Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Burazer poslato 17 April, 2013, 01:24
nasmejala me ava izjavom da nije rava :D

nasmejao me burazer (post od iznad) sto gleda velikog brata ;) ;) ;)

Burazer

drago mi je da sam ti ulepsao dan :D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic


Lazic

Citat: Che poslato 17 April, 2013, 01:18
na jezero dolazim, samo ako ne odem za Berlin posto postoji mogucnost.

Batali ti taj Berlin, bolji je i po¹teniji(naroèito po¹teniji), provod kod Gorana, veruj mi, posle 5 piva i po kile domaæe...:-*

Jecko

Jeste...batali taj Berlin i dovlaci dupe prvo u Mladenovac 26og pa onda kod cika Gorana... :)

mareskin

Citat: Burazer poslato 17 April, 2013, 01:24
nasmejala me ava izjavom da nije rava :D

Da, da, ima ona izjava o skraæenju i po¹tenju ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Nije valjda da pratis Velikog Brata?

mareskin

Citat: Major poslato 17 April, 2013, 08:17
Nije valjda da pratis Velikog Brata?

Pratim, pratim. Èim se vratim sa posla, kasno uveèe odma sednem i gledam VB i Farmu. 12 sati na poslu, 12 sati gledam rijaliti, 6-7 sati spavam, 2 sata ruèam, 1 sat provedem ulep¹avajuæi se u toaletu, 1 sat èitam novine na pauzi za ruèak, odem kod prijatelja na 2 sata, u meðuvremenu kupujem graðevinski materijal i obezbeðujem me¹alicu, a u preostalo slobodno vreme koristim internet :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ja mislim da je Ava jedna mnogo lepa i dobra devojka i ja bi je odma ¾enio (pod uslovom da ¾elim da izvr¹im samoubistvo, a da mi je malo potrebno da se odluèim).
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: mareskin poslato 17 April, 2013, 08:26
Citat: Major poslato 17 April, 2013, 08:17
Nije valjda da pratis Velikog Brata?

Pratim, pratim. Èim se vratim sa posla, kasno uveèe odma sednem i gledam VB i Farmu. 12 sati na poslu, 12 sati gledam rijaliti, 6-7 sati spavam, 2 sata ruèam, 1 sat provedem ulep¹avajuæi se u toaletu, 1 sat èitam novine na pauzi za ruèak, odem kod prijatelja na 2 sata, u meðuvremenu kupujem graðevinski materijal i obezbeðujem me¹alicu, a u preostalo slobodno vreme koristim internet :D


priznaj da imas jod 3h slobodnog vremena kad sve to zavrsis :D

Major

Ma folira se kao fora ne gleda, a na gajbi dva tv-a u istoj sobi da ne propusti desavanje u jednom od dva "rijalitija"
Verovatno snima na komp sve ono sto ide live i to ce natenane da odgleda [rofl]

mareskin

Citat: Major poslato 17 April, 2013, 08:43
Ma folira se kao fora ne gleda, a na gajbi dva tv-a u istoj sobi da ne propusti desavanje u jednom od dva "rijalitija"
Verovatno snima na komp sve ono sto ide live i to ce natenane da odgleda [rofl]


Zamalo si sve pogodio. Jedan TV na spratu, drugi u prizemlju. Ako nastavim da trèim gore-dole izmeðu Farme i VB mo¾e, ne daj bo¾e, da mi se desi da smr¹am :D

Te¹ko je ne znati ¹ta se de¹ava u ta dva rijalitija. Svaki dan èitam dnevne novine, ubacuju u toku dana neke kratke reklamne preglede na TV. Tu sve pokupi¹, jer ono ¹to je ostalo a da nisi video mo¾e¹ i sam da zakljuèi¹.

Samo da krenem sa vo¾njom i biæu spa¹en od takvih prizora.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Aj sto su TV zagadili to je vec odavno, ali novine isto.. prve strane sve neka ubistva, a ostatak VB i Farma.. koga bre boli paja sta radi gomila debila u nekim kucama..

Slaninar

SUNCEEE.... MOTOOOORI.... SUNCEEE....     [yahoo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Slaninar

Citat: goranvojska poslato 16 April, 2013, 23:21
ma sve ide gore osim potrosnje koja opada.dosta smirio rad milina za putovanja koja planiram.

Ja sam na motoru vratio fabrièki prenos posle skraæenog (veæi nazad, manji napred). Sad je lep¹e na putu, ali u gradu veæ pri 30 na sat se muèi u drugoj i moram stalno vraæati u prvu - dok je prenos bio skraæen, mogao sam sve raditi od 2. brzine, opu¹teno. A na jamahi kad ubaci¹ u prvu, svi na semaforu zalegnu na pod  DONG!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2013, 02:19
Citat: Che poslato 17 April, 2013, 01:18
na jezero dolazim, samo ako ne odem za Berlin posto postoji mogucnost.

Batali ti taj Berlin, bolji je i po¹teniji(naroèito po¹teniji), provod kod Gorana, veruj mi, posle 5 piva i po kile domaæe...:-*

Pazi se samo srafa u koferu ;D

Lazic


Vale

polozila testove i vozila prvi caaasssssss  :P :D :D

Major