Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Danas Rumunija :)

Lazic

ontopic:
Moj pokojni kom¹ija, Bekim Fehmiu

mi¹ko_kolo

Kol'ko ima godina kako se ubio?

Lazic



Lazic

Da jbt, to sam i ja pomislio... Da me neko pitao, rekao bih 2012-13...

Nadalina

Prvo druzenje sa svojim novim ljubimcem! [srce]


Dzukela u podznaku

mi¹ko_kolo


OKi


eclipse4

bosanci i kamen koji je pogodio gde treba (nadam se)  [yahoo]   [yahoo]   [yahoo]    [dancing]   [dancing]

svaka im cast....

kod nas kad gostuje neko ko je ubijao nasu decu bude docekan na najvisem vojnom vrhua kamen tj penderk po glavi dobija samo narod...

a kladim se da cemo ko mule da cutimo kad nam bude dosao naredni ubica...i nas ce premijer pickousti ili rupoglavi reci kako smo mi civilizovan narod koji ce i narednih 100 godina biti jeban na putu ka eu....i vecito ce faliti samo jedno poglavlje da se otvori...

jebem im ja mater u picku...

mkt

jebe nas ko stigne, u picku mater nemamo vise ni svoje ja ni nista
stalno nesto glumimo finocu dok nas gaze
ne znam al znam da ovo nece da izadje na dobro

mali_zmaj

eclipse ajd ok,shvatam ja da ti ne volis vucica,i ok,ko voli politicare!?  al ako si srbin,dobio bi i ti kamen u glavu,i to samo zato sto si srbin... e to ti je druze moj realnost.. najmanje vazno sto su vucica dunuli u glavusu!! mrznja prema svemu srpskom to ti je tu problem....
jin-jang

freepartyman

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2015, 20:37
eclipse ajd ok,shvatam ja da ti ne volis vucica,i ok,ko voli politicare!?  al ako si srbin,dobio bi i ti kamen u glavu,i to samo zato sto si srbin... e to ti je druze moj realnost.. najmanje vazno sto su vucica dunuli u glavusu!! mrznja prema svemu srpskom to ti je tu problem....
Nisi u pravu,sto Tadica nisu gadjali kad je bio?.Vucica su gadjali jer je srao svasta ranije. Budi oprezan sa takvim izjavama,sad ispade gadjali bi svakog srbina.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

mislis da nebi!! gdje vi zivite ljudi,izvucite dupe iz guzice!!! ajd lijepo je tebi u BG u budi tamo.... otidji malko medju narod u RS pa pricajte takve gluposti.. ja znam da smo mi za vas bosanci i da vi te bosance gotiviteali mi smo srbi,bosanci ni u ludilu,i znam ja da je vucic bio radikal i da je drobio i srao sta treba i sta ne treba...,ali vi uopste ne kontate kolika je tenzija ovdje, gora je nego poslije rata vjerujte mi. mislim sve je prividno ok, u stvarnosti situaccija je nimalo ruzicasta.. vucic ce samo od ovog da profitira...,a narod... mislite malo na narod. tadic...,mislim tadic.. imate njegove rezultate u srbiji pa se nosite sa tim.
jin-jang

mkt


OKi

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2015, 21:04
... ja znam da smo mi za vas bosanci i
Ne mislimo svi tako  [thumb_up]

mali_zmaj

ma znam..,al se zabrinem nekad koliko vas je malo koji tako mislite!!!!
jin-jang

freepartyman

Sta sam ja rekao da se ti uvredis???!!Ko te je nazvao BOSANCEM?? . ...Zavrsio sam sa forumom, aj u pizdu materinu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2015, 21:04
mislis da nebi!! gdje vi zivite ljudi,izvucite dupe iz guzice!!! ajd lijepo je tebi u BG u budi tamo.... otidji malko medju narod u RS pa pricajte takve gluposti.. ja znam da smo mi za vas bosanci i da vi te bosance gotiviteali mi smo srbi,bosanci ni u ludilu,i znam ja da je vucic bio radikal i da je drobio i srao sta treba i sta ne treba...,ali vi uopste ne kontate kolika je tenzija ovdje, gora je nego poslije rata vjerujte mi. mislim sve je prividno ok, u stvarnosti situaccija je nimalo ruzicasta.. vucic ce samo od ovog da profitira...,a narod... mislite malo na narod. tadic...,mislim tadic.. imate njegove rezultate u srbiji pa se nosite sa tim.

