Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ja spremam rucak i nije mi teskoooo :D :P piletina sa pavlakom, sunkom i kackavaljem :D :D naplaticu rucak u naturi verovatno mi zbog toga nije tesko da spremam :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Burazer

gledam neku najavu na pinku, za onu emisiju neobljavljene price i pita cale sina: jel imas sine pare? ( mislim hoce da mu da neki dinar) kaze sin imam, dala mi uciteljica 100 dinara. a cale na to: ajde idi kupi mi pivo  :o ;D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2013, 15:01
ja spremam rucak i nije mi teskoooo :D :P piletina sa pavlakom, sunkom i kackavaljem :D :D naplaticu rucak u naturi verovatno mi zbog toga nije tesko da spremam :D :P

Zvuèi¹ kao da si naplatila unapred...:P :-*

m.mitar

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2013, 15:01
ja spremam rucak i nije mi teskoooo :D :P piletina sa pavlakom, sunkom i kackavaljem :D :D naplaticu rucak u naturi verovatno mi zbog toga nije tesko da spremam :D :P
Ovo ko da spremas za neko zensko,a? :D
Gde su sarmice?Slabo ces ti to da naplatis! :P

balcan girl

svidja mu se i tek cu da naplatim :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar

Privela si neko musko i visis na forumu,jel si bre normalna? [ludak] Idi naplati rucak pa posle cukaji po tastaturi! ;D

eclipse4

cim je na forumu verovatno covek i preplatio do sada ;)

m.mitar

Pa nije spremala valjda zirafu pa da naplati toliko!Jadan covek! [rofl]


balcan girl

taj siroma covek zna kakva sam vec 15 godina i zna da mora da plati ko da sam zirafu spremala :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar

Ako,ako nek placa! ;D Nije lako da stojis pored sporeta na ovu vrucinu i kuvas! [rofl] [cheers]
A zirafu zaboravi jer ce cika Palma da odlepi i da te [bejzbolka] ! [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar


Bori¹a

neko kod mene u gradu je kupio ktm sm-a nekog malo starijeg, vozi ga muski, dere se za sve pare ;D
lepo za cuti i videti ;D

Bori¹a

juce ja otisao kod drugarice koja je frizerka, ulazi neka devojka ima 15 boja na glavi, plava zelena crvena ljubicasta narandzasta itd ;D i nosi prsluk nekog moto kluba, prilazi meni i daje mi... [djavo] ... nalepnice [doh]

http://www.dodaj.rs/f/25/YZ/3hGLnziT/mk-knjaz.jpg

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

perlx

Vudu kralj ;D Pozivao je i na neku zurku, skup, ne secam se vise ;D

balcan girl

hahaha jeste pravili su zurku neku skoro :D on je likcina :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Burazer

prvi put u zivotu terao litru  :o :o [yahoo] [yahoo] jbt sta je onooooo??  :o :o vozim i vristim koliko je dobro  [yahoo] [yahoo] [yahoo] prva, druga juuuuuuuuu!
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