Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

sibin

meni se cini ovaj desno zajebaniji. :D  obicno su ti prikriveni i finu opasni, ali preslatki su.

Silvana

 ;D :-* :-* :-* [cheers]
©ta jedan manijak? To kad poraste, pa poènu jedan od drugog da prepisuju, ima da te iz ko¾e isteraju! I udru¾e se, a ti se samo bla¾eno sme¹ka¹ i gleda¹ kako te preskaèu dok manijaèe [yahoo]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

kako su medeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Moja sestrièina Jeka. Dobila je svoj prvi mobilni telefon i samo zivka i ¹alje poruke :) Ujko jesi li jo¹ na poslu, Ujko jel jo¹ radi¹, Ujko ne zovi me beba, Ujko nisam ja deda, Ujko gledam crtani, Ujko kad æe¹ doæi... :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

 ;D

PRVA je poklon koji je stigao danas...
a druga ...MOJE MALO  CHUDOVISTE   ;D
sta cemi dr.
ahh daa...i sneeegic
Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

 [cheers]
Citat: mareskin poslato 21 Februar, 2013, 08:57

Moja sestrièina Jeka. Dobila je svoj prvi mobilni telefon i samo zivka i ¹alje poruke :) Ujko jesi li jo¹ na poslu, Ujko jel jo¹ radi¹, Ujko ne zovi me beba, Ujko nisam ja deda, Ujko gledam crtani, Ujko kad æe¹ doæi... :D

A ti se kao ne topi¹ kao ¹eæer u vodi? [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

prokleto belo govno opet pada...

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 21 Februar, 2013, 10:26
[cheers]
Citat: mareskin poslato 21 Februar, 2013, 08:57

Moja sestrièina Jeka. Dobila je svoj prvi mobilni telefon i samo zivka i ¹alje poruke :) Ujko jesi li jo¹ na poslu, Ujko jel jo¹ radi¹, Ujko ne zovi me beba, Ujko nisam ja deda, Ujko gledam crtani, Ujko kad æe¹ doæi... :D

A ti se kao ne topi¹ kao ¹eæer u vodi? [cheers]

Ona me voli i kad doðem bez èokolade. Moja beba. Sestriæ porastao, pa mukica misli da je jaèi od ujaka :D Ali treba da proðe jo¹ dosta godina do tada :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

meni svaki dan mami osmeh to sto se svaki dan blizi kraj februara i time ubrzo pocinje prolece, a to znaci, da cu konacno moci da ne blejim kuci dok je napolju hladno, kisovito ili prosto, mrak.

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 21 Februar, 2013, 12:33
meni svaki dan mami osmeh to sto se svaki dan blizi kraj februara i time ubrzo pocinje prolece, a to znaci, da cu konacno moci da ne blejim kuci dok je napolju hladno, kisovito ili prosto, mrak.

Tebe "mami" Laza Lazarevic koliko ja mogu da procenim...  :-*

Plazma Keks

tako je, ne volim da budem u zatvorenom prostoru

Lazic

#154
Ali samo kada je ki¹ovito, hladno ili mrak, preko leta prosto obo¾ava¹ da bleji¹ kuæi...:D

Plazma Keks


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


eclipse4

svako jutro izmami osmeh,kad se oci otvore (znaci ziv sam),nema propustenih poziva (nista se nije lose desilo),nema losih poruka,porodica na okupu ziva i zdrava kao i prijatelji........sve su ostalo sasvim sporedne stvari,koje dodatno poboljsaju osmeh.....

Darko

upravo mi je izmamio osmeh baksis koji sam zaradio malopre...svirao svadbu danas ;) prva ozbiljna finansijska injekcija ove godine