Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


mareskin

Citat: Burazer poslato 12 Maj, 2013, 18:51
a ja sam nasao gde da stavljam slike motora sa roze tracicama  [ludak]

Nije sramota biti gej, samo je ¹tetno za bubrege :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 19:08
Citat: Burazer poslato 12 Maj, 2013, 18:51
a ja sam nasao gde da stavljam slike motora sa roze tracicama  [ludak]

Nije sramota biti gej, samo je ¹tetno za bubrege :D


I suze oèi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 19:24
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 19:08
Citat: Burazer poslato 12 Maj, 2013, 18:51
a ja sam nasao gde da stavljam slike motora sa roze tracicama  [ludak]

Nije sramota biti gej, samo je ¹tetno za bubrege :D


I suze oèi...
I nekad boli du¹a...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bori¹a

a nekad moze da ima problema sa probavom ;D

misa-pei

Danas je bio divan dan. Ba¹.
Prvo, deseti roðendan na¹oj ¹tenadiji.
Drugo, svratila deca da nas obiðu (Jefta, Sne¾a, Filip, Coe, Plazma, Ivan, ZVuk, teta Dragana :P)
Treæe, izuzetan koncert Zorana Simjanoviæa u Sava Centru.

E, da je svaki dan ovakav...
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Hteli smo i mi da vam svratimo, ali ponestalo nam je vremena...:-*

ontopic:
veæ danima ista stvar...:D

misa-pei

A ba¹ ste mogli, bar na kratko.
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: misa-pei poslato 13 Maj, 2013, 02:13
Danas je bio divan dan. Ba¹.
Prvo, deseti roðendan na¹oj ¹tenadiji.
Drugo, svratila deca da nas obiðu (Jefta, Sne¾a, Filip, Coe, Plazma, Ivan, ZVuk, teta Dragana :P)
Treæe, izuzetan koncert Zorana Simjanoviæa u Sava Centru.

E, da je svaki dan ovakav...

Mo¾e li neki op¹irniji komentar za koncert?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: misa-pei poslato 13 Maj, 2013, 02:36
A ba¹ ste mogli, bar na kratko.

Da smo ranije krenuli, bio nam je vremenski preveliki krug, ali poslali smo :-* po gore navedenim...:D

Vlajko

Citat: misa-pei poslato 13 Maj, 2013, 02:36
A ba¹ ste mogli, bar na kratko.

Ula¾emo izvinjotinu i prvom prilikom nadoknaðujemo.. mada vi ste ispalili Bagrdan..  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

misa-pei

Na Bagrdan nisam mogao jer sam bio na sahrani :( :( :(
Najgore je ¹to sam ispalio i Ljilju koja se toliko radovala.

@Mareskin

Koncert je bio izvanredan. Potpuno neuobièajen, jer su 12 numera iz filmova izvodili samo Kolegium Muzikum, jedan bas i perkusionisti (zvonèiæi, daire i jedan kvazi bubanj), bez druge muzièke pratnje. Svaku numeru je najvaljivao glumac iz tog filma, bili su Dragan Nikoliæ, Mira Karanoviæ, Tanja Bo¹koviæ, Ivan Bekijarev, Tihomir Staniæ, doke su na platnu iza projektovane fotografije iz filma èija se muzika izvodi. Koncert je odr¾an povodom 100 godina filma u Srbiji. Zaista, pravo u¾ivanje. Jedino ¹to mogu da zamerim je du¾ina, taènije kratkoæa, po¹to je koncert trajao sat i po. I druga zamerka, nije nigde bilo da se kupi ni program ni neki CD sa Simjanoviæevom muzikom, koji sam se nadao da æu tamo naæi, po¹to sam kasetu sa njegovom muzikom izgubio (neko maznuo).

Nadam se da sam ti bar malo preneo utiske.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: misa-pei poslato 13 Maj, 2013, 15:33
Na Bagrdan nisam mogao jer sam bio na sahrani :( :( :(

Nije za ¹alu, pogotovo kad je neko blizak, ali jaèe je od mene(profesionalna deformacija)... Znam pouzdano da pokojnike nije mnogo briga ko im doðe na sahranu...

balcan girl

tacno znam da njih nije briga al ovi sto ostaju za njima mnogo vole da vode racuna da li si bio ili nisi bio na groblju oce cak ponekad i neopravdane da daju
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

misa-pei

Jeste, to je ono pitanje za¹to matorci plaèu na sahrani, zbog pokojnika ili zato ¹to sebe veæ vide na njegovom mestu. :D :D :D

Otac moje drugarice jo¹ iz osnovne ¹kole, nije mi on bio blizak, ali sa njom se dru¾im celog ¾ivota.
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: misa-pei poslato 13 Maj, 2013, 15:33
Na Bagrdan nisam mogao jer sam bio na sahrani :( :( :(
Najgore je ¹to sam ispalio i Ljilju koja se toliko radovala.

@Mareskin

Koncert je bio izvanredan. Potpuno neuobièajen, jer su 12 numera iz filmova izvodili samo Kolegium Muzikum, jedan bas i perkusionisti (zvonèiæi, daire i jedan kvazi bubanj), bez druge muzièke pratnje. Svaku numeru je najvaljivao glumac iz tog filma, bili su Dragan Nikoliæ, Mira Karanoviæ, Tanja Bo¹koviæ, Ivan Bekijarev, Tihomir Staniæ, doke su na platnu iza projektovane fotografije iz filma èija se muzika izvodi. Koncert je odr¾an povodom 100 godina filma u Srbiji. Zaista, pravo u¾ivanje. Jedino ¹to mogu da zamerim je du¾ina, taènije kratkoæa, po¹to je koncert trajao sat i po. I druga zamerka, nije nigde bilo da se kupi ni program ni neki CD sa Simjanoviæevom muzikom, koji sam se nadao da æu tamo naæi, po¹to sam kasetu sa njegovom muzikom izgubio (neko maznuo).

Nadam se da sam ti bar malo preneo utiske.

Gledao sam nekoliko emisija gde on prièa o tome kako je nastala muzika za neke od filmova. Uradio je dobar posao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

rex

Po¹to sam skoro doselio u  Lapovo poslom, a povuèen prièom da je put Kragujevac - Kraljevo prelep za vo¾enje,krenuo da se sretnem sa kolegom koji prodaje sva¹ta ne¹to za ljubimca.Elem kao svaki vojvoðanin naviko na ravne puteve u¾ivao u krivinama i normalno overio ©umadiju blaga krivina auto u suprotnom smeru i klizanje na ¹ljunku. Ustao podigo ljubimca zapalio cigaru i uhvatim sebe kako se sme¹kam. E sad jesam ja malo lud ili mi prija promena podnevlja neznam ali sam u tom trenutku osetio neku radost.seo ponovo na motor i proveo lep dan u Kraljevu

balcan girl

ooo pa ti si tu stigao skoro blizu mene :D lep ti je put i do jagodine :D evo pitaj manijakeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks


rex

Bio do Jagodine,lep i dosta ravniji.Negde mi prija to ¹to svuda neko drveæe i brda.