Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2015, 21:04
mislis da nebi!! gdje vi zivite ljudi,izvucite dupe iz guzice!!! ajd lijepo je tebi u BG u budi tamo.... otidji malko medju narod u RS pa pricajte takve gluposti.. ja znam da smo mi za vas bosanci i da vi te bosance gotiviteali mi smo srbi,bosanci ni u ludilu,i znam ja da je vucic bio radikal i da je drobio i srao sta treba i sta ne treba...,ali vi uopste ne kontate kolika je tenzija ovdje, gora je nego poslije rata vjerujte mi. mislim sve je prividno ok, u stvarnosti situaccija je nimalo ruzicasta.. vucic ce samo od ovog da profitira...,a narod... mislite malo na narod. tadic...,mislim tadic.. imate njegove rezultate u srbiji pa se nosite sa tim.

Jebi ga, ljudi u Srbiji nisu nikad ziveli u slichnim uslovima pa ih zato nemoj osudjivati. Ne shvataju da je medjunacionalni sklad bio samo u Tiletovo vreme. A da ti iskreni kazem, to u Bosni mi se uopshte ne svidja, strashno me podseca na pochetak 1992. godine, bio sam u Srajevu dvadeset dana pre chuvenih svatova, sranje se moglo namirisati u vazduhu. Isve ovo sad me bash podseca na to vreme, opet ce Muslimani da nasednu na iste fazone svojih fundamentalistichkih politichara. Nema tu zajednichkog zivota nikad vishe... Necu dalje, nastavim li ovo ce se pretvoriti u politichku raspravu.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jul, 2015, 22:47
Eclipse....ne zelis za komsiju hrvata i bosanca (dal baliu ili hrvata svejedno)...oni koji su ih imali za komsije su pre ili kasnije najebali.....doduse tamo gde su bili u vecini....tamo gde su u manjini uglavnom traze prava koja niko na svetu nema kao manjina....
Nemam ja nista protiv njih...ali daleko im lepa kuca.....90ih sam prolazio kroz sela gde su svracali....e to je jedina trauma iz rata koju vucem....prolazis pored grobla a tamo 50 novih humki....deca, dede, babe, zene....vidis ista prezimena....tek pokoji muskarac....ja potpuno razumem te koji su zaredjali po ratnim zarobljenicima....jer to su im bile komsije....selo pored.....

Elem, moj cale je bio partizan u jedinici koja je ustashe gonila do Austrijske granice (chuveni Blajburg). Pitam ga davno jednom prilikom pa jeste li im se stvrno najebali majke zarobljenima?
-Da.
Pa dobro, jebi ga, shto ste ubijali zarobljenike, to nije humano?
A da to pokushash objasniti (i reche ime choveka iz jednog sela, na zalost ne zapamtih ga) koji je posle odlaska ustasha nashao devetoro chlanova porodice zaklanih u kuci, a najmladje je bilo dva meseca...
Posle toga sam zacutao.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Opet su bile komsije...selo pored....juce dolazili da zajme zito da prehrane decu,a sutra....ne zeli Eclipse takve komsije....ali nezna
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Da, bile su komshije iz sela preko brda, Srbi su ziveli na brdu, u dolini su bila chetiri Hrvatska sela, jedno se predalo dva dana posle pada Berlina, fini neki ljudi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4

Ma jeste revolucijo...svi smo mi ljudi u tudjim drzavama samo kuci nismo.
U austriji ti iznad zivi musliman a ispod hrvat,levo ciganin a desno rabin i onda niko nikom ne smeta....
Gledas bosanca kako jede svinjetinu,hrvata kako psuje ustase,ciganin ti nista nije ukrao vec pozajmio i kad vraca kaze "hvala",rabin ti ne dolazi nit te zove...nit te voli nit te mrzi...
A srbin svo to vreme psuje mater predsedniku jer je i on lopov kao i ostali posle tita,kaze da navise voli da jede tulumbe,kaze kako bi za sve srpske nacionaliste trebalo ponovo otvoriti goli otok...a rabinu jebe mater jer je pun para i smrdi na znoj i zaboga ko jos nosi takve zulufe.

Probelm je u nama jer smo sirotinja i sto se za saku americkih dolara zakrvimo i sa rodjenim bratom a kamoli komsijom....jos ako je hrvat .....

