Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: mareskin poslato 26 Februar, 2013, 11:15
Citat: Major poslato 26 Februar, 2013, 10:50
Citat: Joker poslato 26 Februar, 2013, 10:45
Opaaa, neka je sa srecom! :) Prava marka...

Hvala hvala ;D
Jedino sto mi je sad knap. Ako nastavim da "rastem" tesko cu moci da ga obucem ;D ;D ;D

Da li je leti mnogo vruæe u ovim kombinezonima?


Ja se ni u èemu ne oseæam prijatnije, nego u kombinezonu. Stoji ti knap uz telo, gde god da se pomeri¹, pomera se i on, nema da kaèi, visi, mrda se, ... Na iole kvalitetnijim kombinezonima, ko¾a je perforirana na mestima na kojima je hlaðenje potrebno, tako da mene recimo tekstilna jakna vi¹e greje nego kombinezon.
Ja praktikujem da ga navlaèim preko bokserica i majice na kratke rukave. On ima svoju, opet perforiranu postavu, koja skuplja i to malo znoja ¹to se napravi, tako da se ona samo skine i opere i ajmo jovo nanovo  :D

Inaèe, da vam otkrijem tajnu, koju je meni MadMax otkrio. Kombinezon se vremenom isprlja, nakupi mu¹ica, ulja, raznih gluposti, ... ogrebe se negde, pokupi neku ¹traftu i sva¹ta ne¹to ¹to ljudska ruka ne mo¾e da istrlja. Ili mo¾e, ali teee¹ko. E sad, kako re¹iti to? Trik je u ve¹ ma¹ini. Kombinezon se stavi u ve¹ ma¹inu na minimalnu temperaturu i vreme (èini mi se 30 stepeni) i iz ma¹ine izaðe kao nov. Ja nisam probao, velja takoðe nije, ali ka¾e da gore u ©vici svi tako rade. Uostalom, javiæe se valjda on da potvrdi. Po meni ima logike. Kombinezon se svakako nosi po ki¹i na temperaturama iznad 30 stepeni. Ne mo¾e da mu ¹kodi jedno pranje  :)

Lazic


Kanarinac

Ja sad nesto razmisljam,ja Gasu nikad nisam video uzivo na motoru! Samo na slikama :D

clutch&brake

#183
Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2013, 12:56
[neampojma] al' ste mi izmamili osmeh...:D

pa jel tebi treba neko da izmami  osmeh?? samo se cerekas po temama  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin


Videæu da pazarim neki kombinezon, ako promenim motor do isteka ove registracije.
Od kada sam kupio mesh jaknu svanulo mi je. Nema potparavanja i znoja kao u klasiènim jaknama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

@Major
I meni je kombinezon bio knap, ali posle dva nosenja taman popusti tamo gde treba.

@Mareskin
Bude prevruce leti za kombinezon, dobar je dok se kreces, hladi, ali cim stanes ubistvo, a i uvece leti zna da bude hladno zbog te preforirane koze, jer ne mozes da ih zatvoris.

Kombinezon sam nosio samo kada idem da se provozam suzanom i znam da necu mnogo stajati, i necu blejati. Samo voznja. Za duze rute ne bih preporucio upravo zbog toga, bolja, a mislim i udobnija bi bila neka tekstilna varijanta.

Inace je vrhunski osecaj kada se spakujes potpuno u odelo cizme, kacigu rukavice. Ljudi te malo cudno gledaju :)

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Major

Citat: Ga¹par poslato 26 Februar, 2013, 12:51
Inaèe, da vam otkrijem tajnu, koju je meni MadMax otkrio. Kombinezon se vremenom isprlja, nakupi mu¹ica, ulja, raznih gluposti, ... ogrebe se negde, pokupi neku ¹traftu i sva¹ta ne¹to ¹to ljudska ruka ne mo¾e da istrlja. Ili mo¾e, ali teee¹ko. E sad, kako re¹iti to? Trik je u ve¹ ma¹ini. Kombinezon se stavi u ve¹ ma¹inu na minimalnu temperaturu i vreme (èini mi se 30 stepeni) i iz ma¹ine izaðe kao nov. Ja nisam probao, velja takoðe nije, ali ka¾e da gore u ©vici svi tako rade. Uostalom, javiæe se valjda on da potvrdi. Po meni ima logike. Kombinezon se svakako nosi po ki¹i na temperaturama iznad 30 stepeni. Ne mo¾e da mu ¹kodi jedno pranje  :)

Hmmm.. na etiketi je precrtano pranje u ves masini, a i negde u lifletu sam procitao da nikako ne treba prati u ves masini.
Ne znam ne bih se ja zezao s tim ;)

Citat: Jefta poslato 26 Februar, 2013, 14:06
@Major
I meni je kombinezon bio knap, ali posle dva nosenja taman popusti tamo gde treba.

