Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

  ;D hahaha juce neki momak prolece kao nevreme  na ktm duku takovskom dok ja stojim kod poslasticarnice Petkovic  :o :o :o :o i u tom trenutku prolazi neka devojka pored mene sa telefonom  [callme]  i kaze kao `ijuuu mama pocinje da grmi ,kisa ceeee hahahahahhahahahahahahah [rofl] [rofl] [rofl] [djavo] [djavo] [djavo]

Lazic

æurka...:o puna ih je planeta...

eclipse4

ebote,kad ja udjem da se tusiram danas i pogledam neki sampon u nekom primitivnom pakovanju sa cepom na odvrtanje,a sampon zelene boje i pise kopriva,domaca proizvodnja.....reko sta k. daj da sunem,kad ono ..........majko moja......ja vama ne mogu da objasnim koji je to osecaj kad sam osetio miris iz detinjstva......kupao sam se sat vremena i jace a slike iz detinjstva samo lete i lete i lete i nema im kraja.....i dunav i more i bare i jezera i kade i kadice,sume,livade,polja,kradja tresnji,breskvi,sljiva,batine od roditelja,prva voznja traktorom,pentranje po drvecu,padovi s biciklama i automaticima,pokvareni tori,najsladji babin pasulj.....ma jebem ga dokle sam stigao....tek sad shvatam da sam se celo moje detinjstvo kupao samponom od kopriva.......prokleta nemacka i austrija od danas izbacujem sve njihove proizvode iz kupatila...djavo ih odneo,sampon od kopriva je zakon.....jao mislim da mi se opet digo,idem da ga utrljam ponovo samponom od kopriva i mastam......imam neki feeling da i kad sam prvi put omastio neku,koristio opet ovaj smpon....a verovatno i ona.....

[rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

ozbiljan...sem za ovaj deo gde sam napisao da mi se digo  [rofl] a mozda i stvarno jeste,to ja samo znam  [rofl]

balcan girl

ja se tako osecam eclipse kad uzmem onaj merimin bebi sapun :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nisam video ko pravi ovo ali je definitivno taj sampon ;)

mareskin


Ipak sam danas umesto na posao oti¹ao u vo¾nju :D
Ne raèunajuæi 50-ak km dok sam dovezao motor od majstora, danas sam zapoèeo ovu sezonu.
Stigla mi je omiljena suvozaèica iz CG i moralo je da se vozi pa makar padale æuskije :D
260km Kosjeriæ-U¾ice-Mokra Gora-Borova glava i nazad. Bilo hladnjikavo i sreæom bez ki¹e. Padala je jutros, ali kad smo oko 13h re¹ili da ipak idemo pa ¹ta bude, vreme nas je odlièno poslu¾ilo.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

pogodite STA  pa postao sam deda-

mkt


perlx


Jecko

#971
Gorane cestitam!

Upravo dobila mail od kompanije da ce mi oni od sada snositi sve putne troskove...  [cheers] [cheers]
PLUS mogu da nosim dva koferaaaaaaa..... [yahoo] [yahoo]

Zeljkamp

Citat: balcan girl poslato 09 Maj, 2013, 20:30
ja se tako osecam eclipse kad uzmem onaj merimin bebi sapun :D :D :D :D
Ja u kuci samo taj koristim.
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

dakle vreme je da se podmladimo.....trebalo bi organizovati MM pena party al sa samponom od kopriva ;)

mkt

haaaaahhhhaha samo da nisu sapuni od koprive  ;D

Lazic


misa-pei

Si spavao kod Vlajka? Tj. bio budan kod Vlajka :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


balcan girl

uhhhhhhhhhhhhhhh vec mogu da zamislim da cu i ja sutra da budem budna u zoru grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2013, 15:23
Zora sa pogledom na Dunav...:D

Vidi¹ da nije te¹ko da se malo istrpi za takvu lepotu ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu