Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa sto u subotu nisi navratio?

rex

telila  se krava.i danas ¾urno vozio nazad samo jave puko vodenjak i vozi mi¹ko.

UFF

smeskao si se verovatno sto si ostao ziv :)

moj kolega i ja smo dobili panicni napad smeha posle direktnog sudara sa autobusom i razbijanja sofersajbne glavom
njemu posekotina preko celog cela od retrovizora, meni slomljen nos od instrument tablu, oboje krvavi gledamo jedan drugog i umiremo od smeha  [ludak]

rex

Taman posla .po¹to je meni datum negde upisan nemam takav obièaj.kad dodje do¹ao.a po¹to bog èuva pijane i lude a ja fala bogu nepijem mislim da nije to-prosto neobja¹njivi trenutak radosti.za¹to neznam. ali se desi

balcan girl

pa sto se nisi javiooo da popijemo pivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: rex poslato 14 Maj, 2013, 22:49
Po¹to sam skoro doselio u  Lapovo poslom, a povuèen prièom da je put Kragujevac - Kraljevo prelep za vo¾enje,krenuo da se sretnem sa kolegom koji prodaje sva¹ta ne¹to za ljubimca.Elem kao svaki vojvoðanin naviko na ravne puteve u¾ivao u krivinama i normalno overio ©umadiju blaga krivina auto u suprotnom smeru i klizanje na ¹ljunku. Ustao podigo ljubimca zapalio cigaru i uhvatim sebe kako se sme¹kam. E sad jesam ja malo lud ili mi prija promena podnevlja neznam ali sam u tom trenutku osetio neku radost.seo ponovo na motor i proveo lep dan u Kraljevu

Prijatelju, brate, daleki roðaèe, pa ti si napustio onu divnu zonu sumraka...:D


edit:
sad ti je dete masu kilometara bli¾e...[yahoo]

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

slazem se jbg ali to je bio poklon

Major

Sreda jos dva dana do vikenda ;D

Plazma Keks

i konacno prvi dan prakse u EDB-u se zavrsio...

mi¹ko_kolo

Moji momci, danas na redovnoj kontroli posle 6 meseci od roðenja, izmereni sa 8,1 i 7,5 kg i 70 cm visoki.  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Lazic

Ljubi ih æale...:D Jedva èekam da ih vidim u pubertetu, ugasio si ga...:o [rofl]

Burazer

zivi bili i veliki porasli!  ;D  [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mi¹ko_kolo

Slike od nedelje, sa kr¹tenja.




Bori¹a

ovaj drugi ima pravu manijacku facu ;D

mi¹ko_kolo

Kako si se zajebao! On je "sigurica" tip. Ovaj prvi æe da bude komplet manijak. Na sve se smeje i sve bi da proba.

Bori¹a

hahaha nesto ovaj drugi gleda ispod oka ;D

Jefta

Citat: Major poslato 15 Maj, 2013, 13:46
Sreda jos dva dana do vikenda ;D
Ja danas bio slobodan, a i sutra cu biti :)

Ostoja

Prvi æe biti zaaaa..eban lik. Genijalni su, kad ih vidim ovakve doðe mi da jo¹ jednom budem tata...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...