Sad mi je malo lakse :D
Moramo jednom da se obucemo full i da se provozamo cisto da vidimo face ljudi ;D

mareskin

Citat: Major poslato 26 Februar, 2013, 14:36

Moramo jednom da se obucemo full i da se provozamo cisto da vidimo face ljudi ;D


Na biciklama :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 26 Februar, 2013, 12:51
Ja se ni u èemu ne oseæam prijatnije, nego u kombinezonu. Stoji ti knap uz telo, gde god da se pomeri¹, pomera se i on, nema da kaèi, visi, mrda se, ... Na iole kvalitetnijim kombinezonima, ko¾a je perforirana na mestima na kojima je hlaðenje potrebno, tako da mene recimo tekstilna jakna vi¹e greje nego kombinezon.
Ja praktikujem da ga navlaèim preko bokserica i majice na kratke rukave. On ima svoju, opet perforiranu postavu, koja skuplja i to malo znoja ¹to se napravi, tako da se ona samo skine i opere i ajmo jovo nanovo  :D


Ga¹o hvala ti na odgovoru, ali da li se to samo meni èini ili si ti ovde opisao svoje sado-mazo domino fantazije?!? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Citat: Major poslato 26 Februar, 2013, 14:36


Sad mi je malo lakse :D
Moramo jednom da se obucemo full i da se provozamo cisto da vidimo face ljudi ;D


Zar ti nije pomalo gay ??

Craig David srpska verzija ja sam pomalo gej

AndreyRR

svugde u svetu skoro,R ove voze u kombinezonima
a hteo si ljakse da kupis neka sranja za male pare
nek ti je sa srecom i nikad ti ne zatrebao

Jefta

Pa po meni ne mora samo kada se voze R motori. Meni je logicno kada ides sa bilo kojim motorom da testiras granice obaranja i gripa gume da nosis kozno odelo jer pruza najbolju zastitu. Zato sam ga i oblacio kada je prvenstveno bio dogovor da se ide da se vozi bez puno stajanja. A ako se staje onda negde spakujes sorc i papuce i odmah presvlacenje po stizanju.

Inace kada smo vec kod koznih odela. Jel zna neko kako se ona odrzavaju sto si tice nekih krema ili mazanja da ne bi se koza susila i pucala?

UFF


AndreyRR

ti bi na enduracu kozuni kombinezon,jefto zabrinjavas me
imas na tube kako i sta,najbolje je prati sa mlakom vodom i
blagom sapunicom,a krema ima pun kurac.cak mislim da
je neka krema za ruke bolja od tih fency krema

AndreyRR


UFF

koristim je vec dugo i ja zadovoljan
a posto kosta par stotina dinara tesko da moze da bude precenjeno

pa niveom da mazem skuplje ce da me kosta :D

ti mazes sa svinjskom ili tovatnom mascu?


AndreyRR

Citat: UFF poslato 26 Februar, 2013, 16:44
koristim je vec dugo i ja zadovoljan
a posto kosta par stotina dinara tesko da moze da bude precenjeno

pa niveom da mazem skuplje ce da me kosta :D

ti mazes sa svinjskom ili tovatnom mascu?

svinje sam poklao,a tovatna se sjebala
ostala na kisi.ja jaknu operem prema predhodnom opisu
i namazem bilo kojom kremom za ruke koju trenutno u
kuci imam  ;D ;D,i radi posao za sada  ;D ;D

UFF

pa poenta je samo da bude masna tj da se ne osusi da ne ispuca naravno da ne mora striktno krema za kozu ali se ova verovatbno razlikuje od onih za ruke i s'obzirom da nije skupa sto je ne bi koristio?