Ja sam za bratstvo i jedinstvo....jos uvek.

makinjo

Nisam ni citao sve postove ali cini mi se kao da sam zalutao u temu :(

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2015, 00:19
Ma jeste revolucijo...svi smo mi ljudi u tudjim drzavama samo kuci nismo.
U austriji ti iznad zivi musliman a ispod hrvat,levo ciganin a desno rabin i onda niko nikom ne smeta....
Gledas bosanca kako jede svinjetinu,hrvata kako psuje ustase,ciganin ti nista nije ukrao vec pozajmio i kad vraca kaze "hvala",rabin ti ne dolazi nit te zove...nit te voli nit te mrzi...
A srbin svo to vreme psuje mater predsedniku jer je i on lopov kao i ostali posle tita,kaze da navise voli da jede tulumbe,kaze kako bi za sve srpske nacionaliste trebalo ponovo otvoriti goli otok...a rabinu jebe mater jer je pun para i smrdi na znoj i zaboga ko jos nosi takve zulufe.

Probelm je u nama jer smo sirotinja i sto se za saku americkih dolara zakrvimo i sa rodjenim bratom a kamoli komsijom....jos ako je hrvat .....

Ja sam za bratstvo i jedinstvo....jos uvek.

Sve te koje si pomenuo tamo su gosti.....mogu da ih sutnu kad im se svidja i shodno tome se ponasaju....tamo imaju prava koliko i ti....cim dodju ovde onda imaju veca prava....i cigani i balije i hrvati....jedino jevreji uzivaju globalnu zastitu...sa razlogom....
Kad sam bio u Izraelui prici sa Rabinom smo dosli do zakljucka da smo u slicnoj situaciji....oni samo svojim finansijama uspevaju da opstanu u enklavi zvanoj Izrael.....mi uspevamo na osnovu tvrdoglavosti....vec smo davno trebali da nestanemo.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

jebala vas politika bas   [prebicute]

izmmilo mi osmeh ovo ... svirkica od 11 - 01 ... doduse , na Kosovu .. dole nemaju para , kazu  ;)






mkt


balcan girl





manijaci seæate li se ovog mesta? :D :D morala sam da ga posetim juèe ujutru za samo svitanje posle exita :D prva manijaèka fruskogorska ofanziva :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m


Jecko

@balcan....kakvo je to druzenje bilo.

Voznja, druzenje..sve...rostilj po kisi :D :D

balcan girl

to je bilo fantastièno druzenjeee :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dukags

U razgovoru èovek oko 40god., ma¹inski in¾injer, prièa dogodov[tinu sa povratka iz zavièaja

"Juèe mi jedan sa motorom na autoputu skakao po haubi i udarao po retrovizoru..."
Kako, za¹to?? :o
"Pa nije normalan kreten eto kako, ja sam lepo vozio autoputem levom trakom 120 km/h a on iza mene i hteo je u par navrata ludaèki da me obiðe a ima znak da je maksimalno 120..."
Pa ¹to mu se ne skloni??
"©ta ima da mu se sklanjam kad ja vozim maksimalnom brzinom i on je uèesnik u saobraæaju, a ne jo¹ svira i ablenduje, a po propisu ne sme br¾e...  onda kad smo stali rekao  mu ja èoveèe ¹to mi udari po  haubi i retrovizoru a on mi je skoèio na haubu..."
[rofl] [rofl] [rofl] [kralj]
ko god da je mogu samo zamisliti [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Hohštapler

...meni ¾ao haube i retrovizora... nisu oni krivi ¹to im je gazda takav.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Lep dan, sunce sija, vetric carlija, pogled ko nikad dosad u zivotu !!! :D


4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF


Radanovic

Crnjak ...

Momak iz Liverpula, inaèe veliki fan tog fudbalskog kluba, istetovirao je na nozi njihov èuveni slogan "Nikada neæe¹ hodati sam". Kada je slu¾io vojsku u Avganistanu, noga mu je bila amputirana sve sa delom na kom je pisalo "sam" i sada mu na nozi pi¹e "Nikada neæe¹ hodati".

Glava Dole

Upisao totalno slucajno danas FTN u cacku, smer koji sam otprilike i hteo, imam ipak slobodan raspust ne spremam drugi prijemni, taman kad dosade ove cacanke premestam se ako ocistim prvu godinu i nastavljam sa novosadjankama... yeaa bejbee  [yahoo] [yahoo] [yahoo]