Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

kosta92

sve to lepo zvuci i ostvarujuce je, ali nemoj tako da planiras nista posle ako se sjebes negde ima da ti bude krivo... samo pici sa pricom kako bude bice ! ;D
Sam biras kako zivis ! :)

Bori¹a

videcu koliko cu da zaradim i da li mogu da kupim nesto za to ;D


Lazic


balcan girl

danas registrovala i prebacila motor na mene :D i uspela da nadjem drugara da zavrsi saobracajnu po hitnom postupku da bi mogla da zapalim za sarajevoooo :D :D :D :D doduse umalo me nisu lupila kola al nema vezeeeeee :D :P ovaj put sam ja kriva jer stvarnooo nisam videla sivi auto a i sunce je bilooooo jakooo i pravo u oci :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar


balcan girl

ne ne motor je crvene bojeeee auto je siv :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 28 Maj, 2013, 17:09
danas registrovala i prebacila motor na mene :D i uspela da nadjem drugara da zavrsi saobracajnu po hitnom postupku da bi mogla da zapalim za sarajevoooo :D :D :D :D doduse umalo me nisu lupila kola al nema vezeeeeee :D :P ovaj put sam ja kriva jer stvarnooo nisam videla sivi auto a i sunce je bilooooo jakooo i pravo u oci :D :P
Nisi vidla Sivi auti Crvene boje  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a


aleks89rd

danas je tacno godinu dana kako sam na forumu, drug clan [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers]


[attachment deleted by admin]

Bori¹a

i 22 godine kako zvezdasi slave ;D ;D ;D

Che


Bori¹a

nisam bio, cinjenica, mnogo njih nije bilo ni u planu a opet se ponose tom 91om ;D

Lazic

Citat: Che poslato 29 Maj, 2013, 16:26
Sine tada nisi bio ni u jajcima, zato tisina

http://s.tf.rs/2013/02/08/profimedia-0019331129.jpg

Sine, da nisi mo¾da sa 10 godina bio tamo...:o [facepalm] [rofl] :-* Ja jesam sa 17...:P :D

mrle

Citat: Bori¹a poslato 29 Maj, 2013, 16:32
nisam bio, cinjenica, mnogo njih nije bilo ni u planu a opet se ponose tom 91om ;D

bilo je te godine...
Sunshine-91 Preview

UFF

nemoj da me terate da cistim temu
imate vec jednu za fajt ebo vas fudbal

Che

Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2013, 16:33
Sine, da nisi mo¾da sa 10 godina bio tamo...:o [facepalm] [rofl] :-* Ja jesam sa 17...:P :D

Kazem ja bez starca, nema udarca :P

[attachment deleted by admin]

Lazic

Citat: UFF poslato 29 Maj, 2013, 16:40
nemoj da me terate da cistim temu
imate vec jednu za fajt ebo vas fudbal

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* :-* :-*


@Èe:
Od tuðe(stare) slave se ne ¾ivi... :P Tih godina moj deda robijao na golom otoku...:o