Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2013, 20:22
treba tu i ozbiljna masina ne moze to bas tako

nego on topic

osmeh danas mladenovac topola i topola mladenovac :D ide cb za sve pare, koci, lezi.. da ne poveruje covek da nemam ni jednu zamerku
+ peglanje pun gas a trosi 7
ja mislio da ce bar 10 da bije jer je hiljadarka + akrap

    Super ....da li to znaci da si spreman za trku protiw TDM na 150 metara...ili jos malo da se uigras .

UFF

nema potrebe
sve vec pise u mom potpisu  [hello]

i pit-e znam da volis da guzis koze u cimama ali nisam znao da si toliko savitljiv da mozes sam sebi i da....
ma da te ne citiram - sve znas ;)

pit

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2013, 20:44
nema potrebe
sve vec pise u mom potpisu  [hello]

i pit-e znam da volis da guzis koze u cimama ali nisam znao da si toliko savitljiv da mozes sam sebi i da....
ma da te ne citiram - sve znas ;)

  Xexexe pa to je twoja slika to si ti sam sebi...  dwa puta...pise u mom potpisu....ja sam debeo gde mogu toliko da se sawijem. [rofl] [rofl] :P

UFF

sumnja

Citat: pit poslato 27 April, 2013, 23:42
Znaci ko mi pomene vise trku ili bilo sta vezano za nju moz da mi popusi kurac momentalno.


i dokaz

Citat: pit poslato 31 Maj, 2013, 20:59
Nije gej onaj koji jebe vec onaj koga jebu.I sta mislis da si gej ako das nekom da ti ga popusi.To je skroz okej.



mada je tvoje samoinicijativno pominjanje trke bilo dovoljno samo po sebi  ;)


i'm done talking to you

http://4.bp.blogspot.com/-kO3d6RNtYBM/TtzVTN3fKNI/AAAAAAAAAig/ao7gIhH9r7M/s1600/Checkmate.jpg

pit



Dobro bre sta se primas odma...uostalom ja i ne treba da jurim rewans....dwa puta sam te odro ....ti si taj koji bi trebao da forsira rewans.....inace moj potpis je istina za razliku od twog gde si izwukao iz konteksta moju proizwoljnu trdnju nepotwrdjenu u praksi....ali ako je to tebi satisfakcija neka ti bude.
   P.S.Kad skupis rabrost jawi se
   P.S. i mani te pederske fore sa pusenjem kurca ...ponasaj se kulturno ako umes...jer ja tebe ne wredjam pa se iskontrolisi malo sta pises.

UFF

ne pisem ja nista
samo citiram
zali se onom koga sam citirao :)

i aj sad da se vratimo ontopic (mislim jes da i pusenje moze da ti izazove osmeh ali tesko ako ti to radi muskarac-bar u mom slucaju)


pit

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2013, 21:30
ne pisem ja nista
samo citiram
zali se onom koga sam citirao :)

i aj sad da se vratimo ontopic (mislim jes da i pusenje moze da ti izazove osmeh ali tesko ako ti to radi muskarac-bar u mom slucaju)

       Ma da.... moli boga da ne zaglawis nekad u zatwor jer tako nejak ko zna cije bi smejanje izaziwao...no u prawu si bolje da se wratimo na prawi put.



Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2013, 11:01
Ja sam ¾iveo 2 godine na Du¹anovcu kod Marinkove bare...:D
I dru¾io si se sa "Kriletom" :P [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

nisam, ko je taj...[neampojma] Odselio sam se nazad u zavièaj '86-te...:D

Mik


TEEfqd

verovatno si negde prosao na zuto pa te neko sa bjb snimio :D

m.mitar

Ja sam onog seljaka o sonezija ispickarao pre mesec dana,pa mi slao poruke na PM....govnar!I to samo zato sto sam iz zezanja napisao jer umesto jel!Koje  su tamo pacenike stavili za moderatore... [rofl]

eclipse4

mozda klonirali vuka karadjica ;)

Vlajko

Citat: m.mitar poslato 01 Jul, 2013, 23:45
Ja sam onog seljaka o sonezija ispickarao pre mesec dana,pa mi slao poruke na PM....govnar!I to samo zato sto sam iz zezanja napisao jer umesto jel!Koje  su tamo pacenike stavili za moderatore... [rofl]

on je kul lik, a ona je moderator..

tj. ¾ena mu.. oboje koriste isti nick  :)

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

m.mitar

Ne znam coveka licno,ali nije u redu ni sa njegove ni sa njene strane da se prave lektori!Pa valjda covek moze nesto iz zezanja da napise tako,a ovi se ponasaju kao da su fakultet zavrsili.Daj da predlozim snaju koja je lektor da im bude admin ili moderator,pa svi bi keceve dobili iz pravopisa!

Mik

Citat: redshadow poslato 01 Jul, 2013, 23:25
verovatno si negde prosao na zuto pa te neko sa bjb snimio :D

A u ovoj zemlji ili crveno ili zuto  [rofl]. Da bar nesto naucimo iz svega, nego kad se jednom zazeleni to ce biti Turci  [neampojma].

Vlajko

Citat: m.mitar poslato 02 Jul, 2013, 00:33
Ne znam coveka licno,ali nije u redu ni sa njegove ni sa njene strane da se prave lektori!Pa valjda covek moze nesto iz zezanja da napise tako,a ovi se ponasaju kao da su fakultet zavrsili.Daj da predlozim snaju koja je lektor da im bude admin ili moderator,pa svi bi keceve dobili iz pravopisa!

Onda si se sa njom kaèio.. to oæu da ti ka¾em..  ;D
i ja sam se malo verbalno kaèio na fejsu oko nekih stavova..
samo da zna¹ da je ¾ena u pitanju..èisto zbog vokabulara  [zena]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

super kad je opsujes bar je psovka izvodljiva a ne ispadnes gay :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar

E onda je dobila ceo moj repertoar kao iz crvenog bana! [rofl]
Jbg,kad nije napravila svoj profil,mada mislim da je u pitanj on,ili se ona tako predstavlja!JBG to sam MU poslao, ko je primio nemam pojma! [rofl]http://youtu.be/9Rz4EO6XZSo

Lazic