;D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

nemam, i meni koji sam se do sad vozio na motoru max do 90kmh, 160-180kmh mi je stvarno dovoljno da izazove kez ;D

Jefta

Nek te Joker provoza na litri :) pa nece ti biti dobro godinu dana :)

Bori¹a

ahahaah d'izginemo negde, ne hvala, ne znam da se vozim na motoru ;D

ranko

Citat: Bori¹a poslato 05 Avgust, 2013, 21:39
danas presao oko 50km sa vStromom 1000 drugar me vozio, aaaaa kako kul osecaj, ne zelim da znam kako ide neki sportak od 150+ks kad ovo sa 100 ide ovako, i jos sa koferimaa
kez od uva do uva bas ;D

jel si bio pri parama ili :)




mareskin

Citat: ranko poslato 06 Avgust, 2013, 16:47
Citat: Bori¹a poslato 05 Avgust, 2013, 21:39
danas presao oko 50km sa vStromom 1000 drugar me vozio, aaaaa kako kul osecaj, ne zelim da znam kako ide neki sportak od 150+ks kad ovo sa 100 ide ovako, i jos sa koferimaa
kez od uva do uva bas ;D

jel si bio pri parama ili :)





Auuuuuuuuuuuu [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu