Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


mkt

nadji poso, pa se zeni ,decu pravi ne vileni

mareskin

Citat: mkt poslato 16 Jul, 2013, 03:19
nadji poso, pa se zeni ,decu pravi ne vileni

Reci mu baba, reci :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: mkt poslato 16 Jul, 2013, 03:19
nadji poso, pa se zeni ,decu pravi ne vileni

Ma sve je lud ;D

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 16 Jul, 2013, 00:09
Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2013, 23:52
ontopic:
ceo dan èekam da mi neko izmami osmeh, ali muæak...

Da ti po¹aljem moje sexy slike? ;D

[rofl] [rofl] [rofl]

Koja si ti ludaja!  [klanjam_se]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Nisam tolika, ali vidi¹ da je drug u nevolji :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Bravo.. [clapp] ako ga to ne razveseli ni¹ta neæe..  :P

©alji, al ako obeæa da neæe da kaèi na forum  [zvizdi]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF


Vlajko

 [flashing]  Stereo manijak  [flashing]

[srednjiprst]                         [srednjiprst]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Aussweis

Danas mi je izmamio osmeh jedan manijak za kojeg ne verujem da je clan na forumu, a i nisam stigao da ga pitam..

Izlazim iz jedne zgrade u centru u ulici Desanke Maksimovic, lik mi pridrzi vrata dok sam izlazio i vec tada sam primetio da mu nesto nije u redu sa nogom..

Lik ima blago receno, skelu oko cevanice, u krug, i brdo sina, ajd i to nije mnogo cudno kad ga pogledas, slomio covek nogu, desava se, zajebana povreda.

Medjutim lik u ruci ima kacigu i nosi prsluk za voznju motora, prelazimo zajedno ulicu i idemo ka Harliju koji je jedini motor parkiran preko puta,

stanem zajedno sa njim kod motora i pitam ga da li ce voziti motor sa takvom nogom i gomilom gvozdja oko cevanice!??

Lik mi ladno odgovara: ``NEGO!`` [ludak]

Pa rekoh, sta ti se desilo sa nogom, kako si je udesio??  :o

Kaze on saobracajka sa motorom, sa Moto Guzzi-jem, Falkonac, i kaze, nije tako crno, sredio sam Falkonca a za ostatak para

koje sam dobio od osiguranja zbog teskih povreda (vise ih je, ne samo noga), kupio sam Harlija i nikad sam srecniji  [yahoo]

Cestitao sam coveku koji je presrecan zbog novog motora, i uspesnog oporavka, smejuci se niz ulicu uz nevericu  [clapp]

Samo jos gvozdje da skine i pegla dalje kao da nista nije bilo, ali sa Harlijem!
Sve ima cenu ili čast!

UFF



Lazic

Veæ par dana, otkrio sam spravu koja slu¾i da ljudi prièaju na daljinu, mislim da je zemljani zovu telefon...[yahoo]

ljilja-pei

Citat: Aussweis poslato 19 Jul, 2013, 21:54
Danas mi je izmamio osmeh jedan manijak za kojeg ne verujem da je clan na forumu, a i nisam stigao da ga pitam..

Izlazim iz jedne zgrade u centru u ulici Desanke Maksimovic, lik mi pridrzi vrata dok sam izlazio i vec tada sam primetio da mu nesto nije u redu sa nogom..

Lik ima blago receno, skelu oko cevanice, u krug, i brdo sina, ajd i to nije mnogo cudno kad ga pogledas, slomio covek nogu, desava se, zajebana povreda.

Medjutim lik u ruci ima kacigu i nosi prsluk za voznju motora, prelazimo zajedno ulicu i idemo ka Harliju koji je jedini motor parkiran preko puta,

stanem zajedno sa njim kod motora i pitam ga da li ce voziti motor sa takvom nogom i gomilom gvozdja oko cevanice!??

Lik mi ladno odgovara: ``NEGO!`` [ludak]

Pa rekoh, sta ti se desilo sa nogom, kako si je udesio??  :o

Kaze on saobracajka sa motorom, sa Moto Guzzi-jem, Falkonac, i kaze, nije tako crno, sredio sam Falkonca a za ostatak para

koje sam dobio od osiguranja zbog teskih povreda (vise ih je, ne samo noga), kupio sam Harlija i nikad sam srecniji  [yahoo]

Cestitao sam coveku koji je presrecan zbog novog motora, i uspesnog oporavka, smejuci se niz ulicu uz nevericu  [clapp]

Samo jos gvozdje da skine i pegla dalje kao da nista nije bilo, ali sa Harlijem!

Sve je to su¹ta istina, sreo si na¹eg dugogodi¹njeg prijatelja Neboj¹u, poznatog kao Rokabili  :) :) :)

Inaèe saobraæajka se desilo pre 4 godine, jo¹ se pati sa nogom, ali je veæ nekoliko meseci posle tog dogaðaja i¹ao u Budimpe¹tu motorom i kasnije vi¹e puta do Grèke. Dugogodi¹nje iskustvo sa njim govori da je èovek prosto neuni¹tiv :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Slaninar

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2013, 01:26
a i ona vala  ;D   (za one kojima deca nisu dovoljna za osmeh)

vozi riba ko musko  [clapp]

Jelena? 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ruza-Bandit


mareskin

Citat: Ruza-Bandit poslato 20 Jul, 2013, 09:47
Tamara! Devojka je kralj!

Voli deèake ili devojèice?
Pitam samo onako, po¹to vidim da vozi motor, ima tetova¾u i razgubana je.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

mislim da je neko proverio da li voli decake :D
inace vidjam u poslednje vreme dosta cica koje voze motore i to ozbiljne motore
u zelezniku sam vec dvaput video neku cicu na r-u

mareskin

Citat: dzimika poslato 20 Jul, 2013, 10:25
mislim da je neko proverio da li voli decake :D

Da pogađam.... Irena? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

 
Citat: ljilja-pei poslato 20 Jul, 2013, 03:16
Citat: Aussweis poslato 19 Jul, 2013, 21:54


Sve je to su¹ta istina, sreo si na¹eg dugogodi¹njeg prijatelja Neboj¹u, poznatog kao Rokabili  :) :) :)

Inaèe saobraæajka se desilo pre 4 godine, jo¹ se pati sa nogom, ali je veæ nekoliko meseci posle tog dogaðaja i¹ao u Budimpe¹tu motorom i kasnije vi¹e puta do Grèke. Dugogodi¹nje iskustvo sa njim govori da je èovek prosto neuni¹tiv :)
Znao sam da ce ga neko prepoznati iz price, lik je krajnje karakteristican, Bog cuva takve ljude, nema sta  :)

Neko bi rekao da to ne treba tako, ja kazem da je covek za primer  [thumb_up]   
Sve ima cenu ili čast!