srbin je srbin....gde god ziveo...sve dok ne promeni drzavljanstvo svojom voljom.nego ajd da nadopunim ;)

pazi ovde kod mene dolaze raaaazni...srbi,hrvati,bosanci,poljaci,ameri,svabe..bla bla bla....svi su manji od makovog zrna kad dodju....krajnje ljubazni,imam osecaj u dupe bi poljubili da im skinem gace...al zato ne verujem da su isti u dusi....s druge strane da se sad skoncentrisem na nase....kapirao sam da sem dijalekta nista nas ne razdvaja od bosanaca i hrvata....a oni koji bi kamenom srbina ili bosanca u glavu samo zato je to sto jeste...treba po kratkom postupku,metak u celo i aj u kurac...tito je to resavao odlicno. ;)

ne znam kako je u bosni,neznam ko koga mrzi i zasto mrzi....iskreno ne bih voleo da zivim u toj sredini (ako je tako jebena)...inace bih bas voleo da imam par komsija hrvata i bosanaca pa da zajedno zivimo u slozi kao pre....veruem da bi bio vrh komsiluk :)

iskreno radujem se sto je vucic dobio ciglu u glavu,mada je on pederljiv lik,verujem da mu posekotinu nacinila neka plasticna flasha....ali sad oni hoce da prave od komarca magarca....ako nije tako i stvarno je pogodjen kamenom onda...nemam reci....svaka mu cast skidam kapu....ej,ne,ne,ne....ne vucicu...skidam kapu onom ko je uputio kamen i skidam kapu kamenu.....
toliko me raduje to sto mu se desilo isto toliko koliko me radovalo kad sam cuo kako puca ledja onom njegovom bratu sto nezna da je imao firmu ;) i sad sude zandarmima sto su radili svoj posao.....nista mi nije jasno vise...rekli im "tucite huligane" oni tuku huligane i sad ......

vucic preko medija pokusava da pravi ovce od naroda samim tim i od mene...ja se samo branim od njega....nista vise.....



Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2015, 20:37
eclipse ajd ok,shvatam ja da ti ne volis vucica,i ok,ko voli politicare!?  al ako si srbin,dobio bi i ti kamen u glavu,i to samo zato sto si srbin... e to ti je druze moj realnost.. najmanje vazno sto su vucica dunuli u glavusu!! mrznja prema svemu srpskom to ti je tu problem....

vucica ne volim naravno jer je svo vreme dok su trajali izbori jeo govna samo i nista vise....od svega sta je obecao nista nije uradio...cak je i oduzimao...plate,penzije,radna mesta itd....doveo nam ovde ubice nasih deca sa kojima se rukovao ljubio i grlio,pio kafu da nam se u lice smeju....rasprodao nam sve zivo.....mojoj deci je oduzeo buducnost....pogazio nam ponose i vecito mi kuka o eu...GDE JE REFERENDUM O EU DA NAROD SAM KAZE DA LI ZELI U EU...NIJE BRE SRBIJA NJEGOVO VLASNISTVO DA ME ODVEDE U ROPSTVO NA MUFTE BEZ DA SAM JA LICNO TOME REKAO DA!!!!

a ja dal bi dobio kamen u glavu ili ne neznam....mozda bih...koj cu kurac tamo i sta ce mi onda koj kurac ovde,zene u crnom i babe u plavom i postovanje njihovih prava....pa i to sto je bilo sa tim zenama u crno je samo trebalo da smiri tenziju pred njegovo pojavljivanje....

ja mrznju nemogu da otklonim ali mogu i dalje da se raduem sto je dobio ciglu u glavi.....
brate demokratija...neko dobija kamen neko ne dobija,nema tu sad bratstvo i jedinstvo....

ЯЭВОЛУТИОН

Eclipse....ne zelis za komsiju hrvata i bosanca (dal baliu ili hrvata svejedno)...oni koji su ih imali za komsije su pre ili kasnije najebali.....doduse tamo gde su bili u vecini....tamo gde su u manjini uglavnom traze prava koja niko na svetu nema kao manjina....
Nemam ja nista protiv njih...ali daleko im lepa kuca.....90ih sam prolazio kroz sela gde su svracali....e to je jedina trauma iz rata koju vucem....prolazis pored grobla a tamo 50 novih humki....deca, dede, babe, zene....vidis ista prezimena....tek pokoji muskarac....ja potpuno razumem te koji su zaredjali po ratnim zarobljenicima....jer to su im bile komsije....selo pored.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11